Sofra e Gjakoves - 72 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 76737

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1775 ne: 25-01-2007, 23:57:47
valla s'e di tan jan ne pushim............. .....
Aiiiii zemer po ku po ma nini a te kam tyyyy... te du kussss

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1776 ne: 26-01-2007, 13:46:38
qyqy lioooooooooooo..... .. ku je more ti a je gjall?? shka po ban  si po kalon????' tash krejt shpija jimi bo bashk!! po prishtinasja po me mungon shummmm.......... :perqafim


hehehe kusss lola

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1777 ne: 26-01-2007, 14:36:57
valla na  jemi  gjall edhe te  fort bile ...po ti na  ke  hup krejt ... :perqafim askund nuk po mundem me te  gjet :D mos na e ke fut bllok mua dhe prishtinases pahiri :D

kuss kuss :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1778 ne: 26-01-2007, 14:41:57
jo more qfar bllokii!!! po prishtinasja ka adress te rre e une nuk e kam dit se kush osht!!¨e ja kam pas bo bllok e kuku per mu!!!

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1779 ne: 26-01-2007, 14:49:01
nejseeee nejseee ....po a  ka  naj  sen  me honger  a joo  ...:D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1780 ne: 26-01-2007, 14:51:32
po more ka!!!!

burek...... :-[

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1781 ne: 26-01-2007, 14:52:50
edhe ka ni kaffe!!!! heheheheh preke pullen............. ..

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1782 ne: 26-01-2007, 14:54:43
haha....jo  preke  ti  pullen ...se mos  po e  prishi  une  e ku me  dit  sa e  ke  ble :D


p.s. flm per byrek shum  i  mire  :perqafim

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1783 ne: 26-01-2007, 14:55:58
hahahahahahah...... .....  aaaa shum shtrejt oasht kan....!! te boft mir!!!! :perqafim :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1784 ne: 26-01-2007, 15:07:17
oo flm ...prej  duarve tua ...helm me  kan e  pi :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1785 ne: 26-01-2007, 15:12:00
ahahahhhahaha... jo more nuk te jap helm!!! qyy.......!!!

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1786 ne: 26-01-2007, 15:18:09
e di e di ...hala  um  don ti  mu  ...po nuk  hapesh  ti :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1787 ne: 26-01-2007, 15:18:53
 :-[ :-[ qysh??? ukukkukuukuk :S

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1788 ne: 26-01-2007, 15:25:19
shkaa  ku kuuuu :D trego trego :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1789 ne: 26-01-2007, 15:28:04
ee tyyyyy!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1790 ne: 26-01-2007, 15:28:58
ti nuk je normal!! ti je my Mal!!!!! hahahahahahaha

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1791 ne: 26-01-2007, 15:30:09
hej a po qet nje ¨kaffe bre se deka!!!!!!!

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1792 ne: 26-01-2007, 15:37:21
Po moree qysh joo ...ja  per  ty  ja per kend :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1793 ne: 26-01-2007, 15:41:14
ahhahaha oo flm shum shum e mir!!! heheheheh po normal se ve

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1794 ne: 26-01-2007, 15:41:53
oooooooo flm shummmmm shum e mir!! te lumshin durt!!! hehehe!!!! po normal se veq per mu!! heheh tungggggggggggggggg gggggggggggggg se ika!!!!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1795 ne: 27-01-2007, 10:06:55
mirmengjez gjakova!!!!!! sod po e shtroj un sofren ne ket mengjez!!! se mos po vjen lio e me pertet!!..............

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1796 ne: 27-01-2007, 10:09:06
mmmmmmmmmm. ... mund te vij ne ate dark edhe prishtina :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1797 ne: 27-01-2007, 10:16:35
hej mir se erdhe agnesa ti je e rre keto a po???????' po more hajde mir se vjen hehehhe!!!! :perqafim

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1798 ne: 27-01-2007, 10:18:57
flm tash e pash kete tem dhe hyra dhe em pelqeu

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1799 ne: 27-01-2007, 10:20:57
hehe flm shummm!!!!!¨me vjen mir se po te pelqen!!!!!!!

Temat e fundit