Sofra e Gjakoves - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 76739

 • Postime: 206
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#425 ne: 19-08-2005, 18:37:03
paska plas dashnia knena  ohoho:
ej a doni ma flija  :tym

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#426 ne: 20-08-2005, 03:22:51
EMBELSIRA te flm shum per fli , por une nuk dua sepse sod i kemi disa musafir dhe mami ka vendos te qe pergadit fli, sepse ate e dojn shum flin !!! Por normal qe jo me saq , si ne kosovo :(

Keshtu qe pyti te tjeret a po dojn fli !!! ;)

Te pershendes shummmm

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#427 ne: 20-08-2005, 03:42:37
a ka dicka per mu ketu si mysafir i ri :( :(

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#428 ne: 20-08-2005, 05:45:06
a ka dicka per mu ketu si mysafir i ri :( :(

mir se na erdhe!!! shka dush  don kafe a caj!!????  ;)

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#429 ne: 20-08-2005, 05:47:22
oo !!!!! EMBERLSIRA te lumshin durt!!!!! se shum e mir esht kan!!! lumi aj qe te merr!!!!  :lule :-*

dhe mir se erdhe ne sofren e  gjakoves!!!!!!!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#430 ne: 20-08-2005, 05:49:49
une po ja filoj me nje kapocino!!!! ju boft mir!! LOL :lule

ose caj!!šshak doni merrni!!!!


dhe mbas cajit edhe kafes!! merrni ka nje cop torte!!!

 • Postime: 206
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#431 ne: 20-08-2005, 07:36:30
prishtinasja mir mi te bafshin mir flijat, ma ruj mu nje cop  hmmmmm:
vlora mirse te gjeta maj un ty ne sofren e gjakoves, hajde edhe ti nje her ne sofren teme te shkodres..se aty te jap petlla ahahaaa
ej po ajo torta mjam mjam me gjith at kapucinon  :-x

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#432 ne: 20-08-2005, 11:15:44
prishtinasja mir mi te bafshin mir flijat, ma ruj mu nje cop hmmmmm:
vlora mirse te gjeta maj un ty ne sofren e gjakoves, hajde edhe ti nje her ne sofren teme te shkodres..se aty te jap petlla ahahaaa
ej po ajo torta mjam mjam me gjith at kapucinon :-x


ok moter šdo  te vi!!!!!!!!!!!!!!!

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#433 ne: 21-08-2005, 09:42:51
ka mbetur dic per machorin :P

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#434 ne: 21-08-2005, 13:10:48
RISI ::::
NUSE PER MACHORIN

UNE dhe VLORA  kemi vendos qe ta martojm MACHORIN  dhe tja gjejm ndo nje NUSE te mire !!!!!!!!

Pra, i dashuri machor tash mundesh me zgjedh sepse i kam qet disa NUSE TE BUKURA PER TY !!!!!!!!!!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#435 ne: 21-08-2005, 13:12:07
Propozimi Nr.1

Kjo eshte shum engergjike dhe shum mace e menqur !!!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#436 ne: 21-08-2005, 13:13:53
Propozimi Nr. 2

Kjo eshte nje mace pak te dembel sepse ka deshir qe ter kohen te rri vetem ne shtrat duke fjetur , por eshte shum mace e dashur dhe besnike!!!!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#437 ne: 21-08-2005, 13:15:32
Propozimi Nr.3

Kjo eshte mace shum temperamente por eshte dreq!!! Kjo eshte shum dinake dhe te kjo ske shanc te shikosh me maca te tjera!!!!!!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#438 ne: 21-08-2005, 13:17:33
Propozimi Nr. 4

Kjo eshte nje mace shum e dashur, besnike, e moralshme :), e ndershme dhe besa edhe shum shum punotore!! Ja po shifet edhe ne foto , duke pastruar krevatin!!! Per ket mace kur mos ke dert,qe te ben diq te keqe, mundesh te flesh rehat !!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#439 ne: 21-08-2005, 13:20:09
Ja ketu  kemi edhe makinen e qiftit te ri , pra te MACHORIT te NUSES !! Tash ti MACHOR e ke fatin e ketyre BUKUROSHEVE ne dor !!!!!  

Ja qfar makine e kam zgjedh per juve more MACHOR, ishalla ma din per bile!!! E di qe ka makina edhe ma te bukura por nuk na u be mundesia qe te marrim nje me te madh apo me te bukur, por edhe ky eshte i bukur mjaft !!!!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#440 ne: 21-08-2005, 13:22:53
MACHOR aspak mos ke dert, se une jam organizatore e mire, mendoj per te gjitha!!!  ;)

Keshtu qe per kengetare i kam ftuar ADELINA ISMAILIN DHE SABRI FEJZULLAHUN !!!!!!!!!!!!!

OOOOOOO do ta kallim more Machor vetem per ty!!!
Adelina dhe Sabriu kan me kendua per nderpre deri ne agim vetem per ty MACHOR !!!![attachment[/attachment]

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#441 ne: 21-08-2005, 13:24:03
Ja ne ket foto shifet Sabri Fejzullahu me dasmoret te cilet qysh tani ja kan fillua me kendua dhe me vallzua!!!!!!!![attachment[/attachment]

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#442 ne: 21-08-2005, 13:29:24
Pra MACHORI im i dashur , ti shikoj ketu Propozime dhe mendohu shum shum mire, me cilen nga keto bukuroshe ke deshir ta qojsh jeten, normal qe duhesh mi njoftua ato shum mire dhe tani me vendos ,por une pak ta lehtsova punen sepse ti kam gjet 4 Propozime !!!!!!!!!

Ket se ka ber askush ketu ne forum , pos UNE DHE VLORA !!! Sepse VLORA me tha , MACHORI gjithmon po flet per nuse , pastaj une mendova qe ti gjej disa bukuroshe te bukura per ty !!!!!

Pra te dashur forumist jeni te gjithe te ftuar dhe mireseardhun ne DARSMEN E MACHORIT !! Por per fat te keq nuk e dim se kur do te mbahet darsma sepse kjo mvaret krejt nga Machori !!!!!!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#443 ne: 21-08-2005, 14:02:20
ja kjo esht edhe salla e machorit!!šaty ti de mbahet dasma!!!!!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#444 ne: 21-08-2005, 14:03:31
dhe unazat!!!!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#445 ne: 21-08-2005, 14:18:53
ooo MACHOROOO urime urime martesa!!!shum fat dhe lumturi!!!! prishinase do da kallim forum sonte se kimi darsem!!!
me te gjith forumistat tjer!!!!


Machor duhesh me pre torten me nusen!!!!!!!!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 21-08-2005, 14:23:03
dhe ciles vajz do di bije lulja e nuses??????????????????

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#447 ne: 21-08-2005, 14:29:20
dhe ciles vajz do di bije lulja e nuses??????????????????

hahahhahahahhaha ciles de ???? Edhe une jam shum kureshtare se ciles vajze do ti bije tufa me lule !!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#448 ne: 21-08-2005, 14:30:07
Machor mos ta nin ty se kurt jan Un dhe Prishinasja pashk krejt senet shkojn ne regul!! keshtu edhe Dasmja jote to te jet perfekt!!!!!!

edhe ni her urime urime!!!! krejt kan me ta pas lakmi!!!! ooooo to ta kallim viq per ty ooo machor!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#449 ne: 21-08-2005, 14:30:41
hahahhahahahhaha ciles de ???? Edhe une jam shum kureshtare se ciles vajze do ti bije tufa me lule !!
[

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Temat e fundit