Sofra e Kumanoves - 14 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra e Kumanoves

Sofra e Kumanoves

· 607 · 36435

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#325 ne: 05-10-2005, 15:06:08
po po aida hangra iftar...
po edhe ju nese keni hanger, Zoti ua pranoft agjerimin, ty aida dhe gjithe te tjereve qe kane agjeruar...

falemnderit per kafen.

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#326 ne: 05-10-2005, 15:07:13
Flm shum Ibro , gjithashtu !!!  ;)

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#327 ne: 05-10-2005, 15:14:59
falemnderit prishtinase...
Zoti ju shperblefte me te mira...

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#328 ne: 05-10-2005, 15:29:09
flm ibrahim edhe juve Zoti kabull inshAllah :)

ani cka ka te re?
a je tuj e  :tym tani nje?

prishtinase si te kam ty? naj te re ka D?
te pershendes shum  :-*

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#329 ne: 05-10-2005, 15:33:11
pershendetje Aida

mire jam flm !!! ( Man lebt halt  :-[ )

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#330 ne: 05-10-2005, 15:35:01
schön das ihr lebt :D

me fal ste kam shkrujt moti :(
kam qene zene .... e kompenzojme nje dite ;)

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#331 ne: 05-10-2005, 15:35:40
Ska gje jo !!! Ist ok !!

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#332 ne: 05-10-2005, 15:40:16
une kesh me :tym  khm khm kshu qe tju tregoj tash se disi ka fillu bota po sillet LOL
te reja asgje oj aida, si cdo dite... (?)

pershendetje

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#333 ne: 05-10-2005, 15:47:04
ti tash e kompenzon krejt pernjeher cigaren LOL

edhe ka une ska gje te vecante ... pa gjume jam dhe pak e lodhur, por nuk ankohem se mire ndjehem prap se prap :)
kryesore ksaj rradhe shendosh jemi!
pa grip siq e kemi zakon ne ksajde   ... mos e mar mesysh ... :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#334 ne: 05-10-2005, 15:54:43
phu phu phu... shyqyr po degjoj se jeni pa grip :P
aaaaa... tash une gjersa te mbushi normen qe skam pire tere diten duhan s'e le jo... jam bere si bolle ke ne themi LOL

aida a ka bre naj njo t'i avajtna pak LOL

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#335 ne: 05-10-2005, 15:59:04
shyqyr qe na ka ardh ramazani te pushojsh pak pi ksaj avajtmes se mbarove LOL


 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#336 ne: 05-10-2005, 16:03:10
s'mbarova jo... u malita :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#337 ne: 05-10-2005, 16:06:25
se dija qe je ende ketu ... me fal ......
natyrisht edhe per ty ka  :puth

Falm Aida,me ka shijuar shume!!! :)

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#338 ne: 05-10-2005, 16:19:29
Falm Aida,me ka shijuar shume!!! :)

tboft mire xhane :)

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#339 ne: 06-10-2005, 14:54:48
 ^o)  ku jan more mileti...
paska shku ntaravija pom doket

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#340 ne: 06-10-2005, 14:57:45
Ibro,u ktheve taj a?Si shkoi taravia? :)

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#341 ne: 06-10-2005, 15:34:39
majr majr...
ju a hala s'e keni ba cajin a  ^o)        

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#342 ne: 06-10-2005, 15:48:47
majr majr...
ju a hala s'e keni ba cajin a  ^o)       

Hala s'ka vlu uji ^o)

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#343 ne: 06-10-2005, 15:49:37
hajde pervloje ma shpejt... :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#344 ne: 06-10-2005, 15:50:41
hajde pervloje ma shpejt... :P

Jo bre se po pertoj,tash vjen Aida edhe e pervlon. :P

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#345 ne: 06-10-2005, 15:58:11
pah, shume pertace kishe qon...  ^o)
epo mushma ni uje atehere... :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#346 ne: 06-10-2005, 16:14:21
pah, shume pertace kishe qon...  ^o)
epo mushma ni uje atehere... :P

Goten ta solla,e mbushe vete se po pertoj ^o)

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#347 ne: 07-10-2005, 09:55:37
 ^o)  mjer aj qe te merr mi...
hec moj mbushe me uj goten se mu than zorret LOL

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#348 ne: 07-10-2005, 13:32:03
Shko mbajshe vete LOL

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#349 ne: 07-10-2005, 13:50:57
o vdiqaaaaaaaa
pah shum katile koke mi :(
un sun cohem nkam kjo mthot cu mbajshe vet apapapa
cu moj se sun cona une e mbushma do uje per sevap :(

Temat e fundit