×
Hyrja
Profili

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 70396

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull
sensitiv
#550 ne: 26-08-2005, 05:30:28
 O shyqyr bre, se kesh tuj kup krejt!
smu rrijke pa ty!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#551 ne: 26-08-2005, 05:31:53
O shyqyr bre, se kesh tuj kup krejt!
smu rrijke pa ty!

hahhahahahhahahah
sensitiv me duhet iki per disa minuta prap, me duhet ti ndihmoj mamit me pastrua !!!!!
Kthehem prap  ;)

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull
sensitiv
#552 ne: 26-08-2005, 05:35:25
     Ok kesmet ketu me gjen. duke pritur, duke menduar, duke "imagjinuar", duke ........  :-* :lule!

 kalo mir, dhe te uroj fshirje te rahatshme dhe te kendshme! LOL

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#553 ne: 26-08-2005, 05:50:44
erdha sensitiv

na nje limonade , e ke meritua nje

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull
sensitiv
#554 ne: 26-08-2005, 05:55:42
Ske nevoj me u bezdis e me u malltretu, mjafton prezenca juaj! :-* :lule :puth

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#555 ne: 26-08-2005, 05:57:26
Ske nevoj me u bezdis e me u malltretu, mjafton prezenca juaj! :-* :lule :puth

Jo more nuk po malltretona fare !!!!!! Merre dhe pije limonaden

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull
sensitiv
#556 ne: 26-08-2005, 06:00:41
 Shkruhemi me vone! :-* :-* :lule

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#557 ne: 26-08-2005, 06:03:08
Shkruhemi me vone! :-* :-* :lule

Ok kalo sa ma bukur !!!!
Te pershendes  

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#558 ne: 26-08-2005, 06:23:33
mir dita njerz a jini mir si po kalonIIIII un kam paus te drekes dhe hyna te ju jap juve drek!!!! dhe nje cola drinkš dhe pastaj ka nje kafe!!ju boft mir!!  :lule :-*

prishinase flm shum schatz se po me ndimon!!!!!škisssss :-*  ju dua shummmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!šš

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#559 ne: 26-08-2005, 06:34:51
mir dita njerz a jini mir si po kalonIIIII un kam paus te drekes dhe hyna te ju jap juve drek!!!! dhe nje cola drinkš dhe pastaj ka nje kafe!!ju boft mir!!  :lule :-*

prishinase flm shum schatz se po me ndimon!!!!!škisssss :-* ju dua shummmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!šš

oooo vlora bre ty llokum te kam  

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#560 ne: 26-08-2005, 06:40:54
e mua me ki arra a???
respekt te gjitheve

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#561 ne: 26-08-2005, 06:41:43
hahhahahahhahahahah ahhahaha  LOL LOL LOL

pershendetje ibraim

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#562 ne: 26-08-2005, 06:46:09
pershendetje... si je sot?
respekt

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#563 ne: 26-08-2005, 06:49:46
pershendetje... si je sot?
respekt

Mir flm !!! Fal zotit mire jam !!!!

Po ti ????

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#564 ne: 26-08-2005, 07:14:09
zot jam ne qejf dicka...

Pacit gjithmone miresi e mbaresi...

respekt

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#565 ne: 26-08-2005, 12:23:26
ibraim mir se erdhe!!!! :lule :lule

DANKE prishtinase edhe un ty te kam llokum!!! :puth

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#566 ne: 26-08-2005, 16:32:41
prishtinase schatz a ta pim ka nje kafe!!!!??????????? ;)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#567 ne: 26-08-2005, 16:36:08
Edhe pse nuk me ze tani ter naten gjumi , prap se prap nuk do te refuzoj dhe e pranoj kafen tende !!

Flm zemer !!!

 • Postime: 12234
Lefter
#568 ne: 26-08-2005, 16:37:54
hej schatzaaaa....a ka najsend per mu? ^o)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#569 ne: 26-08-2005, 16:40:58
hej schatzaaaa....a ka najsend per mu? ^o)

ti trus e rri qaty  :P

 • Postime: 12234
Lefter
#570 ne: 26-08-2005, 16:43:38
 :O...qy kjo e cka jam ka pres une ktu.... Jojo:...si kena pas kesjhtu fjalt a....Gjakovare hec tash ti se kjo e Prishtines pak si ma e lazdrume.... :P

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#571 ne: 26-08-2005, 16:44:33
Lefer dhe Vlora une po shkoj me tat ne gjume   :P!! Ju deshiroj nje mbremje te kendshme dhe te mire !!!

Have sweet dreams !!!!!! Vlora ich habe dich liebe meine Süsse  :puth

Kjo eshte per ty lefter  perq

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#572 ne: 26-08-2005, 16:45:36
:O...qy kjo e cka jam ka pres une ktu.... Jojo:...si kena pas kesjhtu fjalt a....Gjakovare hec tash ti se kjo e Prishtines pak si ma e lazdrume.... :P

qka qka ani e lazdrume  

uuuuuuuu ti mua t'ligat mi marrsh jarabil  

 • Postime: 12234
Lefter
#573 ne: 26-08-2005, 16:47:01
ishalla prej gojet tonde ne vesh te zotit....


gjakovare hec njihere ti..... ;)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#574 ne: 26-08-2005, 16:48:41
ishalla prej gojet tonde ne vesh te zotit....


gjakovare hec njihere ti..... ;)

 :@ :@

Temat e fundit