Sofra e Gjakoves - 16 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 85744

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#375 ne: 18-08-2005, 18:05:21
ooooo Aida flm shum zemer
ta di per nder shumm

oo prishtinasja flm shume shpirt
dhe une ta di per nder shume,,ja goca mund te merni mesim pak ;)

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#376 ne: 18-08-2005, 18:13:48
foton e hjeka une  :-[
prishtinasja tuteshte prej mijve ;)

machor bujrum cajin e zi katran siq je vet! te baft mire! :)

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#377 ne: 18-08-2005, 18:35:35
sdua caj nga ti ,deri sa nuk e kthen foton,ene heke lugen ,d..m th,e perzien dhe e hek lugen,,eee me nje caj nuk mashtrohet machori,,me shume me shume LOL

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#378 ne: 18-08-2005, 18:40:32
aiiiii edhe ti!shum kerkesa ke :D
njeriu gishtin ti krejt doren nc nc nc :P

vlora a je ksajde?
foton sguzoj ta kthej machor ....   :-[
pyte vloren te tregon cfar foto ishte ....

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#379 ne: 18-08-2005, 18:49:20
vlora eshte me gazmendin duke u konsultuar per nje kerkese qe bera une LOL

nuk e dua une gishta ,o ma jep  doren o sdua hic :P

prishtinase ku je moj te me shtrosh sofren se kta po dojne mem zeerledis,,

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#380 ne: 18-08-2005, 18:59:55
hajt se derisa te vjen prishtinasja ja ku e shtroj une, edhe mish ke plot  :P

lene vloren se u be gazmend ajo LOL
prit prit ska.... e ka zan gjumi para kompjuterit LOL

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#381 ne: 18-08-2005, 19:16:03
wwoooww plot mish i love u enea,,po mish te bardhe nuk paska,,    sa e poshter qe je  :lule e qka u be me vloren e ndroj nikun apo si eshte puna,,
prishtinase,ti me shtron me me lezet :)

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#382 ne: 18-08-2005, 19:18:58
ska mish te bardhe  (?)
na sjell ndoshta prishtinasja neser ;)

vlora ka shku me flejt se eshte be vone! ta shohe gazmendin ne ender :D

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#383 ne: 18-08-2005, 19:29:09
shko blej mish te bardhe,,jo jo laje trurin ,ha une edhe mish te papjekur,,
he moj vlora u befsh gazmend,d.m.th i hareshem se kjo enea po keqkupton LOL

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#384 ne: 19-08-2005, 05:39:18
oooo mori Aida ky Machori lyp shum, ka shum deshira por vetem une po ja di renin , dhe mi ndejt gati !!!!!!!

Ju duhet ta merreni met mire Machorin !!!!  ;)

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#385 ne: 19-08-2005, 06:27:26
oooooooooooooo shka ku ka bo??????'''ooo sa shum basi shkru!!!
sorry por nuk mujta pram me nejt shum!!!!
se ke pa von!!!! ju pershendes shum dhe ju dua shummmm!!!!!!! ;)
ja ku e kini edhe ka nje kafe!!!! me caj ju boft mir!!!!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#386 ne: 19-08-2005, 06:45:38
Aida une nuk bana GAZMEND se aj esht MASHKEL ahahha e un jam FEMER ahahha!!!!šku je ti moj NUSE  SE TY TE KINA nusen e  SHPIS AHAHAHH!!!!
se une edhe  prishtinasja jina QIKA !!!!!! e ty te kina nuse!!! :lule :lule

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#387 ne: 19-08-2005, 06:48:14
 Hajde kush eshte per me hanger flija te saqit!
   

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#388 ne: 19-08-2005, 06:49:35
 E kom pru prej shpis!
 ju befte mir!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#389 ne: 19-08-2005, 06:50:43
hej ku je marr ti se ki hup krejt???    oooo e ka marr malli shum per ty sofren e gjakoves!!!!!!

une une du fli!!!!!!!!!!!!!!šššse i kam shum ne qef!!!!

mmmmmm o sa e mir te lumshin durt!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#390 ne: 19-08-2005, 06:52:17
eeeeeee na i bojna senet perzemer edhe per qef!

 Gjak tu baft!

 une si gjithnje tuj u rrugav posht e nalt!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#391 ne: 19-08-2005, 06:54:24
ahahahah!!!!!! LOL LOLšmmm te lumshin  durt shum e mir !!!!!! ooo kam hanger shum pre kuukuk!!!!!!

a e pive kafen!!!!šose cajin????

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#392 ne: 19-08-2005, 06:55:47
ahahahah!!!!!! LOL LOLšmmm te lumshin  durt shum e mir !!!!!! ooo kam hanger shum pre kuukuk!!!!!!

a e pive kafen!!!!šose cajin????

 PO bre, po mu bonen shum, njo e pina para se me ardh ketu, tash edhe nje ketu, vec ishalla hajr e nuk um bojn zarar!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#393 ne: 19-08-2005, 06:57:12
hajt se  nuk de ban zara se e kam  bo une !!!!!!! ;)

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#394 ne: 19-08-2005, 07:00:29
 ooo rrnofsh, se pa ty as kafja nuk e ka lezetin e vet!

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#395 ne: 19-08-2005, 07:13:01
hey jom tuj e pregadit edhe do tarator, ulnu ktu ne sofer, edhe pritni, se mu dasht me i mbledh do kastraveca taze!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#396 ne: 19-08-2005, 07:16:59
ähhahaahhahah!!!!! LOL LOL LOL
ok une pres hahahah!!!!!

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#397 ne: 19-08-2005, 07:34:01
a mi qit huder a jo?
 a ti kona hudrat ty?

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#398 ne: 19-08-2005, 08:45:36
a mi qit huder a jo?
 a ti kona hudrat ty?

iiiiiiiiiiiiii nuk ki du hiq!!!! Jojo:

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#399 ne: 19-08-2005, 08:50:14
ani, ani aniiiiiiiiiiiii
se su bo beti qy edhe ti mo. Kishe une spe du eren phiiiiiii! Deri dje i ka mjell, i ka prashit e i ka nxjerr, sot kishe u bo dishka  ;) "spe du uneeee"!  
   U azdis njeri! Te kan mlu te mirattttttt bijoooooooooo!

 

Temat e fundit