Sikur te isha tani me ty siper...! - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sikur te isha tani me ty siper...!

Sikur te isha tani me ty siper...!

· 1105 · 12065

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#575 ne: 06-01-2012, 12:20:40
sikur te isha tani me ty do kishte halla tope :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#576 ne: 06-01-2012, 12:21:16
...ncncnnc...mos i bej ashtu ortakes.... :D

E kisha per ty ore, do te nxirrnim ty  :D :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 06-01-2012, 12:22:11
Do e nxirrnim jashte loje LOL

 LOL do do degjonim perrallat e treguara nga ky quni :D  gjate gjithe nates  :D

 • Postime: 12234

#578 ne: 06-01-2012, 12:22:26
Do i tregoja se varianti me i mire eshte i imi  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 06-01-2012, 12:23:30
LOL do do degjonim perrallat e treguara nga ky quni :D  gjate gjithe nates  :DLOL ku na pret ky mi????  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#580 ne: 06-01-2012, 12:25:00
sonte tha ... andej nga Shamrock Tirana ...si thua???  :D

 • Postime: 12234

#581 ne: 06-01-2012, 12:26:24
Po te shkoj se para te berberi..iii ca leshi paska LOL

Po  lereni moj perrallat e tija....qe une vij e  ju tregoj bukurine e 8-te te planetit  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 06-01-2012, 12:27:04
Gati bre.....do marr me vete dhe ca gjera te bukura LOL


rri Lefto se mos na e tremb te keqen  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 06-01-2012, 12:28:43
Gati bre.....do marr me vete dhe ca gjera te bukura LOL


leri zbukurimet...vishu me mire se ben dhe ftohte :P

 • Postime: 12234

#584 ne: 06-01-2012, 12:30:04
Ben ftohte ben...te isha une do bejej nxehte  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 06-01-2012, 12:31:53
hahahahahah Tatu, me ler mi se kam ca fantazirera ne mendje  :D


Lart do vishem, pa merak LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 06-01-2012, 12:33:30
hahahahahah Tatu, me ler mi se kam ca fantazirera ne mendje  :D


Lart do vishem, pa merak LOLmire te keshen ver dhe kapuçin se ftohesh :P

 • Postime: 12234

#587 ne: 06-01-2012, 12:34:24
Oooooooooo kush te ket ftohte une jam tek dhoma tjeter te vije te nxefet LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 06-01-2012, 12:36:01
Ti Lefto ve BabaVera kshu?? :D

 • Postime: 12234

#589 ne: 06-01-2012, 12:37:04
Ca te bej une moj se  ai sdi te nxef ambientin  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 06-01-2012, 12:39:05
Mire zemer, na e bej zjarr ti  ;)  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 06-01-2012, 12:41:50
do te grisja rrobat :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 06-01-2012, 12:43:32
Do ti thoja pse ka fiksim ti prish gjerat??  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#593 ne: 06-01-2012, 12:47:28
sepse jam kurjoz te di cka fshihet brenda :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#594 ne: 06-01-2012, 12:50:31
Hmmmmm, spaske sy aq optik sa ta imagjiniosh  :P :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#595 ne: 06-01-2012, 22:52:51
asgje por po veproj :)

 • Postime: 12743

#596 ne: 11-01-2012, 12:22:10
asgje te pabeshme sdo beja

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#597 ne: 11-01-2012, 13:23:59
shopping :)

 • Postime: 12234

#598 ne: 11-01-2012, 14:02:50
Climbing  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#599 ne: 11-01-2012, 14:32:06
Te te jepja ca shpulla :D :P

Temat e fundit