Sofra e Gjakoves - 65 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 72202

#1600 ne: 27-06-2006, 02:06:29
merci meine süsseeeee!!!!!! :perqafim :perqafim :perqafim

kalle krejt sofren!! hehe bye schatzyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyy
Mos e kall krejt LOLa..se skena ku me u mbledh atehere..e ban edhe tym shume..

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1601 ne: 28-06-2006, 04:02:09
ahhahahahaah..... po  ne gjakovaret ja kimi zanat me kall!!!

 • Postime: 4261

#1602 ne: 28-06-2006, 17:02:07
kalle kalle ...vetem  kujdes se  po djegesh LOL .....   :-*

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1603 ne: 30-06-2006, 12:08:13
 LOL LOL LOL po veq kurt digjna un edhe ty me mu hehehehehhe!!

 • Postime: 4261

#1604 ne: 01-07-2006, 07:52:34
poo natyrisht ...vetem see atehere pernjemend do ta kallim :D

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1605 ne: 05-07-2006, 08:50:58
hej gjakova a jni si jini??? a kini nxet??? a po shkoni ne erenik? a po ne pishina'?? hehehe

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1606 ne: 05-07-2006, 13:42:31


Lola ne Erenik ende nuk kam qen por shpresoj dhe do shkoj ndo njeher :D :D

Por ti kur i ke pushimet ???

Hab dich liebe Süsse  :) und lass dich ganz fest umarmen :perqafim  :perqafim

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1607 ne: 07-07-2006, 10:28:23
hej shpirt une shkoj am montag!! heheeh  apo vjen me mu ne erenik eheheh!!!! kisssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssss :perqafim :perqafim

 • Postime: 4261

#1608 ne: 07-07-2006, 11:06:07
javen e  ardhshe do te  jem anej  Lola edhe  ndoshta  do te  shkoj  edhe atjeee :D  :perqafim

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1609 ne: 07-07-2006, 11:32:03
hej shpirt unë shkoj am montag!! heheeh  apo vjen me mu ne erenik eheheh!!!! kisssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssss :perqafim :perqafim

OO Süsse, kur te shkosh te lahesh ne Erenik laju edhe per mua  :D :D :D

Me gjithe deshir kisha ardh qe besa por kam ende mesime dhe provime  :-[ :-[

Ty te deshiroj nje pushimë te kendshem dhe ishalla kalon ashtu si ti ke qef !!!!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1610 ne: 09-07-2006, 11:11:05
oo gjakovarrrr po si ju kam pre???? okey un veq deshta tju them kalofshi mir!!! se une per 3 jav nuk jam ne sofer!!šse neser shkoj me avion per kosov ne gjakoven teme heheheh!!!! kissssss ju dua shummmmmm

zonja shpis asht prishtinasja!!!! kisssssssss süsse hajt se lana edhe per ty ne e
erenik!!! ehhehehehe

 • Postime: 1533

#1611 ne: 13-07-2006, 08:53:12
I pershendes gjithe gjakovaret e forumit, shoket e gjakoves si dhe Dajen Skender :D

Une kisha mi thon mi bo Gjakoven kryeqytet te Kosoves se osht ma e mira ne bote!

 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer

#1612 ne: 13-07-2006, 09:06:00
A do vijë ndo kush sot te ura shejt,si thoni ?
« Editimi i fundit: 13-07-2006, 09:08:40 nga Aida »

 • Postime: 1533

#1613 ne: 13-07-2006, 09:10:50
E ca me bo aty?!

 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer

#1614 ne: 13-07-2006, 09:12:32
Pime caj :P :P :P

 • Postime: 1533

#1615 ne: 13-07-2006, 09:21:39
Pse me shku atje pe pim cajin ketu :D

 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer

#1616 ne: 13-07-2006, 12:15:48
Ben edhe keshtu ,veq a ka kush na ben hyzmet ?

 • Postime: 12234

#1617 ne: 13-07-2006, 12:45:56
E pse te kena ty ketu se?.... :D

 • Postime: 4261

#1618 ne: 13-07-2006, 14:15:42
Po pra Perla perse te kemi  ty ketu ...  :)

 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer

#1619 ne: 14-07-2006, 12:08:18
Ja krejt e krejt veq caj jo ,e kam merzi bre.
Po prap se prap po bje leshim ama vetem per juve,edhe mos pini shume ;)

 • Postime: 4261

#1620 ne: 14-07-2006, 14:55:21
hajdeee see nuk  e  pim  qajin  e  rende ....nuk ke  nevoj  te  hargjosh qaj shum :D

 • Postime: 2356
 • Gjinia: Mashkull

#1621 ne: 19-07-2006, 16:56:34
A do vijë ndo kush sot te ura shejt,si thoni ?

Pershendetje,

Kam shume shoke edhe nga Gjakova por te shkepun ne kater anet e botes, i dojn aventurat, ku e shkojsh ne bote e ke nje gjakovarë...ka edhe ketu ne paris..

tung te gjithve e kalofshi pushime si ma do zemra ime

 • Postime: 25
 • Gjinia: Mashkull

#1622 ne: 26-07-2006, 14:09:37
Ky siper mir e paska thone ska ven pa gjakovar :p

Ja edhe njo me teper ka ardh sot me i ftes speciale , ju pershendes kjretve ca paskeni shkru ktu edhe pse nuk hina me radhe 82 faqe ti lexoj :D

Pershendetje nga nej gjakovar :)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1623 ne: 31-07-2006, 04:04:27
tung gjakova une u ktheva nga gjakova e erdha apet ne zvicer!! mmmmmmmmmm
kam kalu shum mir!! si ne gjakov mo heheeh!!!! ju pershendes shummmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Postime: 25
 • Gjinia: Mashkull

#1624 ne: 31-07-2006, 04:19:44
LOla boll marre per ty me ardh ne gjakove  e mos me na ftu per kafe :P

Me vjen mire qe koke knaq ne gjakove :)

Temat e fundit