Sofra e Gjakoves - 71 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Gjakove

  Sofra e Gjakove

  · 2096 · 125139

  • Postime: 2796
  • Karma: +21/-19
  • Gjinia: Femer

  #1400 ne: 22-03-2006, 11:32:21
  Lola qka ke gatu mi ta shohim...? :D
  Sofra Shkodrane

  Nisur nga milanistiRubrika Café Zerion ツ

  Sofra Vlonjate

  Nisur nga shtrigaRubrika Café Zerion ツ

  Djathe, Vënë, Ferlig...Sofra e Veriut...

  Nisur nga Je e imjaRubrika Tryeza


  • Postime: 1533
  • Karma: +6/-0

  #1401 ne: 22-03-2006, 11:33:38

  Lola çka ke gatu mi ta shohim...? :D


  Cka po lyp ketu ti moj hilteme?!

  • Postime: 2796
  • Karma: +21/-19
  • Gjinia: Femer

  #1402 ne: 22-03-2006, 11:35:27
  Jam e ftuar speciale.... :P

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #1403 ne: 22-03-2006, 11:39:50
  sot e ka  radhe gylteni (Bleta) LOL me  gatu .....hajde  gylten shka  na  ke  boo per dreke :D

  • Postime: 2796
  • Karma: +21/-19
  • Gjinia: Femer

  #1404 ne: 22-03-2006, 11:43:35
  Dreqi ta hongte kryen ty hë.... LOL... a sun e gjete nje tjeter ....
  Une do gatuaj veq nese me ndihmon .. Zeneli ( Charlushi )... LOL

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #1405 ne: 22-03-2006, 11:47:27
  hajdee  praa  gylten filloja ti e para :P

  Zeneli vs Gylteni LOL

  • Postime: 2796
  • Karma: +21/-19
  • Gjinia: Femer

  #1406 ne: 22-03-2006, 11:51:01
  Une po e boj buken e ti bone sallaten Ok

  Ja une po filloj , tani mos harro me nis edhe ti...se ta boj shah mat

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #1407 ne: 22-03-2006, 11:54:48
  hajdee ma  shpejt  bona  buken  mos  bo  kili mili ktu LOL

  • Postime: 2796
  • Karma: +21/-19
  • Gjinia: Femer

  #1408 ne: 22-03-2006, 12:15:04
  Gati gati edhe pak durrim... :D

  • Postime: 1380
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Femer

  #1409 ne: 22-03-2006, 13:56:10
  hej bleta mir se na erdhe!!!!!!! hajde kaffet!!!!!!!!!!!

  [attachment[/attachment]

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #1410 ne: 22-03-2006, 18:27:50
  ojjj Gylten LOL ku eshte buka moree  ^o) hajt hajt


  P.s.LOLa je e mjekujushme LOL

  • Postime: 6975
  • Karma: +6/-12

  #1411 ne: 22-03-2006, 19:36:55

  djema çka esht ka bahet more djemaš!!!!!!


  ooo te dyt jini loqkat e mija!!!


  edhe ju dy jeni loqkat e mia  ;)

  gylten   na bjer do kajmak  :P

  • Postime: 2796
  • Karma: +21/-19
  • Gjinia: Femer

  #1412 ne: 23-03-2006, 07:54:50
  Qe valla mezi i bona do flija edhe ate me shume zahmet...Zeneli hiq nuk erdhi mem ndihmu veq vet i kam bo... :S :(
  U pkuta tu punu.....

  • Postime: 1380
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Femer

  #1413 ne: 23-03-2006, 09:22:51
  oj bleta te lumshin durt sista se shum te mira flijat!!!!!!!!


  kisssssssssss ju dua shummmmmm dhe  nje pershendeteje nga zemra :) :)

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #1414 ne: 23-03-2006, 10:14:06
  ojj gylten kokë fliju edhe ti  me  ne  fund  ee LOL ec shko edhe djathin ...ke harruar qe Zeneli pa djath as nuk e shikon :P

  P.S. gylten ruju po thehesh ne mes e tani na  del dreq e gjys me te  kap LOL

  • Postime: 2796
  • Karma: +21/-19
  • Gjinia: Femer

  #1415 ne: 23-03-2006, 13:56:46
  Me prit prej teje skish hajer prej teje keshtuqe vendosa me i bo veq vet,.... :P..ti mos ha shume flija...

  P.S. Gylteni ende se ka mjel lopen dhe se kam bo djathin..-.......... :P

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #1416 ne: 24-03-2006, 18:06:09
  shpejt zenelit ktu me ja pru djathin LOL e mos um bo kili mili ktu LOL

  • Postime: 6975
  • Karma: +6/-12

  #1417 ne: 24-03-2006, 19:11:02
  hajde gylten hajde e tlumshin buzet dhe duart  :P po shije fantastike ,po dhe gishtat bre me ti lepij  LOL,,leje leje djathin leje krejt ,bjer do mjalte ,,

  lola shpirti po cajin se ke vnu moti ,,hajde ti cajme pak hallet  ;)

  • Postime: 1380
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Femer

  #1418 ne: 25-03-2006, 06:47:39
  oo machor vlla!!!!!! te boft mir hehehehehehheheh!! ooo te past motra ehhehehehe

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

  #1419 ne: 25-03-2006, 08:14:16
  pershendetje gjakova


  Emri: Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?:

  Temat e fundit