Sofra e Gjakoves - 26 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 70657

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 28-08-2005, 14:09:19
aman mos u idhno...po kam frike se ka shum gjasa helmimi nese i hi une ksaj pune...kshtu qe vendosa me te qu ne restorant...hajde banu gati.. ;)

jojo tash spo vi, spo kam disopnim !!!!!  :-[

 • Postime: 12234

#626 ne: 28-08-2005, 14:13:27
 :O...qy kjo mire mire veq mos harro qe t'kom thire e ti me thua keine lust...ncncnnc   nesie ktu jam une ktu.. ;)

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 29-08-2005, 07:01:14
ku mbeti kjo vlora me kafen :D


ju kalamaj ma kadale... kur te niseni per restoran mos harroni te na ftoni edhe neve badihavxhite tjere se keq pastaj punet :P
cka ka per dreke?

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 29-08-2005, 13:02:11
tung njerz a jini mir si po kaloni???' me falni por nuk po kam shum koh se kam em msu shummmmmm :( sorry me besoni se as per familien time nuk kam aq shum koh!!!!!!........!!!!! po qka me ba???? por un juve nuk ju harroj kurr!!šju pershendes shummmm dhe ju puthi shummmmm!!!! :-* :-*

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#629 ne: 29-08-2005, 13:04:26
a ban ta marr ni kifle une aty???

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#630 ne: 29-08-2005, 13:04:41
tung njerz a jini mir si po kaloni???' me falni por nuk po kam shum koh se kam em msu shummmmmm :( sorry me besoni se as per familien time nuk kam aq shum koh!!!!!!........!!!!! po qka me ba???? por un juve nuk ju harroj kurr!!šju pershendes shummmm dhe ju puthi shummmmm!!!! :-* :-*

Shka je ka bon kshtu se na qite shpin n'tok.
Nuk ngihen kta kurr.

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 29-08-2005, 13:07:07
a ban ta marr ni kifle une aty???

po te boft mir!!!

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#632 ne: 29-08-2005, 13:09:12
po te boft mir!!!


Mos e ki nonen prizerenjone?
Dor shlir!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 29-08-2005, 13:14:16
Mos e ki nonen prizerenjone?
Dor shlir!

joooo!!!šgjakovare!! ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 29-08-2005, 13:15:28
ju boft mir!!!!! :lule :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 29-08-2005, 13:21:47
ju boft mir!!!!! :lule :lule

Tash i rash n'to. Ti ngijm n'internet se me na ra ka shpija duhet me dal e mu ngjit n'Cabrat.
Kta t'qesin fare ej.

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#636 ne: 29-08-2005, 13:26:39
po te boft mir!!!


falemnderit shume oj vlora...
Zoti te dhashte gjithmone :lule

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#637 ne: 29-08-2005, 13:28:24
falemnderit shume oj vlora...
Zoti te dhashte gjithmone :lule

Hajt Brahim ta pasha hajrin se qeshtu t'ngijm perdite.

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#638 ne: 29-08-2005, 13:29:18
te na themi: llafi asht shka asht...puna kurxho ;)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 29-08-2005, 14:05:41
ju boft mir!!!!! :lule :lule

oj vlora zemer , flm shum per darken !! Edhe une do ha pak , por VENEN  nuk e pi !!! Nuk e pi alkoholin  :-[  JAM MUSLIMANE ZEMER !!!!!!!!!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 29-08-2005, 14:06:50
 per vloren :puth!!!  ;) ;)

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 29-08-2005, 15:29:30
e une per prishtinasen :lule   :puth

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 29-08-2005, 15:45:09
e une per prishtinasen :lule   :puth

Ibraim neser ke me met pa buke. Boll me sofra mu.

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 29-08-2005, 16:01:11

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 29-08-2005, 16:07:39

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 29-08-2005, 16:08:25
keq me mu e keq pa mu ;) :lule

hahahahhahahahah

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 29-08-2005, 18:44:27
Tash i rash n'to. Ti ngijm n'internet se me na ra ka shpija duhet me dal e mu ngjit n'Cabrat.
Kta t'qesin fare ej.

uh sa kam qesh..... LOL

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 29-08-2005, 18:47:09
hej sa hajna qe jeni bre aman  :@
lene se i keni ngrene gjith keta gjera po edhe pjatat i keni lepijt ... ska nevoj ti lajm enet LOL


ju pershendes e per gjakovaren dhe prishtinasen nga nje  :puth

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#648 ne: 30-08-2005, 02:58:43
mirmjesi mirmjesi!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 30-08-2005, 03:47:08
miremengjsi sensitiv !!

A muj dole more ???

Temat e fundit