Sofra e Gjakoves - 66 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 72046

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1625 ne: 15-09-2006, 15:30:37
hej njerz a jini mir qysh po kaloni????????????? kisssssssssssssssss sssssssssssssssssss ssssssssssssss

 • Postime: 4261

#1626 ne: 15-09-2006, 15:54:46
Oj Lola hajdee na  bej  nga  nje  kafe  see vetem  ti  din  me ma bo qysh  kom  merak une  :-*

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1627 ne: 15-09-2006, 16:39:04
ahahhahahahaha..... ................... ...

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1628 ne: 18-09-2006, 12:47:33
qyyy oj gjakovare, mos kesh por qu e kapi gjezvet e bëra naj kafe moj !!

o zot , o zot këto qikat e sotit, askush nuk jau sheh hajrin !!!!  :P

U kon ne pushim dhe u kthy dhe kurgjo ..... :D
Leje mo qe nuk na e ka shtrua sofren , por as kafe nuk po na qet ... ncncnncncnc  ^o)

 • Postime: 4261

#1629 ne: 18-09-2006, 13:11:55
eh  moj  Prishtinasee ....ju  ka  rrit  edhe  ksaj  mendja  si  ty  nje  kohe  :D se shtron dreqi   :P

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1630 ne: 18-09-2006, 13:21:31

jojo prishtinases nuk ju ka rrit hiq mendja, besa prishtinasja po jau mbush juve barkun me buke ,,,, mbreme ju kam shtrua te "sofra e kosoves"
se sa per keto tjerat, ju kishin lepit zort ne bark  :P :P

 • Postime: 4261

#1631 ne: 18-09-2006, 13:56:13
Vallain  une  kurr nuk  po qelloj  kur  po  ben  ti diqka ...

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1632 ne: 23-09-2006, 14:34:40
jo bre nuk mu ak rrit menja!!!!!!
prishtinase vitin tjeter kimi fijes a!!!! a dojna me kall?????????

 • Postime: 4261

#1633 ne: 23-09-2006, 17:46:32
krejt  mvaret  se a do  na  thirres  a jooo ...

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1634 ne: 24-09-2006, 19:06:51
qyy ani kjo fejes, ku po don moj mu fejua ti para meje ....  a ??  ^o) :P :P


nejse nejse edhe pse je me "vogla" e sofres po ta lshojm renin  :P :D

 • Postime: 12234

#1635 ne: 24-09-2006, 19:30:05
Bravo shac bravo mos ja lesho rendin.... :D


Lola per me kall na thir se per najsend tjeter as sna punon sahati neve... :D

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1636 ne: 27-09-2006, 18:13:00
hahaha loqk e din ti!!! heheheh!!!
valla kina me kall gjakoven!!!! kisss :perqafim

 • Postime: 4261

#1637 ne: 13-10-2006, 14:54:40
A  janë  gati  ftesat  a jooo  ...hajdee se e  kemi  njet  me  ardh  kogja  një  kallabllak  :D

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1638 ne: 14-10-2006, 13:38:02
hadi mir se vini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1639 ne: 14-10-2006, 14:01:44
Te lutemi te shkruash shqip!
« Editimi i fundit: 19-10-2006, 08:29:41 nga Syrgjyn »

 • Postime: 12234

#1640 ne: 16-10-2006, 23:01:54
Ooooooooooo..sofer ca ka ktu sonte?.... hmmmmm:

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1641 ne: 17-10-2006, 20:33:33
Te lutemi te shkruash shqip!
« Editimi i fundit: 19-10-2006, 08:30:05 nga Syrgjyn »

 • Postime: 4261

#1642 ne: 20-10-2006, 16:39:05
Bunny  edhe Lola  sa  ma  pak me  fol  dhe  sa  ma  shpejt  me  na  shtru  sofren  aq me  mire  eshte  per  juve :D

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1643 ne: 21-10-2006, 15:24:45
haahhahahaahaha :P

pse nuk po e shtron ti po gjithmon femnat????????????

 • Postime: 4261

#1644 ne: 21-10-2006, 15:35:34
Psee .....:D qashtu.... a  te  kam  shac a jooo une  ty :D

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1645 ne: 23-10-2006, 18:56:30
UrIMe BaJRamI ju dëshiroj të gjitha te mirat ne jet................ .............  :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 4261

#1646 ne: 24-10-2006, 12:53:20
Flm Lola .....edhe  ty  te  deshiroj  gjithe  te  mirat  dhe  sukse  ne  jete   :perqafim

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1647 ne: 26-10-2006, 08:36:47

 Lola flm shum !!!!
 :)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1648 ne: 29-10-2006, 14:28:56
sps hehehe kisssssssssssssssss ju du shummmmmmmmmmm :perqafim

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1649 ne: 29-10-2006, 15:02:26

A je mire moj ti ??  :D

Ke humb krejt , ani ani  :-[

Temat e fundit