Sofra e Gjakoves - 27 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 70828

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 30-08-2005, 03:55:13
Miremengjesi ooooo SCARDUS A  ku je more ?????

Eja me pi kafe, sod ka " KAFE TURKE " !!!!!!

Sensitiv edhe ti eja, por ti ndoshta ke pi sepse ne kosovo ju pini kafe heret !!!  ;)

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 30-08-2005, 04:58:48
mua me harrove?   :O
hajt ta pim ne dyja rahat sa skan ardhur tjeret ;)

 :puth se je si yll

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 30-08-2005, 05:34:40
mua me harrove? :O
hajt ta pim ne dyja rahat sa skan ardhur tjeret ;)

 :puth se je si yll

mori Aida ka dita dite qe ste kam takua ne forum !!!
Eja pra e pijm kafe te dyjat , masi sensitivi dhe scardus nuk po dojn me pi kafe!!

Ska problem fare, i pijm na  

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 30-08-2005, 05:36:50
mori Aida ka dita dite qe ste kam takua ne forum !!!
Eja pra e pijm kafe te dyjat , masi sensitivi dhe scardus nuk po dojn me pi kafe!!

Ska problem fare, i pijm na  
dojn ata ...kush thot se sdojn ...
vetem qe sjan kendej se me qen na kishin lan filxhanat shprazet :D

a je mire ti?
si kaloni andej kah D?

te pershendes :lule

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 30-08-2005, 05:39:11
Mire jam flm shum !!!
Tash edhe ket jave ne pushim  :-[ !!!! Tani nuk do te jem edhe aq shepsh ne forum sepse nuk kam kohe, perveq ne mbremje  !!!!

Ti si pe kalon ???

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 30-08-2005, 05:41:43
mire me thene ... jemi kendej pak me grip  :( por gjalle ....
edhe une nga 5 shtator sdo jem edhe aq online kendej ...  :-[

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 30-08-2005, 05:42:00
OOOO kam harrua more krejt me pergadit mengjesin sod, pe shof se dojn me mbet sod keta forumistat e sofres gjakovare pa ngren valla !!!!!

SCARDUS  shiko sod kam pergadit " pancake " per ty, sepse ke thon se i do shumm !!!!!!  ;)[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 30-08-2005, 05:42:38
mire me thene ... jemi kendej pak me grip  :( por gjalle ....
edhe une nga 5 shtator sdo jem edhe aq online kendej ...  :-[


Pse ashtu Aida ???? Pse nuk je aq shum online??

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 30-08-2005, 05:44:37
Pse ashtu Aida ???? Pse nuk je aq shum online??

skam patur kohe dhe mundesi ... por kam qen me shum mbremjeve kur ti ke flejt :)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 30-08-2005, 05:45:33
skam patur kohe dhe mundesi ... por kam qen me shum mbremjeve kur ti ke flejt :)

po ndoshta mire ke , besa !!!  :-[

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 30-08-2005, 05:47:36
a ban te ham ne dyja pak pallacinka? ...po mbeti per scardusin mbeti nese jo shendosh ai :D

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 30-08-2005, 05:49:48
a ban te ham ne dyja pak pallacinka? ...po mbeti per scardusin mbeti nese jo shendosh ai :D

po more ben si nuk ben !!! Vetem a je e zoja qe han  :P

por edhe per scardusin do te mbetin do e brum ka sa dush, keshtu qe kush don vetem let tregon , ato kollaj marohen !!!  ;)

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#662 ne: 30-08-2005, 07:49:07
 Ahuuuuu sa mastrafin qe e paskit bo bre bre bre.

Ju past ba mir, gjak ju befte, "tul ju befte"!

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 30-08-2005, 08:12:46
lene se aq shum kam ngrene sa qe sen cohem prej karikes  :-[
ka edhe per ty ... po ma shpejt se vin tjeret e mbetesh pa iq ;)

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 30-08-2005, 08:52:18
ja une du me plas krejt prej te hongrmes se tille!

phu phu jom qyku!

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 30-08-2005, 10:28:48
a keni lan mara dicka per neve qe comi ma vone a kejt i keni hanger???
ndonje troh bile LOL

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 31-08-2005, 06:36:36
tung a jini mir si po kaloni????? a ta pim ka je kafe pashk?? me caj!
kisss ju pershendes shummmmmm!!!!!!!!! :lule :lule

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 31-08-2005, 06:41:50
tung a jini mir si po kaloni????? a ta pim ka je kafe pashk?? me caj!
kisss ju pershendes shummmmmm!!!!!!!!! :lule :lule

Vlora moter te pershendes shummm ,une per disa dite nuk do te jem ne Forum sepse do te shkoj ne München( Mynih) !!!

I pershendes perzemerisht : Vloren, Aiden, Scardus, Sensitiven, Lefterin, Llapjanen, Ibraimin dhe gjithe te tjeret !!!!!!!!!!!!!!!!

Me nderime

Prishtinasja

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 31-08-2005, 09:46:15
VLORA dhe AIDA  degjoni :::

Mos harroni me shtrua sofren ok , mos i leni djemt me hek keq se gjynah tani !!!! OK !!!!

Kuku per juve mos me shtrua sofren , hajt se une vi te dielen apet dhe inshalla nuk ankohen keta djemt !!! I pyti une ata, se a e keni shtrua sofren a jo  :P

JU pershende te dyjave dhe ju perqafoj shummmmm perq

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 31-08-2005, 09:47:47
  aj tybe, edhe me cof na sguxojna me fol, ishalla sju shkon menja keqe se mos vet, ka me u na ngjit barku per shpine!  

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 31-08-2005, 09:54:49
VLORA dhe AIDA degjoni :::

Mos harroni me shtrua sofren ok , mos i leni djemt me hek keq se gjynah tani !!!! OK !!!!

Kuku per juve mos me shtrua sofren , hajt se une vi te dielen apet dhe inshalla nuk ankohen keta djemt !!! I pyti une ata, se a e keni shtrua sofren a jo :P

JU pershende te dyjave dhe ju perqafoj shummmmm perq

ok shpirt
kalofsh se me buker!šne München!šš viel spass noch kussssssssssssssss ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 31-08-2005, 09:59:44
un do ta shroj sofren eheheheh!!
ju boft mir!!! :lule :love:

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 31-08-2005, 10:01:35
dhe me nje desser!!! ;)

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#673 ne: 31-08-2005, 10:02:14
   oh, sa na ka mungu emebelsia joteeeee  :-* :puth :lule

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 31-08-2005, 10:08:27
aaaaaaaaaa!!šte boft mir!!! :puth :lule
flm shummm!! ;)

Temat e fundit