×
Hyrja
Profili

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 21759

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 21759

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#125 ne: 11-06-2007, 15:08:49
Mos e egzagjero sterio se do i marrin bodygardet te dera per nocka elefanti LOL LOL LOL enuk afrohet me njeri
Capkenja
#126 ne: 11-06-2007, 15:12:06
ja uku..i ndershmen ne kulm nga kjo ane ahahaahhaha
mishel
#127 ne: 11-06-2007, 20:57:19
Plasen bemat edhe ketej...e keni bere Clubin si te jete han me 40 porta e si shtepi me drita te kuqe....
Moj capkene do ja shtrosh bycen punes apo si e ke hallin.....hajde pra forcaaaa

 :perqafim :perqafim
Capkenja
#128 ne: 12-06-2007, 12:16:14
ku te vi moj.....LOL LOL jam ca larg po nejse he se po e shtrengoj prapanicen..do bejme zgjedhje te reja parlamentare LOL

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#129 ne: 14-06-2007, 14:15:54
Bobo mos u shtengo shume se do kesh pasoja te pallogaritshme dhe s'do kete lavazh te te marre ne dorezim. LOL LOL LOL LOL LOL
Capkenja
#130 ne: 14-06-2007, 14:17:33
gri sallate ti ate bej se te ben mire LOL LOL

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#131 ne: 14-06-2007, 14:22:00
Ah u ftofsh ne prapaculo ti.... LOL LOL LOL LOL LOL
Capkenja
#132 ne: 14-06-2007, 14:22:51
mos ki hall LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#133 ne: 16-06-2007, 12:14:55
Paska fut striptease te reja kjo. :D


Bah nuk u hyka me ketu. :P :P

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer
erlehta
#134 ne: 21-06-2007, 22:55:08
Qyqja...u prish dynjaja...Zbritni mo djema nga ato tela se do thyni qafen LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#135 ne: 25-06-2007, 19:43:23
Gocaaaaaaaa...Gocaa aaaaaa sonte nga 1 deri ne ora 2 e keni ,,happy hour,,...Me keni mua aty neper tel edhe ate pa pagese. :D
wiliams
#136 ne: 25-06-2007, 21:09:50
o Sterio. :S.mi bëj gati ato mua... ;)se sot jam shumë ne formë :D(apo qenka klub tjeter ky me duket,po nejse) :D
mishel
#137 ne: 25-06-2007, 23:05:32
Sterio stripet e vetat i ka si ajo ne foto...e shef Wili...ja nga Clubi vete e pruni dhe na kerkoi ta punesonim me perqindje, por nuk rame dakort se kishte kerkesa te papame nga kafshet e pyllit.....ariu, cakalli, gorrilla...etj...ku pton. po ti ke mundesira ma te mira...hahahahahahh a
Capkenja
#138 ne: 26-06-2007, 10:08:03
E paskan bere keta cunat klubin han per derra e paskan bere LOL LOL
wiliams
#139 ne: 26-06-2007, 12:48:08
e more veten ti..?. hmmmmm:.une thashe se te mbyta mbreme :D
Capkenja
#140 ne: 26-06-2007, 13:38:19
u ngjalla ti mize LOL LOL
wiliams
#141 ne: 26-06-2007, 14:06:42
u ngjalla ti mize LOL LOL
po ti mbreme me thoshe Elefant,c'te gjeti sot? :D
Capkenja
#142 ne: 26-06-2007, 14:08:38
Vetem me Elefantin  nuk ngjan ti..me ndonje mushkonje bjere ketu LOL LOL
Capkenja
#143 ne: 26-07-2007, 13:37:57
Cu be me kete clubin mo..hajdeni cuna LOL
Capkenja
#144 ne: 18-08-2007, 16:38:41
po dalim falimentin sa na kane ikur klientelat :D
mishel
#145 ne: 18-08-2007, 16:41:43
jo moj jo po eshte sezon veror. prit ca
Capkenja
#146 ne: 18-08-2007, 16:43:23
ate thua..kur te vij dimri do ftohet populli do vij te ngrohet tek clubi yne

 • Postime: 12234
Lefter
#147 ne: 18-08-2007, 19:26:28
Sonte mu me keni ne program,po ju i ngarkoni mire e mire ato kuleta.se kam ndermend t'ju shkund. :D
wiliams
#148 ne: 18-08-2007, 19:29:54
ke ngatrru adrese o Lefter nuk eshte klub per homo ky o djale :D

 • Postime: 12234
Lefter
#149 ne: 18-08-2007, 19:36:09
Po une jam ai qe bej program ketej,po ti ke gabuar vendin per ,,juve,, eshte dera e dyte majtas. :D