Sofra e Gjakoves - 64 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 79865

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1575 ne: 11-06-2006, 12:19:41
e shtron kush e shtron unë sonte dua darke! :D

e di qe unë se kam mendjen te va shtoj sofren LOL


moj prishtinase, kujt sja kan humb koken 'schatz-at' kohëve fundit?! LOL
kane ra ne halle te shkretit, tuj fillu prej leftos... LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1576 ne: 11-06-2006, 12:21:39
 ohoho: Kopuk   Rri urt  ti  se te  djegi .... LOL  ...valla  bre  Prishtinaseee thash  kishe  po  na e shtron  kjo  shaci  jem  ....kishe  zoje  shpije  po nuk  paska  kurgjo prej saj  .....

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1577 ne: 11-06-2006, 12:25:46
hahhahahahah .....Aida sonte e kam vendos me te sherby vetem  ty,e ti veq këmbëkryq ke me ndejt  LOL

Vetem trego se cka po don  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1578 ne: 11-06-2006, 12:28:01
Valla bre Aida une  kam qen bajraktar per shaca ama jo jo ja kam lon ktyne pak me u knaq... :P

Prishtinase hajde me na shtru e hajm une  ti e Aida..Masnej Chalrie vjen e pastron e i lan enet.... :D

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1579 ne: 11-06-2006, 12:32:38
hmmmm hmmmmm:

Lefto unë pe kryj detyren time me ni kafe pra  :P :P

Ishalla dini mu ngi najher  :P :P

E darken ndoshta na e shtron ti ....... :P :P

E Charlie i pastron enet  LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1580 ne: 11-06-2006, 12:34:05
Jooo  Joooo ......une  tash e  tutje  dha urdhna  kty .....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1581 ne: 11-06-2006, 12:41:29
Urdhni edhe ti jeni dy sende shum te largeta... :P

Schatz ti hec fillo me na bo darken e  mbare prej Aides se kjo cdo dite spo na vjen ne shpi... :D

E per enet dihet eshte  kryesori ne pritje eshte.... :D

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1582 ne: 11-06-2006, 12:45:25
Popull, beni ca doni! Zorret me jane rrotullu tuj prit e spo kam durim te pres me gjate!
Une kafen e piva dhe me befte mire (Flm!  :perqafim)

Ky avartari Prishtinases na shkatroj neve dyjave kendej ashtu qe ja venduam terorin big bossit me telefon te na sjelle nje kg Akullore nga qyteti! LOL :D
Hisen time te darkes ua la juve dhe ju befte tul e vjam! :D

Kalofshi mire ju dhe lexohemi serisht! :)

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1583 ne: 11-06-2006, 12:49:35
aaa bre Lefto si me shtine ne ket ditë te nxet mi pervjel menget dhe me qit Fli.... :-[ :-[

E shef çfar flie kam pergadit ata bile edhe ne tepsi te madhe, si një rrot mulliri  LOL LOL

Aida hajde ma shepjt se leng prej goje është tu me shkua kur pe shoh ket fli  LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1584 ne: 11-06-2006, 12:53:19
Hej populkl hajde hani  Fli ktu se ka pargatit kjo plaka jeme... :D..Se edhe 15 minuta jena ketu mansej i kam premtu une ksaj nji darke ma romantike se kto fliat.... :D

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1585 ne: 11-06-2006, 12:55:52

Shuj more plak  LOL po don me marr njerzia iniri me ne a ???  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1586 ne: 11-06-2006, 13:02:16
Leji bre ta hajn populli se sna marin  iri kta... :P..E din qe dashnija ska as sy as vesh ani qe jemi plak te dyte hala e dojm njoni tjetrin si ne diten e pare kur te pata njoft tara furres kur prisje rend per buke.,... :D

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1587 ne: 11-06-2006, 13:11:28

Po me kujtohet shume mire ajo pune ...por a te kujtohet edhe ty, se sa shpullat i ke hanger prej meje , sepse me ngacmojshe  LOL LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1588 ne: 11-06-2006, 13:16:02
Shpullat ne ate koha kan qen ,,mode,,  :D...Kur nji  qike donte  te tregon se  sa te don ta futke shpullen  ne mes te faqes...Po hec mo mos te tregoj historiatin e shpullave qe i kam hanger se del ketu se kam hanger dajak me shum  se Tajsoni.... :D
Po me te thon te drejten e jotja ka qene me e lezetcme(ani qe e ki doren e rande) :P
sofra a doni ma hanger najnjo a e mora plaken se u shkrin qirnjt tu na prit neve dyve.... :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1589 ne: 15-06-2006, 08:46:30
tung gjakoavaret e mi a jini mir si po kaloni ne këto dit te veres?????? apo shkoni mu la ne erenik???? hhee kissssssss hehe mezi po pres me ardh ne gjakov!!!!! :perqafim :perqafimprishtinase flm shum  per kafet!!!! kisss sista
aida :perqafim

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1590 ne: 17-06-2006, 13:38:23

Moj Lola ka kohe qe  s'kam pi kafe prej nga duart tua  :P !!!
Ihaaaaa se mbaj mend aaa?  hmmmmm:

Hajde qike e sjellna naj kafe, ta sheh sofra pak hajrin  :P :P  LOL LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1591 ne: 17-06-2006, 14:20:44
Prishtinase une e dua nje  vetem  nga  duart  tua  :)

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1592 ne: 19-06-2006, 11:03:51
Prishtinase unë e dua një  vetëm  nga  duart  tua  :)

Charlie mos lyp nga unë kafe po hajde e thirri gjakovaret, ndoshta ato na sjellin naj kafe, se jemi bo për gjynah te zotit  LOL LOL .....por si po e shoh unë nuk është  hajri i Gjakovareve :P , sepse ato as qe lodhin kryt bile ,me na sherby këtu ne sofer dhe me na bo hyzmet  :( !!!  Athua kujti i kan ngja kështu dembelica bre  ???? hmmmmm: :P :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1593 ne: 19-06-2006, 13:07:37
po tregom ti kur ja ka  pa  hajrin gjakovareve seeee

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1594 ne: 23-06-2006, 11:56:31
oooojj prishtinase moter!! sorry se nuk kma qen moti ne forum por kam qen ne pushim me klass!! heheh e ti charli shka po fol preee per gjakovart!! nccncncn........... ............ hmmmmm:

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1595 ne: 23-06-2006, 12:51:55
qka  ncncnc ......psee a nuk eshte  ashtu  a :P

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1596 ne: 25-06-2006, 12:48:33
oooojj prishtinase motër!! sorry se nuk kma qen moti në forum por kam qen ne pushim me klass!! heheh e ti charli shka po fol preee për gjakovart!! nccncncn........... ............ hmmmmm:

Përshëndetje Lola

masi paske qen ne pushime po ta fali ket herë sepse tash ja paske ditë renin , bile edhe kafe me paske sjellë !!!  :perqafim

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1597 ne: 26-06-2006, 02:13:18
heheh loqka jeme!!!ša ki me shku ne pushim ne ks kit vit?????
une po me daten 10.7 deri me 30.7!!!! dikush duhet mu kujdes per sofren teme!!!! heheh kisssssssschatzyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyy :perqafim :perqafim

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1598 ne: 26-06-2006, 12:33:44
Po edhe unë do shkoj për pushime ne Kosovë por ka fillimi i gushtit !!

Mos ke dert xhan se do të kujdesem për sofren  ;)
Do te shikoj se kush po hyn e kush po del kendej :P :P

Lass dich ganz fest drücken  perq perq perq

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1599 ne: 27-06-2006, 02:02:35
merci meine süsseeeee!!!!!! :perqafim :perqafim :perqafim

kalle krejt sofren!! hehe bye schatzyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyy

Temat e fundit