×
Hyrja
Profili

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 70450

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#600 ne: 27-08-2005, 15:57:51
LEFTER ku je more ti ????????? a ju idhnove a????  :( :(

A e di shka po bojm?
Na po e rujm piten e e thirrim Lefterin apet naj dit tjeter e apet qet pite ja qesim.
S'merr vesh katunari i thiut vec kqyr me mush berkin.
Hajt ti mos u merzit se e nreq Vlora at pune.

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#601 ne: 27-08-2005, 16:07:38
po thua a ?????  hmmmmm:

po gjynah Lefteri tani  ^o), me ngren piten e 2 ose 3 diteve

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 27-08-2005, 16:45:51
hej prishtinase te lumshin durt moter se shum e mir!!šš ooo lumi aj qe te merr ;)!!!!! a po doni kaffe????

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#603 ne: 27-08-2005, 16:52:24
hej prishtinase te lumshin durt moter se shum e mir!!šš ooo lumi aj qe te merr ;)!!!!! a po doni kaffe????

valla u myt tu me lavderu mori vlora !! Ti dhe Lefter marut tu me lavderua me at burr te mire !!  :P :-[

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 28-08-2005, 04:18:58
paski hanger e paski pi dhe per aiden asgje spaska mbet pervec enve pa la nc nc nc ..... hallall u qofte  :@

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#605 ne: 28-08-2005, 05:10:53
paski hanger e paski pi dhe per aiden asgje spaska mbet pervec enve pa la nc nc nc ..... hallall u qofte  :@hahahahah :P oj shpirti jem mos ta nin ty se tash e shtroj une sofren!!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 28-08-2005, 05:15:38
pershendetje shok te mi!!! mirmengjez!!šš  :lule :lule a jini qu mir prej gjumit???????? ta pim ka nje kafe me torte e kipfeli!!!!!!! tung ju dua shummm ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 28-08-2005, 09:55:02
valla u myt tu me lavderu mori vlora !! Ti dhe Lefter marut tu me lavderua me at burr te mire !! :P :-[

qe qe burri jooo burri eheheheh po ti je e mir!!!!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 28-08-2005, 10:06:10
 LOL ohoho: LOL

 • Postime: 1364
 • Gjinia: Mashkull

#609 ne: 28-08-2005, 10:09:03
Prishtinasja e marrsh nje burr tkeq!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 28-08-2005, 10:12:57
joooooooooooooooooo o!!!!!!!!! more!!!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 28-08-2005, 10:13:09
Prishtinasja e marrsh nje burr tkeq!

ani ani xhavo vetem me mallko ti mua  :@
por fundi i fundit sma nin mua fare se qka thua ti , une e njof veten time dhe se meritoj nje burre te tille  :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 28-08-2005, 10:18:43
ooo FRAUENPOWER jeeee!!!! kallle shpirt mos ta nin!!! ;)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 28-08-2005, 11:11:51
ooo FRAUENPOWER jeeee!!!! kallle shpirt mos ta nin!!! ;)

 ;) ;) Ich lasse mir hier nichts von jeden was gefallen !!!!

 • Postime: 1364
 • Gjinia: Mashkull

#614 ne: 28-08-2005, 11:20:03
ani ani xhavo vetem me mallko ti mua  :@
por fundi i fundit sma nin mua fare se qka thua ti , une e njof veten time dhe se meritoj nje burre te tille  :P

Po burri i keq te bjen hise, e meriton apo jo.

Qashtu e paske pas kismetin e hejli koft. LOL Duhesh mu pajtu tash, sha ki me bo.

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 28-08-2005, 12:26:13
Po burri i keq te bjen hise, e meriton apo jo.

Qashtu e paske pas kismetin e hejli koft. LOL Duhesh mu pajtu tash, sha ki me bo.

Xhavo une burrave te kqi as nuk ju dho shanc bile  :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 28-08-2005, 12:43:33
xhavo mir e ka prishtinasja!!!!!š
kadal pre djal :@ shka po fol kshtu!!!!!š

moter ty mos ta nin e marsh ni burr si ta don zemra jote!!!! mat mirrin se ti e meriton  :-* :-*

 • Postime: 12234

#617 ne: 28-08-2005, 13:16:30
po thua a ????? hmmmmm:

po gjynah Lefteri tani ^o), me ngren piten e 2 ose 3 diteve
Kush tha qe une ha pite 2-3 diteshe...ncncncncn c    Jojo:....se tasj qohesh a ma ben nje special per muaa...se diqsh sot e kam apetitin disi si ma shum....

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 28-08-2005, 13:47:22
JO valla Lefter sod nuk ka pite  Jojo: pusho pak !!!!!

Mbrem te luta per pite,por ti nuk deshte tash ta boft zoti qaren valla , skam qka me bo  (?)

 • Postime: 12234

#619 ne: 28-08-2005, 13:52:25
Hajt hajt se ti qohesh prap per mu...veq neise sot ppo te lo asi qe eshte dite pushimi....darka prej meje eshte...cka po ki qef ti? ;)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 28-08-2005, 13:54:46
Hajt hajt se ti qohesh prap per mu...veq neise sot ppo te lo asi qe eshte dite pushimi....darka prej meje eshte...cka po ki qef ti? ;)

ooo bofsh hajr bre Lefter !!! Qka e mira te ka qet , qe po don ti sonte me na e shtru sofren  :O

Kishe bo mire valla "BUREK TE KOSOVES""" me na pru!!!! Uuuu skan ngren qe gati 1 vite burek !!!! Prej qe kam qen heren e fundit ne Prishtine  :(

 • Postime: 12234

#621 ne: 28-08-2005, 13:57:31
Cafre bureki moj...cfare t'shtrumi moj... :O...rit edhe ca minuta se e gjoj une naj ,,viktime,, neper mahall... LOL

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 28-08-2005, 13:58:41
Cafre bureki moj...cfare t'shtrumi moj... :O...rit edhe ca minuta se e gjoj une naj ,,viktime,, neper mahall... LOL • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 28-08-2005, 14:00:01

 • Postime: 12234

#624 ne: 28-08-2005, 14:04:13
aman mos u idhno...po kam frike se ka shum gjasa helmimi nese i hi une ksaj pune...kshtu qe vendosa me te qu ne restorant...hajde banu gati.. ;)

Temat e fundit