Sofra e Gjakoves - 52 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 71964

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1275 ne: 19-11-2005, 07:07:11
a te ndihmoj me shtru a ;)


ok hajt!!!!! se ndima jote po me vyn!!!! hehehe

 • Postime: 4261

#1276 ne: 19-11-2005, 07:17:21
hajde praa bo bismilahe edhe a i ke la durt a jo hehehehehe

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1277 ne: 19-11-2005, 13:14:19
ooooo te lumshin durt!!!! shum e mir po durt i kam la!!! por te un nuk ka
bismilahe po hajt se nuk ka dert eheheheh!!!

 • Postime: 4261

#1278 ne: 19-11-2005, 13:16:38
ooooo te lumshin durt!!!! shum e mir po durt i kam la!!! por te un nuk ka
bismilahe po hajt se nuk ka dert eheheheh!!!

Po a na  fal praa  a ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1279 ne: 19-11-2005, 13:17:33
Po a na fal praa shum a ;)


oo nuk ka dert!!!!!!! ;)

 • Postime: 4261

#1280 ne: 19-11-2005, 13:19:24
Ej a  pe shtron a  pe shtroj sofren

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1281 ne: 20-11-2005, 05:25:19
hajt charli se un po e shtroj sofren!!!!!!!
po ku jini oo gjakovarrrrrra kini flejt mri si po kaloni???????

 :-* :-* :-*

 • Postime: 4261

#1282 ne: 20-11-2005, 05:43:53
OO LOLa veq sa  pina valla kafe mirpo prej teje e  pi edhe  nje nuk ka dert  :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1283 ne: 20-11-2005, 10:39:17
OO LOLa veç sa pina valla kafe mirpo prej teje e pi edhe nje nuk ka dert :P

oo flm shum edhe un po e pi me ty hehehe!!!

 • Postime: 4261

#1284 ne: 20-11-2005, 17:40:06
oo flm shum edhe un po e pi me ty hehehe!!!

ani de bash mir ihaaaa, ho mor gzuar qyyy :)

 • Postime: 4261

#1285 ne: 21-11-2005, 18:11:37
Na ka hup e zoja e shpis krejt diqka nuk esht ka doket hiq

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1286 ne: 22-11-2005, 04:01:27
Na ka hup e zoja e shpis krejt diçka nuk esht ka doket hiç

po more ketu jam por kam pak shtress ne shkoll e nuk po kam shum koh!!!! po ti a je mir more pristhina si asht????? tung

 • Postime: 4261

#1287 ne: 22-11-2005, 15:24:41
po more ketu jam por kam pak shtress ne shkoll e nuk po kam shum koh!!!! po ti a je mir more pristhina si eshte????? tung

Hajde more se marum spo dim me  ba  buk pa yt

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1288 ne: 23-11-2005, 08:40:08
Hajde more se marum spo dim me ba buk pa yt

ahahhahahaha!!!!

sot po baj flli se esht ba shum ftoft dhe esht koha me honger flli!!!!!!

 • Postime: 4261

#1289 ne: 23-11-2005, 10:23:47
ahahhahahaha!!!!

sot po baj flli se esht ba shum ftoft dhe esht koha me honger flli!!!!!!

Hoo!!  ani flii   :O kuuuKuu  nan  qe edhe do djath se pa djath nuk um shkon te posht


[attachment[/attachment]

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1290 ne: 24-11-2005, 09:11:32
ooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooo oo bravooooooo flm shum se fllija pa djath nuk shkon!!!! kisssssssss

 • Postime: 4261

#1291 ne: 24-11-2005, 09:16:46
Qka po na qet me  honger sot ?? :P
 

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1292 ne: 24-11-2005, 12:45:33
sonte po qes pizzaaaaaaa!!!!

 • Postime: 122
 • Gjinia: Femer

#1293 ne: 24-11-2005, 14:37:01
Flm,Lola!

Je  shume  mikepritese,po  pregadit shume mire, por  kujdes  se  do  vijne  pastaj  te  ftuar  dhe  te  pa  ftuar (si  puna  ime). :lule :lule

 • Postime: 12234

#1294 ne: 24-11-2005, 14:39:57
Lola  na knaqe moj Gjakovare.... ;)....Sonte se paskem sofren boshe mire qena puna.....Pershendes t'gjithe me nje kenge te Xenit(se mbram e nigjova live) ;).......

 • Postime: 4261

#1295 ne: 24-11-2005, 15:30:17
Lola si gjithmon e mir dhe mikpritse

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1296 ne: 24-11-2005, 15:42:01
ooo flm shum edhe ju dua shummmmm!!
kissss per meriten,lefter.kush trim kissssssssssss

 • Postime: 4261

#1297 ne: 24-11-2005, 16:27:16
Jo pooo e  meriton respektin ma te madh
te pakta jon fjalet

 • Postime: 473
 • Gjinia: Mashkull

#1298 ne: 25-11-2005, 01:53:00
sonte po qes pizzaaaaaaa!!!!

po pse spo qet pite ? pitja a ma e mire, sidomos pitja me maz...um um good...  :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1299 ne: 25-11-2005, 15:28:39
a pite po don a!!!!!!!!!!!!

Temat e fundit