Sofra e Gjakoves - 20 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 70569

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#475 ne: 23-08-2005, 05:58:51
ahahah!!!!!! jo jo po du me vesh mini fustan!!!!!!

 • Postime: 6975

#476 ne: 23-08-2005, 08:35:01
Vlora veshu keshtu ;) se dhe ashtu te ka hije , enea ,,kabllat ti ja perzin elektro kosoves jo machorit,, :Ppo ec behu e mire dhe me ndihmo,,ku eshte organizatorja,e kam fjalen per prishtinasen ,ajo mua me ndihmon ,,

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 23-08-2005, 13:34:09
oo machor e po te pelqen TORTJE MARTESE!!!!``??????????!!!!!!!
provo pak nese nuk eshte e mir e ndrojm per ty!!!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#478 ne: 23-08-2005, 13:40:11
oo machor e po te pelqen TORTJE MARTESE!!!!``??????????!!!!!!!
provo pak nese nuk eshte e mir e ndrojm per ty!!!

Vlora veshu keshtu ;) se dhe ashtu te ka hije , enea ,,kabllat ti ja perzin elektro kosoves jo machorit,, :Ppo ec behu e mire dhe me ndihmo,,ku eshte organizatorja,e kam fjalen per prishtinasen ,ajo mua me ndihmon ,,

MACHOR ma mire e ke merre macen nga Prishtina ,sepse edhe ajo rrin me vjerren dmth. i ndihmon nenes tende dhe kujdeset shum per te!!!!!
ahhahahhahahahahah

Pra , zgjedh

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 23-08-2005, 13:41:47
heheh e mac gjakovare nuk ka a????? :)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#480 ne: 23-08-2005, 13:47:42
heheh e mac gjakovare nuk ka a????? :)

hahahhahahah jo valla Vlora !!! Macat e mia jane nga Prishtina kurse ato te Aides jane ne Prizreni!!!  :P :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#481 ne: 23-08-2005, 13:58:58
MACHORI ME NUSEN E VET at nat kurt Martohet!!! ;)

oooooo machorooo!!  mashallla!!! ;)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#482 ne: 23-08-2005, 14:03:49
MACHORI ME NUSEN E VET at nat kurt Martohet!!! ;)

oooooo machorooo!! mashallla!!! ;)

hahhahahahhahahah mori VLORA zemer ,kjo ketu ne foto nuk ja mush MACHORIT syrin valla , MACHORI nuk don kesi maca te vogla dhe te thata

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#483 ne: 23-08-2005, 14:05:14
ahahhahahahahahha LOL LOL

 • Postime: 6975

#484 ne: 23-08-2005, 17:44:42
 (?) ne hall kam ra per here te pare,dhe me duket shume interesant,,ku ishit me heret te bia ne hall keshtu ,,sa lezet qenka

Vlora qka shkruan tek torta e marteses,,dhe mire me the sepse une shijen e kam pak si te koklavitur,, sic tha dhe prishtinasja te vogla dhe te thata veq sy mbydhur LOL,,,

prishtinase gati je me ma  mush mendjen me mendjen tende ,,d.m.th po mer kete bare te rende persiper,,

Enea  ec moj shpirt me ndihmo me le vetem ,,kto jane gati te me hutojne :P

 • Postime: 1

#485 ne: 23-08-2005, 18:07:24
Si jeni a jeni mir.... Po me vjen mir qe qenka hap edhe nje tem per Sofren Gjakovare bravo Vlora me kend e ke hap se nuk po e di se tash sa u regjistrova ketu e qeta...
Nje pershendetje te gjithe vizitoreve  :)

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 23-08-2005, 19:00:00
amon edhe ju hasret me ju lan nje dite vetem :P
cka u ba machor te kan zgjedh nje mij per nuse a mac?
cka eshte ajo ne foto? LOL

norii mirse na erdhe  :)


 • Postime: 6975

#487 ne: 23-08-2005, 19:16:32
uuuaaauuu tani e kam me lehte ,,nuk e di moj ,kto macat e ktij shekulli kane mare formen e miut,, LOL si tja bej maj cilen ta mare te shpaja,e cilen te kalaja

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#488 ne: 23-08-2005, 19:28:09
po ketu ke mjaft per te zgjedh bre machor :P
meri gjithe :D


 • Postime: 6975

#489 ne: 23-08-2005, 20:45:55
he moj Enea sikur me qene ne shpirtin tim :P po mire a do jene razi gjakovarja dhe prishtinasja :P

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#490 ne: 23-08-2005, 20:52:45
e din se me habiten ti machor ....
kursem te intereson ty se a eshte dikush razi a jo :P
e din si thon "pyet 100 vet e puno si din vet" :D :P

 • Postime: 6975

#491 ne: 23-08-2005, 20:55:35
he moj sa e poshter qe je ,,me shfrytezon sinqeritetin qe bisedojme ne mp :P
kursem une kursem ti,,,, LOL
ok pra kane ngelur ti pyes edhe 97 :P

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#492 ne: 24-08-2005, 02:30:33
 Ku je ojjjjjjjjjjj Gjakovareeeeeeeeee, hec knej se nejrezit doj buk, dojn uj, dojn kafe e muhabet e ti hala ne gjum!  

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 24-08-2005, 03:47:26
uuuuuuuuu sensitive ani ken pe lut per me qit kafe,  ^o)

Vlora tash eshte ne shkoll , ska kohe per me na sherby neve !!!
Por si do qoft une jam tash ketu dhe ja une sod po te pergadis kafen e mengjesit SENSITIV !!!!!! :)

Te beft mire

[attachment[/attachment]

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#494 ne: 24-08-2005, 04:00:10
ka met najsend per mu :D
aka nis vlora ne shkolle a? mire mire ashtu duhet se mjaft kan demberlis ne shtepi :D

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#495 ne: 24-08-2005, 04:44:57
uuuuuuuuu sensitive ani ken pe lut per me qit kafe,  ^o)

Vlora tash eshte ne shkoll , ska kohe per me na sherby neve !!!
Por si do qoft une jam tash ketu dhe ja une sod po te pergadis kafen e mengjesit SENSITIV !!!!!! :)

Te beft mire

 ooo e mire te gjet ty moj prishitnalike, shum e shijshme.

mir pasi qe po shkojka ne shkoll Gjakovarja bile meson ndoj gje!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#496 ne: 24-08-2005, 06:00:50
AIDA moter per ty gjithmon mbet kafe  ;)

po vlora ja ka nis shkolles, mazi dje ish nervozu se ja kish marr arsimtarja mobilin!!!!
Dje e guxsha ne MSN , ja bojsha "" UUU mori vlora ,se keq te ka kon, mazi tash ke mbet pa shenua sms me Gazmendin  ( i dashuri i saj) ""
Ajo ke tu tranua !!!
Inshalla ja ka kthy sod mobilin arsimtarja prap!!  :)

 • Postime: 1364
 • Gjinia: Mashkull

#497 ne: 24-08-2005, 06:28:36
Kjo sofer ska frym gjakovare. Ndërrojani emrin.

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#498 ne: 24-08-2005, 06:37:59
Kjo sofer ska frym gjakovare. Ndërrojani emrin.

valla xhavo jemi perzi ketu ne sofren gjakovare

jo more pse me ja ndrru emrin sofres gjakovare , as njet se kemi valla!!!!

Na tjeret edhe pse nuk jemi gjakovar, jemi bile musafir ketu ne sofren gjakovare !!!
Nncncncnc a keshtu i perzeni ju musafirt a ???
Ata gjakovart qe i njof une , jam shum mikepritsa valla, si per shembull VLORA dhe shum tjer gjakovar qe i njof !!!!!!    :@

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#499 ne: 24-08-2005, 06:41:11
Kjo sofer ska frym gjakovare. Ndërrojani emrin.

xhavo ke munguar ti te ja japish frymen gjakovare

wellcome back :D :lule

Temat e fundit