Sikur ky/kjo siper te ishte i dashuri/a juaj? - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sikur ky/kjo siper te ishte i dashuri/a juaj?

Sikur ky/kjo siper te ishte i dashuri/a juaj?

· 726 · 14286

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#400 ne: 30-06-2012, 22:38:33
:D Sa me naze e the baby. LOL
Sme mushet syni leht pranaj :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#401 ne: 30-06-2012, 22:43:02
Po te kisha Miss-in do kalonim nje jete ne paqe dhe vetem udhetime.  :D Ne mirekuptim te plote dmth. Kurse me kete Baby-in i shof icik gri gjerat. LOL  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#402 ne: 30-06-2012, 22:51:04
LOL une do ju mbaja si princesha te dyjave lool :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#403 ne: 30-06-2012, 22:53:00
Ndoshta sjam ngjyra jote e preferuar o enderr por dikur do te duhet kur te jesh duke vizatuar ylberin e jetes lol.. :D :D

Do ja conim gallat ne treja po te ishim :d

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#404 ne: 30-06-2012, 22:54:17
Perveç jush, me mungon edhe nje yll polar tjeter mua.  hmmmmm:  Obi.  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#405 ne: 30-06-2012, 22:54:45
E bukur kjo " ylberi jetes" :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#406 ne: 30-06-2012, 22:57:25
 :)

Une & ti kishim dal cift per mrekulli :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#407 ne: 30-06-2012, 22:59:32
:D :D
 :perqafim

#408 ne: 30-06-2012, 23:31:52
Do ja thoja nje dite perpara po ta kisha nplan me e tradhetu. :D

 • Postime: 182

#409 ne: 30-06-2012, 23:35:41
Nje gje paskemi te perbashket qe nga fillimi, tifozllëkun gjerman!!!

#410 ne: 30-06-2012, 23:38:13
Sme bo zemra me e heq foton xhuli, nese doje me dale aty. :D
It rilli hërts.

 • Postime: 182

#411 ne: 30-06-2012, 23:48:20
Sme bo zemra me e heq foton xhuli, nese doje me dale aty. :D
It rilli hërts.
Nuk u besova syve, kishin lozur me mire se te gjithe deri ate mbremje, dhe vjen italiani me tre barazime edhe fiton.... akoma sme besohet  :( :( :(

 • Postime: 12743

#412 ne: 30-06-2012, 23:49:32
 ^o) ^o)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#413 ne: 30-06-2012, 23:50:44
Isha bere baba pa mund LOL,,   :perqafim


 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#414 ne: 30-06-2012, 23:54:12
do ta kisha detyruar te ris femijet :engjell:

 • Postime: 12743

#415 ne: 30-06-2012, 23:57:58
 ^o) ^o)

nahhh

#416 ne: 01-07-2012, 15:41:13
Do i zbertheja sytjenat.

 • Postime: 12743

#417 ne: 01-07-2012, 18:31:59
do iknim per gjah ne pyll

 • Postime: 266

#418 ne: 01-07-2012, 18:46:35
Ne pyll do diskutonim per bashkim .....  :P :P  .

 • Postime: 12743

#419 ne: 01-07-2012, 21:09:45
per bashkim idesh besoj LOL

po te ishte ky siper dashnori im do i kerkoja te me dedikonte i konge hard metal LOL

 • Postime: 266

#420 ne: 02-07-2012, 06:54:13
O ty te mart e mira ,po ty nje keng ta bej edhe keshtu sic jemi pa qen nevoja ..... :perqafim

 • Postime: 12743

#421 ne: 02-07-2012, 07:35:36
hahhahaha

po te isha me ket do ishim tu flejt dhe do ngrihesha ti thosha shtyhu her dreq se me more frymen LOL

 • Postime: 4261

#422 ne: 02-07-2012, 16:00:28
Pffffffffffffffff  ohoho: LOL

 • Postime: 12743

#423 ne: 02-07-2012, 16:26:52
uekkk

 • Postime: 12234

#424 ne: 03-07-2012, 14:39:24
Do  e haja per se gjalli  :D :D

Temat e fundit