Sikur ky/kjo siper te ishte i dashuri/a juaj? - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sikur ky/kjo siper te ishte i dashuri/a juaj?

Sikur ky/kjo siper te ishte i dashuri/a juaj?

· 726 · 16089

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#425 ne: 03-07-2012, 14:40:17
do e lija me gisht ne goje LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#426 ne: 03-07-2012, 14:41:00
Do ja jepja  kesaj gishtin ne goje... :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#427 ne: 03-07-2012, 14:41:44
dhe qe nga ai moment ti do mbesje pa nje gisht...krappp u keput gishti  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#428 ne: 03-07-2012, 14:43:28
Do jepja gjithe gisthat e mi me radhe...LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#429 ne: 03-07-2012, 14:44:11
po te isha me kete do e lija te me priste me nje kembe.....pastaj do i jepesha nga larg LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#430 ne: 03-07-2012, 14:45:19
hahahhaa..Ta kisha kete te dashur do ja mbushja mendjen tmi sjell dhe ca tjera...LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#431 ne: 03-07-2012, 14:48:04
PO te me kishe mua te dashur do te mbushej mendja qe sdo kishe ci doje te tjerat LOL

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#432 ne: 05-07-2012, 15:59:54
Do i thoja ta mari buken me vete para se te futet ne dhom me mu  :D :D :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#433 ne: 05-07-2012, 16:07:17
Sdo i dilja ne takim ...nga frika  :P

#434 ne: 05-07-2012, 16:08:07
Car do i boja atyre sytjenave !

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#435 ne: 05-07-2012, 16:08:31
do e hudhsha nga krevati per dhunen qe do tregonte

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#436 ne: 05-07-2012, 19:51:54
Sdo e merte vesht -kur do te lindte dielli  dhe kur do te perendonte. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#437 ne: 05-07-2012, 20:35:21
do e myllsha ne dollap se du me flejt

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#438 ne: 06-07-2012, 22:01:37
O ty te mart e mira ,po ty nje keng ta bej edhe keshtu sic jemi pa qen nevoja ..... :perqafim


keng 5 metal

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#439 ne: 07-07-2012, 09:42:39
qe une do e degjoj me vone.....do e beja te me kushtonte tinguj pa fund dhe do me perkedhelte sedren kshu

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#440 ne: 07-07-2012, 10:22:40
Do u mbyllnim me jave ne dhome   :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#441 ne: 07-07-2012, 22:19:43
dhe do me kerkonte ta zhdukja nga faqja e dheut ne fund

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#442 ne: 10-07-2012, 11:00:05
Do luanim topash  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#443 ne: 10-07-2012, 13:02:30
do luanim gropash them une

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#444 ne: 10-07-2012, 14:41:04
do e haja  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#445 ne: 10-07-2012, 15:08:21
do e shqyja qe mos mbetej me verdall asnje Etyd LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 11-07-2012, 21:17:56
Do ishte bo nami digabeut me ket. LOL

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#447 ne: 11-07-2012, 21:22:26
Mo mir spo e them se do qeshe per nje jave rresht  :engjell:

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#448 ne: 11-07-2012, 21:35:10
S'do kisha lon metal pa nigju...edhe ne orar pune. LOL


thuje kinguuuuu plz  :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#449 ne: 11-07-2012, 22:06:31
S'do kisha lon metal pa nigju...edhe ne orar pune. LOL


thuje kinguuuuu plz  :D

Do ta them ne privat :-[

Temat e fundit