×
Hyrja
Profili

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 70395

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull
sensitiv
#525 ne: 25-08-2005, 10:22:49
flm shummmm!!!! :lule :-* :-*


 JO nuk jam une ai qe i dhuroj, por jeni ju qe i meritoni!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#526 ne: 25-08-2005, 11:24:05
flm shummmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)šedhe ti e meriton!!! :lule

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#527 ne: 25-08-2005, 14:47:03
Vlora zonje e sofres gjakovare ku na ke humbur ?????

As nuk ka kafe , as buk sonte a ???  :@

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#528 ne: 25-08-2005, 15:10:12
sorry!!šmoter!!!!!

hehe ta pim ka nje kapocino!!! :lule

te boft mir!!! ;)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#529 ne: 25-08-2005, 15:11:14
uuuuuuu mori vlora me gjith qef e kisha pi tash nje !!!!! hmmmmmm  
flm engjullush  :engjell:

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#530 ne: 25-08-2005, 15:17:36
te boft mir schatz!!!! :puth a po don edhe najsen tjeter????? ;)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#531 ne: 25-08-2005, 15:19:00
PO

pe dua A.................. ......  :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#532 ne: 25-08-2005, 15:24:18
ahahahhahahaha LOL LOL

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#533 ne: 25-08-2005, 15:28:21
ani ani ti kesh  :(  :(  :(

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#534 ne: 25-08-2005, 15:30:32
ooo moj xemel shka me ba!!!!!!!šš :(šun me mujt fil qetash te sho me ta !!!!!š
po qka me ba se keshtu esht jeta!!!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#535 ne: 25-08-2005, 15:35:35
 pasiguri: zemrathyer: zemrathyer:

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#536 ne: 25-08-2005, 15:36:37
oooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!š
shpirt kjo esht per ty!!! :-* EINE ROSE NUR FÃœR DICH MEIN SCHNUGGI!!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#537 ne: 25-08-2005, 15:37:13
Dankeschön meine Süsse!!!

Ist echt lieb von dir !!!! :-* :-*

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#538 ne: 25-08-2005, 15:37:57
 :lule :love: :lule das mach ich sehr gärn!!! mein schnuggi!!!!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#539 ne: 25-08-2005, 15:45:10
also meine süsse!!
un duhet me shku se kam mu qu neser shum heret!!šdhe krejt diten jam ne shkoll!!!! :O  nese ki koh qitju kafe!!! edeh jepju buk ok schatz!!!nese ki  koh ok!!!škisss schatz une vi ka ora 18:00  :lule :lule  naten e mir!!!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#540 ne: 25-08-2005, 15:53:29
also meine süsse!!
un duhet me shku se kam mu qu neser shum heret!!šdhe krejt diten jam ne shkoll!!!! :O  nese ki koh qitju kafe!!! edeh jepju buk ok schatz!!!nese ki  koh ok!!!škisss schatz une vi ka ora 18:00  :lule :lule naten e mir!!!

OK Süsse ich wünsche dir eine angenehme und schöne Nacht !!!!

gjume te embel!!  

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#541 ne: 26-08-2005, 04:29:21
Miremengjesi te gjithve !!!!

Pasi Vlora jone e dashur te eshte ne shkoll , mendova qe une te kujdesem sod per mengjesin !!!!!!

Sensitiv dhe Aida ejani !!!!!  ;)

Se perndryshe do vdisni nga uria !!!

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#542 ne: 26-08-2005, 04:30:51
flm zemer :)

phaaaa sa mire ... te ha ma shpejt sa nuk erdhi sensitivi ...  :D :P


 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#543 ne: 26-08-2005, 04:32:00
flm zemer :)

phaaaa sa mire ... te ha ma shpejt sa nuk erdhi sensitivi ... :D :P
PO te lejm edhe sensitivit do sepse i ngrati tani jet pa ngren!!!!!

OOOOOO SENSITIV EJA SE SHKOJ BUKA !!!!!!

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull
sensitiv
#544 ne: 26-08-2005, 04:36:25
 Ooo erdha erdhaaaaaaa.  

 Jeni miresia vet!

flm shummmmmmmmm  :puth :-* :lule!

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#545 ne: 26-08-2005, 04:44:22
ju deshiroj te kaloni sa me bukur se ika tani

 perq :lule  perq

p.s vi nashta ma vone

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull
sensitiv
#546 ne: 26-08-2005, 04:45:32
ju deshiroj te kaloni sa me bukur se ika tani

 perq :lule  perq

p.s vi nashta ma vone

 he moj cfar ndodhi, ku do shkosh ti tani?

p.s. mos me le vetem, se mandje kris lufta kendej!

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#547 ne: 26-08-2005, 04:54:26
hahhaha gajret sens se je burre dhe qendron ;)
duhet ta leshoj vendin se ka pune ... :D

kaloni mire ... :lule

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull
sensitiv
#548 ne: 26-08-2005, 04:56:40
 Po po gajreti osht gjithqysh, edhe burrnia, por me sa e di une me femna ska gjaret e as burrni!

Kalo mire!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#549 ne: 26-08-2005, 05:15:21
Po po gajreti osht gjithqysh, edhe burrnia, por me sa e di une me femna ska gjaret e as burrni!

Kalo mire!

Sensitiv erdha tash une , !!!!! I'm here now !!!!!!!!  ;)

Temat e fundit