Sofra e Gjakoves - 56 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 71895

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1375 ne: 02-02-2006, 03:19:42
ooooooooooooooo BUNY schatz merci!šte lumshin durt rrush!!šhmmhmhmhmh shummm e mir!!! jmjmjmjmmjmmmjjjm :-[ ;)!!!!................!!š
tung ju dua shummmmmm.......... ......

 • Postime: 122
 • Gjinia: Femer

#1376 ne: 21-02-2006, 17:47:06
Pershendetje Gjakova,ku je  Lola,ka  ngel sofra  vetem..........

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1377 ne: 27-02-2006, 05:48:36
opaaaaaa ABerisha flm shum per caffe more moter!!!!! ;) ;)

 • Postime: 61
 • Gjinia: Mashkull

#1378 ne: 28-02-2006, 10:50:04
ku je  moj Lola qe na  ke  humbur krejt

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1379 ne: 06-03-2006, 05:52:59
hej charli rrush valla ti ek hup se une joooo!! as ne msn nuk po vjen shka est puna????????????????????????'' ;) ;) kisssssssssssss

 • Postime: 61
 • Gjinia: Mashkull

#1380 ne: 06-03-2006, 05:56:13
ohhoo ...kush na  paska ardh  RRushi Gjakoves hahaa ...po hajde nihere ktu  :lule ...

P.S. Shtrona  ihere sofren qysh din tii hajt  ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1381 ne: 09-03-2006, 09:09:07
ohhoo ...kush na  paska ardh  RRushi Gjakoves hahaa ...po hajde nihere këtu  :lule ...

P.S. Shtrona  ihere sofren qysh din tii hajt 


oooo loqka jeme heheheheh!!! llokum te ka pre!!!! :-* :-*

 • Postime: 61
 • Gjinia: Mashkull

#1382 ne: 09-03-2006, 09:53:34
ku je  mor  qe  me  ke  humbur  e  nuk po mundem  te  gjej askund  :P

P.S. Doku me shpesh se  forumi pa ty nuk ka  lezet jooo  :puth

 • Postime: 288
 • Gjinia: Mashkull

#1383 ne: 13-03-2006, 21:22:23
bobo  spaska gje me hang ne gjakov, kta te lekan pa ngran fare, pse keshtu more

 • Postime: 6975

#1384 ne: 13-03-2006, 21:35:57
ku je  mor  qe  me  ke  humbur  e  nuk po mundem  te  gjej askund

P.S. Doku me shpesh se  forumi pa ty nuk ka  lezet jooo  :puthnjajt them dhe une  LOL  edh diqka lola e di ti  ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1385 ne: 14-03-2006, 17:14:08
oooooo heheheh rrushat e mi!!!! po si jini pre machor a gjall je aa????
po more charli ka keshtu ti??? cncncncnncnc....... .......
Ragno mir se erdhe ne sofer!!!!


 :lule :lule :lule

 • Postime: 4261

#1386 ne: 14-03-2006, 18:59:18
hajdee  moree  qitna  me  honger  diqka e  leri urimet dhe pershendetjet tii  :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1387 ne: 17-03-2006, 15:40:58
ju boft mir flija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kisssssssssssssssss sss

 • Postime: 6975

#1388 ne: 17-03-2006, 19:08:58
oooooo heheheh rrushat e mi!!!! po si jini pre machor a gjall je aa????
po more charli ka kështu ti??? cncncncnncnc....... .......
Ragno mir se erdhe ne sofer!!!

po pre  lola gjalle  edhe pak  LOL  paske fliju pak kohe per flija      :P           paske haru vllaqkos cajin        :P              

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1389 ne: 18-03-2006, 06:57:52
ops kam harru djahtin me falini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!škissssssssssssssss

 • Postime: 4261

#1390 ne: 18-03-2006, 07:03:07
hahahahaha.....ooo RRushh te kam  un tyy krjet  :puth

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1391 ne: 18-03-2006, 07:06:43
heheh edhe un ty :lule :lule

 • Postime: 6975

#1392 ne: 20-03-2006, 20:23:20
heh,, edhe une ty ,, :P

 • Postime: 4261

#1393 ne: 21-03-2006, 07:12:08
heeee machor breee ke filluar te me hysh edhe ne  hise tanii ^o)

nuk ka me te shkuar larg jooo

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1394 ne: 21-03-2006, 09:52:59
loqkat e mija kadal!!!

 • Postime: 6975

#1395 ne: 21-03-2006, 19:33:27
heeee machor breee ke filluar te me hysh edhe ne  hise tanii

nuk ka me te shkuar larg jooo

ti ja ke nis i pari  :P po hajt de ma pershpejto fluturimin  :P

lola love   loqka lokumi  lezeti

 • Postime: 4261

#1396 ne: 21-03-2006, 19:40:08
Skenderbee po me  duket  nuk e kemi  punet mir  une  dhe ti  ^o)......rri urte per te miren tendee

 • Postime: 6975

#1397 ne: 21-03-2006, 19:50:44
o sokol more po ti si mos me qene shqiptar ,po ku roket mer njeri ne sofer ,po ha njehere masanej shofim ,, LOL  edhe pse spo qet naj ikone duke qesh se e mora si nime LOL

 • Postime: 4261

#1398 ne: 22-03-2006, 04:38:10
hahahaha......qitas h mu ke  tut kogja si shum aa LOL LOL ....ahhh Skenderbe he psrtizan LOL

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1399 ne: 22-03-2006, 11:29:49
djema qka esht ka bahet more djemaš!!!!!!


ooo te dyt jini loqkat e mija!!!

Temat e fundit