Sofra e Gjakoves - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 76736

 • Postime: 24
 • Karma: +0/-0

#450 ne: 21-08-2005, 14:57:26
Tung nga Lederi  ;)Me vie mir per temen Vlora por interesant ta dim nga kush eshte postuar kjo tem........me vie keq , por kish deshir ta di TUNG TUNG nga lagjja Hodum e GJAKOVES  ......?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#451 ne: 21-08-2005, 17:57:41
hahah...Machoro paske shku per lesh edhe ti...ncncncn...me mire me t'honger qeni se me rane dore t'gjakovareve.... LOL

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#452 ne: 21-08-2005, 18:19:59
RISI ::::
NUSE PER MACHORIN

UNE dhe VLORA kemi vendos qe ta martojm MACHORIN dhe tja gjejm ndo nje NUSE te mire !!!!!!!!

Pra, i dashuri machor tash mundesh me zgjedh sepse i kam qet disa NUSE TE BUKURA PER TY !!!!!!!!!!

wwwwooooooowwwwwww hahahahhahahahahahh aaa dhe kete e bere,,,duhet te pranoj me ke mare gjysen e zemres,,,hahahahahahahhahahaaa nuk po muj me besu,,por paskeni haruar qe machori i ka 7 shpirtera prandaj edhe tre propozime i mungojne :P hahahahahhaaaa oj nane me fal por me zor po ma bejne kete organizim,,dhe makina me pelqeu,,tybe lefto se ki keq edhe ti,,
o zot fali keta goca  nuk dijne se  cka bejne ;)  prishtinase e paq ne qafe kete organizim

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#453 ne: 22-08-2005, 03:53:53
wwwwooooooowwwwwww hahahahhahahahahahh aaa dhe kete e bere,,,duhet te pranoj me ke mare gjysen e zemres,,,hahahahahahahhahahaaa nuk po muj me besu,,por paskeni haruar qe machori i ka 7 shpirtera prandaj edhe tre propozime i mungojne :P hahahahahhaaaa oj nane me fal por me zor po ma bejne kete organizim,,dhe makina me pelqeu,,tybe lefto se ki keq edhe ti,,
o zot fali keta goca nuk dijne se cka bejne ;) prishtinase e paq ne qafe kete organizim

ani une e marre ket barr ne vete Machor , hiq mos ke dert, oooo bre machor per ty i bejm te gjitha !! Sepse vetem mi Machor e kemi mo, edhe ati bile duhet krejt kushtet me ja plotesua !
por ti trego se cila Bukuroshe te pelqeu ??? ;)

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#454 ne: 22-08-2005, 03:56:02
ja edhe tre propozime nga une :D

kjo e para eshte flok kuqe dhe jeton ne USA! dmth ke green card te siguruar LOL
(do jesh afer Bushit :D)

« Editimi i fundit: 22-08-2005, 04:25:16 nga Aida »

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#455 ne: 22-08-2005, 03:57:07
te dytes veq ka kemi venduar kuroren me lule per prove te shohesh se si i vjen :D
eshte e zonja dhe e paster!
edhe ka fleta mund te fluturoje bashk me ty LOL

alamet mac! :D

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#456 ne: 22-08-2005, 04:01:08
maca e fundit eshte atentatore profesionale!
e kemi ushtruar per ta plotsuar enderen me te madhe tenden!
i mungon eleganca pak por megjithate me te je i sigurte kah do qe do shkojsh se do ta kesh bodyguard personal :D

per make up mos u merzit se e rregullojme ne ketu ;)


 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#457 ne: 22-08-2005, 04:06:37
vetem mos na mer fytyren machorr te nuset!
e din si eshte ... e han msiti nese del dhendri i keq!
 
kujdesu mire dhe mos u ban pertac si:

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#458 ne: 22-08-2005, 04:08:41
se e shkreta nusja yte pastaj :

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#459 ne: 22-08-2005, 04:09:43
ose .......  :D

[attachment[/attachment]

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#460 ne: 22-08-2005, 04:15:29
shpresoj qe sma merni per ters nderhyrjen por machorri kerkoj edhe 3 nuse tjera e keta i kisha gati :D

po shih machor mere nje her njanen e pastaj shih si bahet puna ... mos e maresh ti alltijen e ben vetvrasje nga deshperimi  LOL
ju pershendes perzemersisht! :lule

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#461 ne: 22-08-2005, 04:27:28
 A jan te Gjakoves apo ...???

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#462 ne: 22-08-2005, 04:40:48
A jan te Gjakoves apo ...???

jo ata te mijat te prizrenit jan
prizrenalinkat i ka qejf machori se jan talente! LOL
ata te prishtinases se di .... :D

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#463 ne: 22-08-2005, 04:42:39
hehehehehehehehehe, mos vet per machorin, mos kofsha ne lekuren e tij!

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#464 ne: 22-08-2005, 05:46:51
jo ata te mijat te prizrenit jan
prizrenalinkat i ka qejf machori se jan talente! LOL
ata te prishtinases se di .... :D

te miat jane PRISHTINASE!!!!!!  ;)

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#465 ne: 22-08-2005, 05:48:05
shpresoj qe sma merni per ters nderhyrjen por machorri kerkoj edhe 3 nuse tjera e keta i kisha gati :D

po shih machor mere nje her njanen e pastaj shih si bahet puna ... mos e maresh ti alltijen e ben vetvrasje nga deshperimi LOL
ju pershendes perzemersisht! :lule


Mori Aida tash ju kan bo Machorit shum nuse , e ka shum ma veshtir por shpresojm se do e zgjedh nje nuse te mire!!!!!


 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#466 ne: 22-08-2005, 06:03:33
prishtinase ti kursem se njeh macorrin :D

ai gjithat do i mer LOL

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#467 ne: 22-08-2005, 06:12:37
ahahahahahhahahahha ha LOL LOL LOL

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#468 ne: 22-08-2005, 06:21:06
guten morgen vlora :D

au cove?

lene prishtinase nuset tua do mbeten ne kosov!
do ruajn shtepine oborrin dhe vjehren loool


nusja ime nr 1 ia ban green card machorit!
dhe ai me te nusen nr2 dhe 3 do fluturojne ta kryejn MISSION IMPOSSIBLE
eeeeeh ishalla su behet mire ktyre ne USA se do mbeten macat e prishtines me vjehren LOL


:lule per ju dyja

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#469 ne: 22-08-2005, 12:25:20
guten morgen vlora :D

au cove?

lene prishtinase nuset tua do mbeten ne kosov!
do ruajn shtepine oborrin dhe vjehren loool


nusja ime nr 1 ia ban green card machorit!
dhe ai me te nusen nr2 dhe 3 do fluturojne ta kryejn MISSION IMPOSSIBLE
eeeeeh ishalla su behet mire ktyre ne USA se do mbeten macat e prishtines me vjehren LOL


:lule per ju dyjahahahahhahahahahhah a hahahahhaha

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#470 ne: 22-08-2005, 12:37:49
guten morgen vlora :D

au cove?

lene prishtinase nuset tua do mbeten ne kosov!
do ruajn shtepine oborrin dhe vjehren loool


nusja ime nr 1 ia ban green card machorit!
dhe ai me te nusen nr2 dhe 3 do fluturojne ta kryejn MISSION IMPOSSIBLE
eeeeeh ishalla su behet mire ktyre ne USA se do mbeten macat e prishtines me vjehren LOL


:lule per ju dyja


ahahh guten morgen!!! neeee tash jam ne shkoll edhe duhet mu qu heret une!!!!!!!!!!!!!!!!!

ahha kissss

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#471 ne: 22-08-2005, 16:43:16
prishtinase ti kursem se njeh macorrin

ai gjithat do i mer


 :P

tani me te vertet jam me nje pozite te palakmueshem sic tha dhe sensitiv ,,mos qofshi ne lekuren tim,,
kush do me ndihmoj ,,do jem mirnjohes,,prishtinase qoje deri ne fund organizimin  :Pse kjo Enea ma perziti kabllat :P,,ene kjo Vlora vetem shiqon anash ,nuk po nderhyn

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#472 ne: 23-08-2005, 05:41:24
oo machor nese ki deshir un ty te ndimoj!!!!!!!................... .!!!!!šš po po e kam edhe nje proplem per vete se nuk po di qka me vesh???????????????? per dasmen tona!!!! ;)

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#473 ne: 23-08-2005, 05:50:00
Tung nga Lederi ;)Me vie mir per temen Vlora por interesant ta dim nga kush eshte postuar kjo tem........me vie keq , por kish deshir ta di TUNG TUNG nga lagjja Hodum e GJAKOVES ......?

TUNG TUNG MIR SE ERDHE!!! kalosh sa me buker ne sofren e gjakoves ;)

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#474 ne: 23-08-2005, 05:55:22
oo machor nese ki deshir un ty te ndimoj!!!!!!!................... .!!!!!šš po po e kam edhe nje proplem per vete se nuk po di qka me vesh???????????????? per dasmen tona!!!!

aiiii cfar problemi paska kjo qika  ohoho:

ti jap une dimijat e mija dhe u kry puna  :P

machor me ty ngelen njeriu!hall tet gjejm nuse e hall mos!
pse bre tu kan perzi kabllat?  :O

Temat e fundit