Sofra Shkodrane - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sofra Shkodrane

Sofra Shkodrane

· 2225 · 80547

ne: 11-10-2004, 19:51:45
Meqene se asnjeri nga ju Shkodranet spo kujtohet me e hap nje teme po ja hap un qe jam nje Admirues i qytetit tuaj se jeni Qyteti i Demokracis.
Dhe keto kohet e fundit jane shtuar shum anetare nga Shkodra dhe ka lezet nje teme dhe per juve.

Kalofshi caste te bukura ne sofren Shkodrane dhe ju vizitore e anetare te qyteteve te tjera.  :pafshim :pafshim
« Editimi i fundit: 11-10-2004, 20:02:44 nga Berni »

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 11-10-2004, 20:46:08
berni flm per temen naqe por jemi kudo ne e nuk kemi vecanti per temat po mir ja bere ti... :perqafim
DrACuLa mos na permen amam se me ka marr malli te ha dhe une nje cope :-\ se mos u klujtoje ti te ja ruje shoqes nje cop <>

#2 ne: 12-10-2004, 07:50:24
berni flm per temen naqe por jemi kudo ne e nuk kemi vecanti per temat po mir ja bere ti... :perqafim
DrACuLa mos na permen amam se me ka marr malli te ha dhe une nje cope :-\ se mos u klujtoje ti te ja ruje shoqes nje cop <>

Emoj Naqe cfare te bej un detyre e kemi ;)

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 12-10-2004, 08:02:34
Berno ti rrit zoti fmite e hajrit ishalla ....se e paske ba nje hajr sot
paske hap nje teme klas ;)

Nadja e mire gjith shkodranve kudo qe ndodhen dhe qe i bashkon ky forum :)

 • Postime: 1621
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 12-10-2004, 10:38:02
E dua Shkodren :X , me ftoni edhe mua ketu ne sofren Shkodrane?
çfare ka per te ngrene sot?  <)>

 • Postime: 6542
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 12-10-2004, 15:14:24
Pershendetje shkodraneve ngado qe jeni.
Pershendes:
Dracula-n :puth
Shkodranen(motren) :puth
Amela-n :puth
Keta jane te vetmit shkodrane qe njoh ne forum.
Urime per temen. :lule

 • Postime: 749
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 12-10-2004, 15:18:34
Keto qe ke permen jon sikur i ke nxjerr me dy gishta nga kazoni groshes..:D

Pershendetje shkodraleceve e shkodralecve meqe ra muhabeti ..:)

 • Postime: 6542
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 12-10-2004, 15:21:33
London,keto njoh ketu une :(
Draculen e njoh me mire,edhe motren,kurse Amelen s'kam shume qe  e njoh.

 • Postime: 511
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 12-10-2004, 15:27:43
po mu???? :( :(

 • Postime: 511
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 12-10-2004, 15:34:08
 :puth :perqafim!!!! faleminderit!!!

 • Postime: 511
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 12-10-2004, 15:37:58
 :-[ e di e di ;)!!!
po punen e atij pasticit si t'ja bejem se me ka marre malli!!!! :( me ca shifet duhet te kaloj nje here nag halla kto dite!!! ;)

 • Postime: 511
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 12-10-2004, 15:41:44
 :hahaha  :hahaha
ore ti mjaft mi nxore te dhenat!!!  >< :lalala :puth

 • Postime: 6542
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 12-10-2004, 15:51:50
/me fton milanisten dhe tolin per nje pastiçio te mire me djath te grir dhe me vez ;)


Qyqa kujt i thonke pasticio tiiiiiii,pastices,po fol shqip me lal,jo taljonce se me fute ne mendime

 • Postime: 511
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 12-10-2004, 15:55:49
me te dhena se fotoja e jote ska :D skam faj une mos te shifsha as qe do ja kisha haberin se kush je :D


po tamam se as pershendetjes nuk i ishe pergjigje!!! :( :P

 :puth

 • Postime: 6542
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 12-10-2004, 15:57:07
pasticio do thote makanrona te skuqura me djath dhe vez :D pak a shume :D  

Tamam tamam behet ne tave me sa di une...

 • Postime: 511
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 12-10-2004, 15:58:17
 :o :o

 • Postime: 511
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 12-10-2004, 16:01:51
aman me gjithe qef se jam cik si  gjum:!!!!

 :o :o si me thirre???? :P ;)

 • Postime: 511
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 12-10-2004, 16:06:39
RUDI te thirri rosela ;) ste pelqej :P  :occ

tani po!!! ;)

 • Postime: 511
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 12-10-2004, 16:31:15
ore ti do hu ta kam thene une!!! thashe tani po se edhe ti perdore emrin tend!!!

nejse sorry per daljen nga tema!!!

 • Postime: 511
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 12-10-2004, 16:39:52
hu une e hajt hajt se ta tregoj une ty :P  :lalala :hahaha

hajt njehere!!!  :lalala :lalala

#20 ne: 12-10-2004, 16:46:51
Mos dilni nga tema se vetem budalliqe po shoh po shkruani gjera te hajrit.

#21 ne: 12-10-2004, 17:55:51
Beni ne mesazhe private jo ketu se sjan tema per tu tallur ;)

#22 ne: 12-10-2004, 18:07:25
Kush po te luan avatarin ty pse cfare jam un admini spo te kuptoj se cfare thua.

#23 ne: 13-10-2004, 06:58:57
Cfare do na servireni sot ketej nga sofra juaj.

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 13-10-2004, 07:03:23
Pershendetje shkodrane hajt se besoj kjo sofra juaj do jete e bukur se jeni qeflinj ju shkodranet :) ta pershendesh pak motren time shkodranen dhe draculen ne vecanti une dhe ju te tjeret ja kalofshi sa me mire :)

Temat e fundit