×
Hyrja
Profili

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 21764

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 21764

 • Postime: 12234
Lefter
#100 ne: 24-05-2007, 12:39:37
Le moj le,qenro larg syve,se keto  kan djeg lagje te tera. :D LOL
E sa per ate tironsen m'ka premtu qe vidiot e mia do ti hedh neper gjitha faqet e interneit. :D

 • Postime: 5949
SmiLey
#101 ne: 24-05-2007, 12:43:06
Le moj le,qenro larg syve,se këto  kan djeg lagje te tera. :D LOL
E sa për atë tironsen m'ka premtu qe vidiot e mia do ti hedh nëpër gjitha faqet e interneit. :D

epo une s'jam lagje, jam shtet! :P
keshtu qe avitu pak, avitu LOL

tironsja ta paska gjet midene...oh-la-la do te bej famoz over the net :D

 • Postime: 12234
Lefter
#102 ne: 24-05-2007, 12:47:37
hahhahaha...Une shtetet i kam fiksim,se lagjet moti  i kam ba shkrum . :D

Po po prite ti publikimin e Tironses,do behesh pishman se ti nuk i fitove ato leke  prej internetit. :D

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#103 ne: 24-05-2007, 12:49:43
O Lefter mos u merr me Tironse...ma mire rri andej nga koteci jot se ka per t'gjet belaja, besome mua  :P

 • Postime: 12234
Lefter
#104 ne: 24-05-2007, 12:55:41
Une bela e kam mbiemrin. :D
Capkenja
#105 ne: 24-05-2007, 13:10:32
E paske bere klubin shtepi publike e keni be sa kam ikur une me leje lindje,kercet ketej sheshi propozimi...
wiliams
#106 ne: 24-05-2007, 14:44:15
E paske bërë klubin shtepi publike e keni be sa kam ikur unë me leje lindje,kercet këtej sheshi propozimi...
mua me ngjan me teper si bordello,po nejse mire eshte te behen ca rregullime e permisime meqenese erdhe nga pjellja Capkene.. hmmmmm:
Capkenja
#107 ne: 29-05-2007, 17:16:23
Bordello me burra eshte ketu Wili,,apo akoma se ke kapur ti LOL LOL
wiliams
#108 ne: 29-05-2007, 17:55:32
Bordello me burra është këtu Wili,,apo akoma se ke kapur ti LOL LOL
..oj te kapur. ;).me dy duart e kam kapur per momentin :D
Capkenja
#109 ne: 29-05-2007, 17:57:57
une thashe muhabetin....sdi gje une ca ke kapur ti LOL LOL LOL
wiliams
#110 ne: 29-05-2007, 17:59:41
unë thashë muhabetin....s'e di gjë unë ca ke kapur ti LOL LOL LOL
po plotesoje mire fjaline moj. :P.gjithmone me ngatrron e me ben lemsh edhe mua :D

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#111 ne: 30-05-2007, 14:19:31
Ne Striptease Club "A&A) u mblodhen çunat e forumit
duke menduar se aty bëhej zollumi,

Se bashkepronaret i kishin sajdisur
ca breke me fecka u kishin qendisur
me qëllim qe çunat tundnin fecken si te hazdisur

Por një problem i vogël na doli papritur
feckat e qendisura Capi masat i kish marrë
për çuna te parritur  :P :P

Dhe çunat e shkrete allate zbuluar
tundeshin para gocave
te cilave goja leng ish duke u shkuar
U zune për lesh kokë paraja shkoi lume
këtë çunin therriste Capi e zura unë :P
Si përfundim sherri u shua
gocat me fecka ne duar nga cepat u rehatuan. :D


mishel
#112 ne: 30-05-2007, 14:32:21
sterio thuaji capit te qepi edhe ty nje pale brecka. vetem se ty si i perzgjedhur qe je do te japim mundesine e zgjedhjes pra me ca figure i do? dhe me pas do te japim mundesine te zgjedhesh nga yjet e forumit cilat do e te ngresh me ne fund "haremin alla sterio" he si te duket si oferte hehe
Capkenja
#113 ne: 30-05-2007, 14:37:59
Tipik kloni i Ukut je o Sterio me keto vargje ahaajajaja LOL LOL


Mishel,spo i qep fare Sterios se i ka permasat XXXLL gje qe eshte e pamundur per makinen qepese se kap gjilpera ahahahaha LOL LOL

 • Postime: 2
xxxx
#114 ne: 30-05-2007, 18:16:35
a keni nivoi per ndim ne kete club hahahahahha :P
mishel
#115 ne: 30-05-2007, 18:23:41
capkene sa mire ja di permasat mi. ma ke syrin bishe haha. sterio pavarsisht atyre qe thote capkenja prape oferta ime eshte ne fuqi...e ne i pac permasat ashtu sic thote capkenja akoma me mire do i kenaqesh cupat fare. LOL LOL LOL
Capkenja
#116 ne: 01-06-2007, 19:43:27
Jo me zemer..po ashtu e kam nje parandjenje qe ato permasa ka..


nejse Lefto hec cik lale..se na ke munguar ne club prej shume kohesh.....

 • Postime: 5949
SmiLey
#117 ne: 02-06-2007, 18:19:01
s'e paguani mire Lefton ketu ju me duket :P ndaj ka filluar me peshku diku gjetke ai LOL
Capkenja
#118 ne: 11-06-2007, 14:40:33
Cu be me kete clubin tone,..sa ka ikur Misheli me pushime iken gjithe klientet :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#119 ne: 11-06-2007, 14:51:24
jo moj jo thjesht kishit zgjedhur meshkuj me vegla jashte standarteve te BE-se  LOL LOL LOL
Capkenja
#120 ne: 11-06-2007, 14:52:59
Kot ste  zgjódha une ty bera gabim..se ti ua kalon standarteve dhe DIN (Normave Gjermane )

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#121 ne: 11-06-2007, 14:58:37
Ti mua ma qepje shume te vogel ate fecken e elefanteve nejse nuk eshte faji yt po i imi, qe nuk te thashe qe jam me paramatra mbi ata qe kishe punesuar aty dhe qe ti i quaje normale ne parametra.  :D :D LOL LOL LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#122 ne: 11-06-2007, 15:00:54
Ky eshte realiteti s'ke c'ti besh. :D Po ik e blej nja 7 topa me beze qe te mbeshtjellesh monstrat e klubit LOL LOL
Capkenja
#123 ne: 11-06-2007, 15:01:42
Jo me jo se kishte dhe te tjere me norma XXL packa nuk tregoja une.....


sa ja kreke bishin vetem mo...sa levdata i beke si Uku dhe ti..po cuna lagje ca them une harrova LOL LOL

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#124 ne: 11-06-2007, 15:04:44
e pra aty thashe edhe une se gabove qe nuk me shtove edhe nje X tjeter. LOL LOL LOL