Sofra e Gjakoves - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 71982

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#675 ne: 31-08-2005, 10:12:52
  flm. flm!

 eja hajm bashk!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 02-09-2005, 11:15:55
flm. flm!

 eja hajm bashk!

po more djal me gjith qef!!!!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 03-09-2005, 02:10:45
mirmengjez a jini mir si po kaloni ne ket mengjez????
te buker!!! ;) po ta pim ka nje kapocino me kipfeli!!! dhe torte!!!!!

tung ju pershendes shummmmm dhe ju boft mir!!!!! :puth

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 03-09-2005, 04:20:13
mirmengjesi gjakovare :lule

mire oj vlore ... po a te shkon mendja se na tranove me keta torta  :O
duhet me ba dieta ne tani se ha ha ha plasem ma.... :D
danke schön per kafen!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 03-09-2005, 04:25:18
mirmengjesi gjakovare

mire oj vlore ... po a te shkon mendja se na tranove me keta torta :O
duhet me ba dieta ne tani se ha ha ha plasem ma.... :D
danke schön per kafen!


hahhahahahah!!!šhajt se per nje cop torte nuk te pen asgje !!šhihihihihi
a je mir mori nuse se  ki hup krejt!!šsofren e gjakoves e ka marr malli per ty!!! ;)

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 03-09-2005, 04:36:06
hahhahahahah!!!šhajt se per nje cop torte nuk te pen asgje !!šhihihihihi
a je mir mori nuse se  ki hup krejt!!šsofren e gjakoves e ka marr malli per ty!!!

gjall jam moj vlore :(
kam pat disa halle kendej dhe skam pat kohe te ju vizitoj :(

edhe ju me keni munguar
nje  :-* per ty moj xhane 

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 03-09-2005, 04:38:12
kjo esht per ty aida :lule :puth :lule!!!
se je shum e mir!!!

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 03-09-2005, 07:38:41
Per dreke shka po qet sot a pa drek hiq?
 Nasht ma mir se kena nevoj me ra pi peshe.

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#683 ne: 03-09-2005, 07:40:00
Per dreke shka po qet sot a pa drek hiq?
 Nasht ma mir se kena nevoj me ra pi peshe.

Ani ku n'Gjakov ku ma mir me e myt burrin se me e lon pa drek.

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 03-09-2005, 08:41:32
scardus qe ku e ki dreken te boft mir!!!! :-* :-*š

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 03-09-2005, 08:44:21
scardus qe ku e ki dreken te boft mir!!!! :-* :-*š


E disha...se ne Gjakove nuk t'lon me dek kurre.
Flm shume.
PO sot kokam vetem tu honger, bile t'ish kon dhe najkush tjeter.
Po punt e mira bohen vetem, s'ka shka t'vyn hallki ani mu n'sofer.

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 03-09-2005, 08:46:04
po na gjakovart jina shum te shpejt!šš  ;)
hihihihiih
te boft mir!!špo viq ti po han sot ne sofer be hajna pashk??

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 03-09-2005, 08:47:50
nc nc nc ... hani hani ... a mbeti dicka per mu? ^o)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#688 ne: 03-09-2005, 08:51:32
po moj edhe per ty gjithmon!!!! :lule :lule  a don ti pizza viq per ty aida!!!!

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 03-09-2005, 08:54:31
flm vlora  :-*
jepja atij scardusit se fort na ankohet se eshte unt :D

vij une per darke perseri!
ju deshiroj argetim te kendshem :lule

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 03-09-2005, 08:57:16
flm vlora  :-*
jepja atij scardusit se fort na ankohet se eshte un

vij une per darke perseri!
ju deshiroj argetim te kendshem :lule


flm shummm!!!! mir se vjen!!!! ;) kuss schatz!!!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 04-09-2005, 12:53:59
tung njerz!!ša jini mir si po kaloni ket te djel te buker????


a ta pim ka nje kafe se pashku!!! ;) :lule
tung ju pershendes shummmmmmmm!!!!!................... .!!!!!!!

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 04-09-2005, 13:22:54
tung njerz!!ša jini mir si po kaloni ket te djel te buker????


a ta pim ka nje kafe se pashku!!! ;) :lule
tung ju pershendes shummmmmmmm!!!!!................... .!!!!!!!

Merci Lola e zoti te bekofte!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 04-09-2005, 13:34:30
Merci Lola e zoti te bekofte!

flm shummmmmmm!!!! :) ;)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 04-09-2005, 15:11:39
Mirembrema


ju pershendes te gjitheve sidomos Vloren , Aiden , Senstivin , Lefterin !!!!!

POr Scardusin nuk e pershendeti fare, sepse nuk e meriton  :@

Prishtinasja

 • Postime: 12234

#695 ne: 04-09-2005, 19:57:26
Flm Prishtina....Cilee keni radhen e sofres sot se jam ka vdes uni.... ;)

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 05-09-2005, 05:01:42
Mirembrema


ju pershendes te gjitheve sidomos Vloren , Aiden , Senstivin , Lefterin !!!!!

POr Scardusin nuk e pershendeti fare, sepse nuk e meriton 

Prishtinasja

ku je moj ti?
ke humb krejt nc nc nc .... me lae vetem mua te shkreten te endem andej e kendej  :-(
flm per pershendetjen dhe tye nje  :-*

lefto te la unt e te gjej unt ... nuk u ngive nuk u ngive nc nc nc  .... hej bela :D

ju pershendes gjithve :lule


 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 05-09-2005, 05:27:52
Mirembrema


ju pershendes te gjitheve sidomos Vloren , Aiden , Senstivin , Lefterin !!!!!

POr Scardusin nuk e pershendeti fare, sepse nuk e meriton  :@

Prishtinasja


 Oj Prishtinalike, ku jemoj ti, na ke mungu bajagi knej pari!

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 05-09-2005, 05:36:41

 Oj Prishtinalike, ku jemoj ti, na ke mungu bajagi knej pari!

Sensitiv ja ku jam , me ne fund erdha ketu ne forum tek ju !!!!!!!  :) :)

ju pershendes shum

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 05-09-2005, 05:37:55
Sensitiv ja ku jam , me ne fund erdha ketu ne forum tek ju !!!!!!! 

ju pershendes shum

ku ke qen ...ne pushime diku? :D
si u knaqet bre nc nc nc :D

mire se na erdhe  :-*

Temat e fundit