Sofra e Gjakoves - 55 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 70754

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1350 ne: 18-12-2005, 09:54:10
kuukuu more LOLa pot lodhin bre tuj te lyp qaja heheheh a je mire ????? Si po kalon ??? pershendetje per tgith tung ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1351 ne: 21-12-2005, 08:14:59
heheh mir mir jam rrush!! po ti je moj bunny si po kalon???
po po duhet se jam zoja shpis ehehheeh!!

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1352 ne: 23-12-2005, 05:56:58
Ok rrush me vjen mire qe je mire! edhe une mire jam dhe shume mire po kaloj.
ahahhah ok bonju hyzmet masi je zoja shpis  mpuqqqq

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1353 ne: 24-12-2005, 07:35:27
urime te gjithve katolikve në forum krishtlindja!špër shum mot!!!


mos hani shum baklav se po trashi eheheh!!! ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 26
 • Gjinia: Mashkull

#1354 ne: 25-12-2005, 10:44:43
urime te gjithëve katolikve në forum krishtlindja!špër shum mot!!!


mos hani shum baklav se po trashi eheheh!!! ;)
LOla Flm edhe ty te qofshin per shumÚ mote KRISHTLINDJA.me shendet te mire,paqe dhe lumturi per judhe gjithÚ familjes suaj,njeherit te gjith shqiptarve ku do qe te jenÚ gezuar Kriahtlindjet shpresojme ne vitin e arrdhshem me pavarsin e plot te Kosoves!Gezuar............. .

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1355 ne: 31-12-2005, 05:24:38
ooo gjakovarr urime viti i ri!!! ju shkoft ky vit ashtu si kini deshir ju!!!
tung ju pershendes shummmm!!!!! ;) :-* :-*

 • Postime: 4261

#1356 ne: 31-12-2005, 06:09:09
LoLa urime  edhe  ty viti i ri e ishalla me  nafak  :P
 :puth :puth  

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1357 ne: 31-12-2005, 10:16:23
LoLa urime  edhe  ty viti i ri e ishalla me  nafak  :P
 :puth :puth 


flm shum edhe ty ishalla e qon ni nuse te mir ehehheeh!!!!!!!!!!!

 • Postime: 26
 • Gjinia: Mashkull

#1358 ne: 01-01-2006, 12:03:37
gezuar te gjithve vitin e ri 2006,shendet,lumturi dhe plotsim te deshiravÚš!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1359 ne: 07-01-2006, 05:53:47
tung gjakovar a jni mir si po kaloni sonte????
tung ju dua shummmmmm.......... ................... ..

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#1360 ne: 07-01-2006, 10:33:01
Tung  te gjithve si po ja kaloni ? A po ju sherben mir e  zoja shtepis? pershendetje te gjithve me rrespekt nga GJAKOVA E KUQE ......!!!
lola rrush "ti amo" ncuk............... .............!!!!!!!!!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1361 ne: 08-01-2006, 06:14:39
Tung  te gjithëve si po ja kaloni ? A po ju sherben mir e  zoja shtepis? Përshëndetje te gjithëve me rrespekt nga GJAKOVA E KUQE ......!!!
lola rrush "ti amo" ncuk............... .............!!!!!!!!!

flm njeri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1362 ne: 13-01-2006, 06:40:06
OOO gjakovare(lola) ku je moj???

A nuk e ke njet me na e shtrua sofren a ???  :-[ :-[

 • Postime: 6975

#1363 ne: 13-01-2006, 18:41:25
ooooojjj moter zgjohu kaloi viti i ri :P na shtro mish  :P

prishtinase bjer do embelsira dhe ti :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1364 ne: 14-01-2006, 05:29:39
ooo SCHATZAT e mi!špo si jini pre!špo une nuk po kam aq shum koh!! mmmmm :( !!!!!!šsorryyyyyy!!!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 4261

#1365 ne: 17-01-2006, 18:40:23
Hajde LOLa te  lumshin duart , se mos  me qen  ti  na  kishim  vdekur urie :P :(

Une  nuk  po te  mundoj  shum si machorri(me  mish) mirpo per mua diqka  te thjesht  ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1366 ne: 21-01-2006, 07:31:03
Hajde LOLa te  lumshin duart , se mos  me qen  ti  na  kishim  vdekur urie :P :(

Unë  nuk  po të  mundoj  shum si machorri(me  mish) mirpo për mua diçka  te thjesht  ;)


diçka te thjesht mhmhmmhmmmmmmmmmmmm mmmmmmm?????????????
kaffe edhe torte????? eheheheeh

 • Postime: 6975

#1367 ne: 22-01-2006, 19:26:14
po ku te kam moj moter :puth ,,,he more charli e kam hasret kete une ,nuk e mundoj fare ,po me e lehta qe une preferoj eshte mishi  LOL  edhe i gjygym caj te zi,hajt moter ben pak hyzmet ,edhe kalle koftorin se ftohte :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1368 ne: 26-01-2006, 05:02:24
hej machor njeri a gjall je aaaa??' eheheheh a je mir si po kalon???? tingiii kisssssssssssssssss ssss ;)

 • Postime: 4261

#1369 ne: 29-01-2006, 08:05:30
Oj LOLa qitna  me  honger diqka  e le machorin tii  :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1370 ne: 29-01-2006, 10:54:07
ooo charli machorin nuk muj me harru!!!!! ehehehheh kisssssssssssssssss ssssss

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1371 ne: 29-01-2006, 11:49:06
LOLa rrush qe po te ndimoj edhe une pak diqka per mas flies me honger heheheh kisssss ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6975

#1372 ne: 30-01-2006, 17:57:12
uuueeeee  paska flija ma ndani mesin e flise,, ueeeeeee paska dhe mbas flise diqka speciale   :P,po bej konak sonte ne kete sofer ,,

charlie hajde edhe mos u tripav,laji duart mer zhyll,edhe thuaj leftos let na bjen do boze kendej,se cajat na i qet  lezeti :P

lola me haro me mire LOL

 • Postime: 1364
 • Gjinia: Mashkull

#1373 ne: 30-01-2006, 18:01:25
Gjakov e kuqe... qysh iu kom?

 • Postime: 4261

#1374 ne: 30-01-2006, 18:14:53


charlie hajde edhe mos u tripav,laji duart more zhyll,edhe thuaj leftos let na bjen do boze kendej,se cajat na i qet  lezeti :P
Laje ti veten nihere nuk po e she qysh je ber  jarge: gjithe diten duke mbledh mbeturina neper rrug duart krejt pis  :P

Temat e fundit