Sofra e Gjakoves - 24 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 70659

 • Postime: 12234

#575 ne: 26-08-2005, 16:51:33
hahahahha...lool... po ti moj koke Prishtinalijke me 5 yjeeee.....oh sot mushe plot....


Gjakovare hec se kjo me la ne gjyse te rruges..lool

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#576 ne: 26-08-2005, 16:52:41
Valla more lefter po me duket po do met nxon sherri im dhe i vlores !! Mos mendo se vlora te ndihmon ty jo jo jo  Jojo:

kuku more a je ne vete?? mos i bo mend me ni prishtinase dhe ni gjakovare se dreqi ta han , edhe sensitivit i kam them dje keshtu se edhe aj si ti keshtu eshte !!!!!!!!!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 26-08-2005, 17:03:36
hej pre qka po bohet???????????? :O aa??????? kush po e mucat prishtinasen!!äaaaaaaaaaaaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Postime: 12234

#578 ne: 26-08-2005, 17:10:49
hahahhah....rini moj urteee ju!!!Se m'pat thon nona nese do mu bo shpi merre njo t'gjakoves...kshtu ja paske msy ti moj prishtinalike...nie se...une jam diqysh si me ne katerror kshtu qe me kujdes se me sensitivin...se une nuk jam fort sensitiv....hehhehe h

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 26-08-2005, 17:13:08
hahhahahahahah LOL!!!

po viq nuk ban me mucat prishtinasen :@ ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 26-08-2005, 17:34:14
hahhahahahahah LOL!!!

po viq nuk ban me mucat prishtinasen :@ ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hala je ka man sofren e shtrume a.

 • Postime: 12234

#581 ne: 26-08-2005, 17:47:22
hahhahahahahah LOL!!!

po viq nuk ban me mucat prishtinasen :@ ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po moj se sja lo mo vendin vend....jam bo me love me to....ja prishtinaliken ja hiq.... ^o)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 27-08-2005, 02:45:10
Po moj se sja lo mo vendin vend....jam bo me love me to....ja prishtinaliken ja hiq.... ^o)

Valla Lefter vetem maj imyt ti kot !!!!  :P :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 27-08-2005, 05:40:57
Valla Lefter vetem maj imyt ti kot !!!! :P :P

ahhahhahahh!!!!!!  :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 27-08-2005, 05:44:10
tung a jini mir si po kaloni????? ne ket te shtune te buker ;)
hajdini ta pim ka nje kaffe me torte!!! :)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 27-08-2005, 07:25:21
ooo vlora te lumshin durt mori xhan  :puth :puth :puth

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 27-08-2005, 07:55:16
merci schatz!! :-* te boft mir!!!! ;)

 • Postime: 206
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 27-08-2005, 08:22:37
tung a jini mir si po kaloni????? ne ket te shtune te buker ;)
hajdini ta pim ka nje kaffe me torte!!! :)

po me shnosh mi dreq me kshi tortash   ^o)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 27-08-2005, 09:02:47
ahahhahahah LOL LOL

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 27-08-2005, 15:09:23
Lefter dhe Scardus ejani me ngren  PITE  ;)
Enkas per ju dy e kam pergadit !!!!!

Plus kos ju kam prua( ne prishtinalit i thojm kos , po ju nuk e di )) !!!!

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 12234

#590 ne: 27-08-2005, 15:14:14
Oooooo....t'lumshin durt...ishalla e mer 1 burr si vet qe je me shum marifete... ;)...PO ti prishtinalike cka lype me shtru kete sofer...t'vin ato gjakovaret e ta shtrojne...

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 27-08-2005, 15:15:27
Lefter dhe Scardus ejani me ngren  PITE  ;)
Enkas per ju dy e kam pergadit !!!!!

Plus kos ju kam prua( ne prishtinalit i thojm kos , po ju nuk e di )) !!!!

Prishtinalie,

Me vjen mire qe ma ke shtru sofren ne shpin teme.
S'paska faj ajo Queen of Luzern qe ta le zotshpillekun.
Sa per kosin ne hala ashtu i thona a ma vone se di.
Hajde Lefter se u bo vone.

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 27-08-2005, 15:15:54
Po vlora eshte zonje e sofres gjakovare por ajo tash nuk eshte ketu, keshtu qe une pe shtroj sod sofren per juve , nuk bohet nami  ;)

oooo more Lefter te majsh imyt per ato gjakovaret ki me dek nga uria valla

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#593 ne: 27-08-2005, 15:17:08
Oooooo....t'lumshin durt...ishalla e mer 1 burr si vet qe je me shum marifete... ;)...PO ti prishtinalike cka lype me shtru kete sofer...t'vin ato gjakovaret e ta shtrojne...

Lefter nuk osht zor me e marr vesh.

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 27-08-2005, 15:17:48
Po vlora eshte zonje e sofres gjakovare por ajo tash nuk eshte ketu, keshtu qe une pe shtroj sod sofren per juve , nuk bohet nami  ;)

oooo more Lefter te majsh imyt per ato gjakovaret ki me dek nga uria valla

Per qet pune te kemi zgedh Prishtinalie. Se je shpijake.

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 27-08-2005, 15:18:32
Por duhet te pritni pak se pe djegni gjuhen e mazi tani duhet me nga ta per mjek me juve !!!

Lefter ti bile ruju   :P se scardus eshte pak ma i kujdesshem

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#596 ne: 27-08-2005, 15:19:55
Por duhet te pritni pak se pe djegni gjuhen e mazi tani duhet me nga ta per mjek me juve !!!

Lefter ti bile ruju   :P se scardus eshte pak ma i kujdesshem

Une e ti e kemi Lefterin mik sonte.

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#597 ne: 27-08-2005, 15:22:11
po gjithesesi

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#598 ne: 27-08-2005, 15:23:48
po gjithesesi

M'doket se u cu Lefteri se si erdh mire.
Po hajt se s'ka gajle se ja rujm per ma vone.

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#599 ne: 27-08-2005, 15:46:27
LEFTER ku je more ti ????????? a ju idhnove a????  :( :(

Temat e fundit