Sofra e Gjakoves - 14 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 82787

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#325 ne: 17-08-2005, 16:19:08
Ja sonte ju kam pergadit " KAFE ME LLOKUMA " !!!! Ku po doni ma mire ?? !!!  :P

Sepse nuk eshte hajri Vlores, ket e ka rrok tash dashuria dhe ka harrua krejt se eshte zonje e sofres gjakovare dhe e ka obligim me na sherby me gjera te mira !!!!

Pra mos ngurroni dhe merrni secili nga ni llokum,kafe ka da doni !!!! Veq a jeni ne gjendje me pi !!!

MACHOR per ty vlen si gjithon i njejta rregull , ti ke te drejt te marresh 2 llokuma dhe kafe pi mundesh me pi sa dush por vetem duhesh te ruhesh se pe djeg gjuhen!!!

Pra ju bofshin mire kafe , valla me gjith deshir i kam pergadit ato kafe, normal qe duhet me ken te mira !!

ENEA more hajde edhe ti je e mireseardhun!!!!!

pershendetje nga Prishtinasja

[attachment[/attachment]

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#326 ne: 17-08-2005, 16:44:40
OoOoO prishtinase flm shum  :lule :-*

heee se u plaka tu prit vloren :D ske faj dashnija cka sban loool
mjer gazmendi me ket vloren loool

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#327 ne: 17-08-2005, 17:58:36
uuuuaaauuuuu prishtinase i love u,,por nuk ta fali :P une ha llokum me ara,,mandej gjuhen e kam skrotall,,  te prer shume,,ky lloj i gjuhes duron nxehtesine shume,,kafen nuk e pi vetem flm,,

Enea ti qeshesh ne llogari te machorit,,ok ok thone dhe nga ju ,,kush qeshet i fundit ,,qane ajo e para qe ka qeshur,,ndoshta thone dhe ndryshe :P kush eshte moj ky gazmendi?,,

sensitiv me fal,,por ndjenjat cte besh,,por mos u merzit aq shume se une i kam kaluese ,,ja psh tani do ta mare prishtinasen ne shetitje afer germise,,mbasi te lodhem,do e mare Enean ne cajtore caj me pi,,,ti deri atehere ben durim

vlora nuk pashe ne kete sofer mish ,,machori pa mish des duke ecur

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#328 ne: 18-08-2005, 04:15:51
oooo flmmmm shuumm!!!!!!!šprishtinasja!!š
te lumshin durt!!!!! :-* :love:

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#329 ne: 18-08-2005, 04:18:23
jooooo!!! une nuk ju harroj juve!!!!š


qe ku i kini kafe edhe torte!!!
ju bafishin mir!!! :love: :lule

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#330 ne: 18-08-2005, 04:19:58
mirdita vlore a muj u cove nga gjumi oj gjumashe :D

machorrrr trus bishtin qaty dhe thuj flm per kafen dhe nderin qe ta ben prishtinasja!
qajtorja eshte per burrat e jo per grate .... se di nashta jeni modernizu ju andej dhe i merni edhe grate ne qajtore ... po une nuk vi mere dikend tjeter! :D
sa per gazmendin pyte vloren :P

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#331 ne: 18-08-2005, 05:30:18
ooo flm Vlora per kafen dhe torten !! Une vetem sa pira kafe por me gjithe deshir e kisha ngren nje cop torte !!!  :-[ :)

MACHOR ti masi qe nuk e pin kafen, per ty kam ber qaj !!! Sepse ty nuk guxoj met harrua kurrsesi sepse kam frig nga thonjet tu , mos po me grith !!!! keshtu qe une ty duhet met marr me te mire   :P

Pra Machor pi qaj sa don ti vet sepse gjygymi ( haha keshtu i thojm ne kosovaret, por keta nga shqiperia se di ) eshte plot !!!
Pra te beft mire MACHOR !!!!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#332 ne: 18-08-2005, 05:30:50
Aida a po don edhe caj bas Kafes???!!!!!

 :lule :lule :-*


edhe per ju!!šju boft mir!!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#333 ne: 18-08-2005, 05:33:23
Prishtinasje ja edhe per ty extra nje torte!!!š


kissss sistaaa!!šhab dich lieb!!! :love: :lule

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#334 ne: 18-08-2005, 05:47:00
hej njerz esht koha drekes!!!š
kush don SPAGETI li te merr ju boft mir !!!


edhe ni got uj!!!!!

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#335 ne: 18-08-2005, 05:53:27
amon prishtinase mos i ban shum qejfe ketij machori!
mos mendo se ta din, se ket e kemi bukshkel! kur sthot flm ose me kan ba sajgi, po vetem ankohet se eshte unt se ka met pa caj ....ka met pa sofer ... ka met pa plaken looool
gjygymin hahhaha sa kam qesh qe ma ke hjek mallin  :D


vlora vorsicht! shih gazmendi mos lexoje kendej keta "Liebeserklärungen" qe i ban e bjen ne hall pastaj ....  :D

flm per torten 
se plasa tu hanger e tash skam vend per dreken :-[

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#336 ne: 18-08-2005, 05:56:35
ahahahha!!šš LOL LOL
hajt provo pak bile spageti!!! se a kam ba me shum qef!!


po ku met prishinasja??????

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#337 ne: 18-08-2005, 06:02:37
ahahahha!!šš
hajt provo pak bile spageti!!! se a kam ba me shum qef!!


po ku met prishinasja??????

per qef pa qef ju bafshin mire juve spaghetat se te une ska vend prej tortes  :-[
mos i ik temes vlora ... kush eshte gazmendi :D
mos endet edhe ai kendej ta ngucim pak ;)

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#338 ne: 18-08-2005, 06:05:43
neee schatz aj nuk esht me ne!!šne forum aj esht
dashnori im edhe aj esht se kam me qu jeten me ta!!!!! ;) mmmmmmmmmm
nuk i dihet fatit?????'

ki hanger shum torte aaaaaaaaaa????????? hajt se nuk ka dert!!! ;)

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#339 ne: 18-08-2005, 06:22:53
Te uroj nga e gjith zemra Fat dhe Lumturi :luleufffffff lene se plasa  :-[

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#340 ne: 18-08-2005, 06:23:59
ooo flm shummmmm!!!!! :lule :lule

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#341 ne: 18-08-2005, 06:25:07
machor qe ku ki mish!!!!! te boft mir se ti veq mish ki qef!!!! ;)

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#342 ne: 18-08-2005, 06:28:24
vlora pasi je e zonja qe edhe mish taze pjekja pak machorrit ne tave!
e di se i han ky edhe pa pjek po hajt pak me melmesa dhe me tlyn behen me te mire :P

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#343 ne: 18-08-2005, 06:30:31
ahahahahahahahahaha hahahahahahaha
hahahahahahahahahah ahahahahahaha!!!! LOL LOL LOL

ooo shum cool je aaaaa!!!!
bisa aj i han krejt!!!!
ooo ka me na myt machori````

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#344 ne: 18-08-2005, 06:39:42
hahhahha ski faj ma mire ta hjek foton se mjera une cka me pret LOL
po pastaj do plase nga kurioziteti se cfar mishi ishte ;) • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#345 ne: 18-08-2005, 06:41:02
uuuuuuuuuuuuuuu Aida besom se kur i pash keta minje , mu errqeth trupi sepse i urrejjjjjjjjjjjj minjet se kam shum shum frig nga ta!!!!!!!! Po qka te shtyri mori qe te na e dergosh nje foto te tyre bre  Jojo:

hajt bre se e ngopin na machorin me mish, torte , qaj dhe tjera gjera por jo me minjet bre

vlora flm per torten zemer , te lumshin durt
oo bre i lum gazmendi qe te ka ty

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#346 ne: 18-08-2005, 06:42:17
ahhahahahah!!!! LOL LOL
mos ta nin se me ki mu nuk kuxon sen me te than!šse edhe un jam fajtore ahahhah!šš po aj e han !!!! krejt !!ähahahhahaahh

me siguri esht kan mish i mir ahahahah!!

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#347 ne: 18-08-2005, 06:43:33
uuuuuuuuuuuuuuu Aida besom se kur i pash keta minje , mu errqeth trupi sepse i urrejjjjjjjjjjjj minjet se kam shum shum frig nga ta!!!!!!!! Po qka te shtyri mori qe te na e dergosh nje foto te tyre bre  Jojo:

hajt bre se e ngopin na machorin me mish, torte , qaj dhe tjera gjera por jo me minjet bre

vlora flm per torten zemer , te lumshin durt
oo bre i lum gazmendi qe te ka ty


hahhaha prishtinase
hajt se per ty e hjek foton ;)
vetem mos ik prej sofre! :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#348 ne: 18-08-2005, 06:43:51
uuuuuuuuuuuuuuu Aida besom se kur i pash keta minje , mu errqeth trupi sepse i urrejjjjjjjjjjjj minjet se kam shum shum frig nga ta!!!!!!!! Po qka te shtyri mori qe te na e dergosh nje foto te tyre bre Jojo:

hajt bre se e ngopin na machorin me mish, torte , qaj dhe tjera gjera por jo me minjet bre

vlora flm per torten zemer , te lumshin durt
oo bre i lum gazmendi qe te ka ty


merci sista te bast ba mir!!!

po machori krejt mishat i han!!!ähahahhahahahah

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#349 ne: 18-08-2005, 06:46:43
neee po baj hajgare qe per machorin mishin me te mirin !!!!!š

e kina shok!!!!
machor te boft mir kollega!!!! ;) ;)

Temat e fundit