Sofra e Gjakoves - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakoves

Sofra e Gjakoves

· 2096 · 71961

 • Postime: 12234

#775 ne: 09-09-2005, 15:40:10
Nuk ta za bes Lefter.
Vec komt jan tujat a kryt jo vallahe.
hahhaha...o njeri po une jam si peshkaqeni cka te nxo ne dhembe..ska ku mo...o e jemja o e han oqeani....kshtu qe...kom e kry e jemja osht....lool

Hajt zemra se Scardus veq po te provokon sa me do ti mua.
Scardus,u binde tash???
hajd dynja hajt....une provimin e kom dhon moti moj... ;)

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 09-09-2005, 15:42:48
hahhaha...o njeri po une jam si peshkaqeni cka te nxo ne dhembe..ska ku mo...o e jemja o e han oqeani....kshtu qe...kom e kry e jemja osht....lool
hajd dynja hajt....une provimin e kom dhon moti moj... ;)

E di,e di. ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 09-09-2005, 15:43:27
kuuuuuuuuuuu shka basni po more wowowo e basni kall soferen!!! jejje ju lumt kisss ju dua shummmmmmm!!!! :lule :lule :lule

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 09-09-2005, 15:43:50
nc nc nc ju krejt dhomat perishan i paski ba  :O

hajt la la nje  :-* vlores dhe te iki ... :)

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 09-09-2005, 15:45:28
LOLa dhe Aida,a mund ti rregulloni pak dhomat se ne katershja ne qifte i shkateruam pak sonte.LOL

 • Postime: 12234

#780 ne: 09-09-2005, 15:45:58
hec ti pak hyn na ,,pastrim,,, se me kto kurqysh pune spo mujm me bo...

Aidaaa...mire se erdhe

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 09-09-2005, 15:47:09
LOLa dhe Aida,a mund ti rregulloni pak dhomat se ne katershja ne qifte i shkateruam pak sonte.LOL

mir se ju gjeta lefto :)

he moj ti! mjaft i kam femijet e mi dhe ju me keni mbet noksan :P cohu moj pertace dhe pastro vet!

 • Postime: 12234

#782 ne: 09-09-2005, 15:49:27
 Jojo:...se se lodhi un  plaken teme jooo...

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 09-09-2005, 15:49:38
na mi pastru dhomat aaaaaaaaaaaa :P

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 09-09-2005, 15:49:57
jooo ti vetem i thua te ti laj kembet LOL

 • Postime: 12234

#785 ne: 09-09-2005, 15:52:16
ehhh...po ajo meret si sherbim personal...una asaj ajo mua...kshtu shkon ky muhabet....hahaha

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 09-09-2005, 15:53:05
ehhh...po ajo meret si sherbim personal...una asaj ajo mua...kshtu shkon ky muhabet....hahaha


ahahahhaahahh!! :P

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 09-09-2005, 15:53:18
ehhh...po ajo meret si sherbim personal...una asaj ajo mua...kshtu shkon ky muhabet....hahaha

Ahaaaa,tash em ra ndermend.Mendove qe jemi Zhade dhe Lukas LOL

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 09-09-2005, 15:54:00
Ahaaaa,tash em ra ndermend.Mendove qe jemi Zhade dhe Lukas LOL


ajahahhahahahahahah ahahahahhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhahahahah
ahahahhahahahahahah ah :P

a te lumt!!!

 • Postime: 12234

#789 ne: 09-09-2005, 15:55:10
Ahaaaa,tash em ra ndermend.Mendove qe jemi Zhade dhe Lukas LOL
Ti Zhade une Llukasti vizore une kompas.... LOL

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 09-09-2005, 15:56:05
opaaaa
lefter dhe elektra :X :love:


hihihihiihhiih ;)

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 09-09-2005, 15:56:08

ajahahhahahahahahah ahahahahhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhahahahah
ahahahhahahahahahah ah :P

a te lumt!!!

Thnx LOL

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 09-09-2005, 15:56:56
Ti Zhade une Llukasti vizore une kompas.... LOL

Krejt u shprallove tash :-[

 • Postime: 12234

#793 ne: 09-09-2005, 15:58:02
e po...eshte ksplodim emocionesh...skam faj una.... ;)

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 09-09-2005, 15:58:47
e po...eshte ksplodim emocionesh...skam faj una.... ;)

Po pra,se e ke pare shtratin ne mendafsh te shtruar. ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#795 ne: 09-09-2005, 15:59:24
Thnx LOL

 ;) ;) hihi mos ta nin ty hiq!!! po ti e lefter hhihihi!!!! shka esht ka bohet???

 • Postime: 12234

#796 ne: 09-09-2005, 16:00:47
Se di as vet...po e ka leviz dicka o ka leviz..... :-[
Po pra,se e ke pare shtratin ne mendafsh te shtruar. ;)
Eeee praa...se mka mar malli per shtrat... ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 09-09-2005, 16:03:24
lefter qe ku e ki shtratin!!! ;)

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Mashkull

#798 ne: 09-09-2005, 16:06:52
lefter qe ku e ki shtratin!!! ;)

Bone c'bone e gjete shtratin. Mire ja bot se s'asht per jete nate.

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#799 ne: 09-09-2005, 16:14:39
Bone c'bone e gjete shtratin. Mire ja bot se s'asht per jete nate.

po ky e lypi e tash qe ku e ka shtratin!!! ;)

Temat e fundit