×
Hyrja
Profili

Sikur ky/kjo siper te ishte i dashuri/a juaj?

Sikur ky/kjo siper te ishte i dashuri/a juaj?

· 726 · 13777

 • Postime: 12743

#425 ne: 03-07-2012, 14:40:17
do e lija me gisht ne goje LOL

 • Postime: 12234

#426 ne: 03-07-2012, 14:41:00
Do ja jepja  kesaj gishtin ne goje... :D :D

 • Postime: 12743

#427 ne: 03-07-2012, 14:41:44
dhe qe nga ai moment ti do mbesje pa nje gisht...krappp u keput gishti  :P

 • Postime: 12234

#428 ne: 03-07-2012, 14:43:28
Do jepja gjithe gisthat e mi me radhe...LOL

 • Postime: 12743

#429 ne: 03-07-2012, 14:44:11
po te isha me kete do e lija te me priste me nje kembe.....pastaj do i jepesha nga larg LOL

 • Postime: 12234

#430 ne: 03-07-2012, 14:45:19
hahahhaa..Ta kisha kete te dashur do ja mbushja mendjen tmi sjell dhe ca tjera...LOL

 • Postime: 12743

#431 ne: 03-07-2012, 14:48:04
PO te me kishe mua te dashur do te mbushej mendja qe sdo kishe ci doje te tjerat LOL

 • Postime: 266

#432 ne: 05-07-2012, 15:59:54
Do i thoja ta mari buken me vete para se te futet ne dhom me mu  :D :D :S

 • Postime: 12743

#433 ne: 05-07-2012, 16:07:17
Sdo i dilja ne takim ...nga frika  :P

#434 ne: 05-07-2012, 16:08:07
Car do i boja atyre sytjenave !

 • Postime: 12743

#435 ne: 05-07-2012, 16:08:31
do e hudhsha nga krevati per dhunen qe do tregonte

 • Postime: 266

#436 ne: 05-07-2012, 19:51:54
Sdo e merte vesht -kur do te lindte dielli  dhe kur do te perendonte. :P

 • Postime: 12743

#437 ne: 05-07-2012, 20:35:21
do e myllsha ne dollap se du me flejt

 • Postime: 266

#438 ne: 06-07-2012, 22:01:37
O ty te mart e mira ,po ty nje keng ta bej edhe keshtu sic jemi pa qen nevoja ..... :perqafim


keng 5 metal

 • Postime: 12743

#439 ne: 07-07-2012, 09:42:39
qe une do e degjoj me vone.....do e beja te me kushtonte tinguj pa fund dhe do me perkedhelte sedren kshu

 • Postime: 12234

#440 ne: 07-07-2012, 10:22:40
Do u mbyllnim me jave ne dhome   :D :D

 • Postime: 12743

#441 ne: 07-07-2012, 22:19:43
dhe do me kerkonte ta zhdukja nga faqja e dheut ne fund

 • Postime: 12234

#442 ne: 10-07-2012, 11:00:05
Do luanim topash  :D

 • Postime: 12743

#443 ne: 10-07-2012, 13:02:30
do luanim gropash them une

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#444 ne: 10-07-2012, 14:41:04
do e haja  :D

 • Postime: 12743

#445 ne: 10-07-2012, 15:08:21
do e shqyja qe mos mbetej me verdall asnje Etyd LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 11-07-2012, 21:17:56
Do ishte bo nami digabeut me ket. LOL

 • Postime: 266

#447 ne: 11-07-2012, 21:22:26
Mo mir spo e them se do qeshe per nje jave rresht  :engjell:

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#448 ne: 11-07-2012, 21:35:10
S'do kisha lon metal pa nigju...edhe ne orar pune. LOL


thuje kinguuuuu plz  :D

 • Postime: 266

#449 ne: 11-07-2012, 22:06:31
S'do kisha lon metal pa nigju...edhe ne orar pune. LOL


thuje kinguuuuu plz  :D

Do ta them ne privat :-[

Temat e fundit