Sofra e Gjakoves - 21 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 85749

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#500 ne: 24-08-2005, 07:21:49
Si jeni a jeni mir.... Po me vjen mir qe qenka hap edhe nje tem per Sofren Gjakovare bravo Vlora me kend e ke hap se nuk po e di se tash sa u regjistrova ketu e qeta...
Nje pershendetje te gjithe vizitoreve :)
š

  mir se erdhe mesh nesh!! flm shummmm!!!! kalofsh buker me ne!!!!!! ;)
te pershendes shummmmmmmmmmmmmmmm mmm!!!!!!!!!!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#501 ne: 24-08-2005, 07:28:35
opaa xhavo pasa ardh!!!!! jooooooo emrin nuk do dja ndorj sofres gjakovare!!
un jam shum e lumter qe jam bo shpi a  madhe!!!!dhe te gjith jan te mir se ardhur se pa ju nuk ka sofer!!!! un ju dua shum dhe kam nje rrespekt per ju shummm!!! :lule :lule


oj prishtinase ala nuk ma ka dhan mobilin :@ aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!  ukukukuk!!!!!!.......!! po shka me ba se vet e i kam fajet!!!!!!!

tung JU DUA SHUMMMMMMMMMMMMMMMM!!! KI$$$$$$ KI$$$$$$$$$$
« Editimi i fundit: 24-08-2005, 16:01:04 nga Vlora »

 • Postime: 1609
 • Karma: +10/-0

#502 ne: 24-08-2005, 07:49:45
Pershendetje sofres gjakovare, e kalofshi si eshte me mire... :)

ps. Pak me vonese, po nuk shkruj fort n'kete territor t'forumit. :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#503 ne: 24-08-2005, 13:47:57
Pershendetje sofres gjakovare, e kalofshi si eshte me mire... :)

ps. Pak me vonese, po nuk shkruj fort n'kete territor t'forumit. :D
flm!!!!!!!!! shum te pershendes shummmmmm!!!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#504 ne: 25-08-2005, 06:13:46
pershendejt shok te mi te dashur!!! :lule me falni por nuk po kam aq shum koh
sorry!!!!!!!!!!!

dhe tash esht koha e drekes!!edhe kam koh per ju!!!!!!
ja ku kini pizza dhe nje drink!!!
pastaj nje desser te mir me kafe!!!!!!!!!!! ;) tung ju dua shummmm
ju boft mir!! ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#505 ne: 25-08-2005, 06:16:56
uuuuu mori VLORA shyqyr qe te ra ndermend edhe per neve , se kem tu marua nga uria !!!!!!!

Ja tybe Gazmendi ty keshtu nuk te man mori, je bo dembel shum, hiq spo na rrin gati !!!!  :P :P

te pershendes shum Süsse

Hab dich lieb !!!!!!

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#506 ne: 25-08-2005, 06:18:10
Hej mori ani kqyre kqyre njanen ni vend , ma ka marr respektin e bakllaves time  :@, qe e kam pergadit per Besimin ne sofren kacanikase

ani ani  Jojo:

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#507 ne: 25-08-2005, 06:20:47
Hej mori ani kqyre kqyre njanen ni vend , ma ka marr respektin e bakllaves time :@, qe e kam pergadit per Besimin ne sofren kacanikase

ani ani Jojo:

sorry schatz por edhe ti je zoja e shpis gjakovare !!šedhe ta morra rezeptin!!! sorry po ka qen shum i mir!!!!!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#508 ne: 25-08-2005, 06:22:40
schatz ich hab dich mega lieb!!!!!!škiss sista!!! ;)

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#509 ne: 25-08-2005, 06:28:38
ok pra sorry se bakllaven e ka po PRISHTINASJA!!!! i lumshin durt po un ja mora rezeptin pa e pyt hic me fal shpirt!!!  :-[

ja ku esht je torte e imja per ju!!!! ehehh rezept i imi!!!!! kisss ;)

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#510 ne: 25-08-2005, 06:30:28
sorry schatz por edhe ti je zoja e shpis gjakovare !!šedhe ta morra rezeptin!!! sorry po ka qen shum i mir!!!!!

PO po e di qe jam edhe une zonje e sofres gjakovare , por une vetem te zavendsoj ty ketu, kur ti nuk gjindesh ne mesin ton, moter !!!!!  :)


por pssssssssssss
Edhe ti e din arsyjen pse une e kam qef gjakoven dhe njerzit nga Gjakova  :P

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#511 ne: 25-08-2005, 06:33:18
op op shprirt e di shum mir!!! heeheh :P

 :lule :lule

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#512 ne: 25-08-2005, 06:57:48
Valla duhet me u rujt prej gjakovareve, ruaju prishitnalike ruaju, se edhe ty ta marrin mandej!

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#513 ne: 25-08-2005, 07:06:22
Valla duhet me u rujt prej gjakovareve, ruaju prishitnalike ruaju, se edhe ty ta marrin mandej!
hahahhahah mire e ke valla

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#514 ne: 25-08-2005, 07:08:10
  Kujdes se mandej ske as kujt te ia qash hallin, te lojn em gishta ne goje!  LOL LOL LOL

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#515 ne: 25-08-2005, 09:50:01
Kujdes se mandej ske as kujt te ia qash hallin, te lojn em gishta ne goje! LOL LOL LOL

JO bre mos ke dert , se edhe prishtinalit , pejont etj. etj. te lojn me gishta ne goj , jo vetem gjakovart !!!!!  

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#516 ne: 25-08-2005, 09:53:07
ahahahhaahah LOL LOL
ani ani ;)

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#517 ne: 25-08-2005, 09:54:01
Jo, ne gilangjit e kemi nje tjeter vend ku iu lejme gishtat njerzve, nje dallim nga te tjetet hehehehe  ;)

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#518 ne: 25-08-2005, 09:56:53
Jo, ne gilangjit e kemi nje tjeter vend ku iu lejme gishtat njerzve, nje dallim nga te tjetet hehehehe ;)

ahahahahahahahahahh!!!!!!!...........ššššahah ahahha!!! o me ke stin me kesh ahahah!!!!

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#519 ne: 25-08-2005, 10:00:58
  Keshtu qe, nuk eshte vend i keq ai! Mos u tutni!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#520 ne: 25-08-2005, 10:02:47
per qka mu tut more djal?????????
ehehh!! ;)

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#521 ne: 25-08-2005, 10:04:54
 jo jo ska pse, per ate thash qe te sigurohem, ma mir me e thon se sa mos me e thon!

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#522 ne: 25-08-2005, 10:07:10
ah ok!!! :lule :love: :puth

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#523 ne: 25-08-2005, 10:08:20
 :-* :-* :-*

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#524 ne: 25-08-2005, 10:12:47
flm shummmm!!!! :lule :-* :-*

Temat e fundit