×
Hyrja
Profili

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 21760

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 21760
mishel
#25 ne: 07-05-2007, 05:28:22
na nji here pamje te tjera..jemi duke e rregullu ne ne muhabet e siper pra ...
mishel
#26 ne: 07-05-2007, 05:30:29
Ne mundohemi per nje akomodim me te mire te klienteles....Steri o ke inat plas ahaaha
Capkenja
#27 ne: 07-05-2007, 06:05:23
Te lumshin duart moj nuse..fotot paskan dale te bukura vertet vetem se Sterio spo na poston(kushdedi cdo jete duke bere ai duke germuar neper google per pamje..)

Se shpejti them te sjell dhe fotot e reja qe u bene tek perurimi kur dolen cunat mbi pasarele me ato breket si fecke elefanti..
mishel
#28 ne: 07-05-2007, 07:10:27
Ja ca foto ketu te djemeve tane..qe punojne me djersen e b... per te vene ca lek menjane ahahaha

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#29 ne: 07-05-2007, 07:35:06
Ne mundohemi për një akomodim me te mirë te klienteles....Steri o ke inat plas ahaaha

Sa keq qe po i ben reklame vetem nje dhome te CLUBIT tim.. :D :P

Nejse popull sa per info kjo eshte nje pjese e Clubit tim dmth pjesa VIP.

Nejse mishel e shof qe ke nostalgji per te keshtu qe nje gote dhalle e ke qyl cdo dite nga ana ime. :D LOL LOL LOLO Capkene une di qe punonjesit e tu e nxjerrin lekun me djersen e feckes se elefantit qe u ke qendisur kastile mi goce . LOL LOL LOL LOL LOL
Capkenja
#30 ne: 07-05-2007, 07:42:34
Sa keq qe po i bën reklame vetëm një dhome te CLUBIT tim.. :D :P

Nejse popull sa për info kjo është një pjesë e Clubit tim d.m.th. pjesa VIP.

Nejse mishel e shoh qe ke nostalgji për te kështu qe një gote dhalle e ke qyl çdo ditë nga ana ime. :D LOL LOL LOLO Capkene unë di qe punonjesit e tu e nxjerrin lekun me djersen e feckes se elefantit qe u ke qendisur kastile mi goce . LOL LOL LOL LOL LOL
ahahaha ahahaha Sterio ku ishe me lal LOL LOL

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#31 ne: 07-05-2007, 07:43:52
Ne mundohemi për një akomodim me te mirë te klienteles....Steri o ke inat plas ahaaha
Capkenja
#32 ne: 07-05-2007, 07:48:09
Capkenja
#33 ne: 07-05-2007, 07:50:14
Mqs ra fjala..ja fotoja e Lefton kur u be perurimi LOL
Capkenja
#34 ne: 07-05-2007, 07:52:51
Kjo fotoja e Wilit :D
Capkenja
#35 ne: 07-05-2007, 08:34:24
Ja modeli tjeter i brekeve qe kam zgjedhur per djemte tane..
Capkenja
#36 ne: 07-05-2007, 08:35:20
Ketu djemte tane ne pune... ahahha  :perqafim
mishel
#37 ne: 07-05-2007, 08:40:10
sterio sikur te ishte i joti ai club ehhh. kam licencen une lala. capkene jepi te keqen se i iku zari sterios filloi me fol percart . kush e provoi e nje jete se kerkoi per/clubin e kisha. ah sterio po ti ke byrektore qe servirke dhalle daku. po une jam goce me pretendime e du te bome vete. LOL LOL
Capkenja
#38 ne: 07-05-2007, 08:44:04
Mishel i iku petulla atij lere mos e cyt ama te keqen LOL LOL

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#39 ne: 07-05-2007, 08:57:05
sterio sikur te ishte i joti ai club ehhh. kam licencen unë lala. capkene jepi te keqen se i iku zari sterios filloi më fol percart . kush e provoi e një jetë se kerkoi për/clubin e kisha. ah sterio po ti ke byrektore qe servirke dhalle daku. po unë jam goce me pretendime e du te bome vete. LOL LOL

Lenden e pare ta ofroj une pastaj se e do te trashe ose te holle lengun vendose vete ne baze te shijeve qe ke. :D :D :D :D

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#40 ne: 07-05-2007, 09:07:09
Kush do me japi mua nje lap dance  LOL  :D
Capkenja
#41 ne: 07-05-2007, 09:08:24
ahaahhaha erdhen gocat...ja zgjidh e merr nga fotot LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#42 ne: 07-05-2007, 10:51:00
Jo nga fotot jo, se na ka be propagand te keqe ai qafiri, Dylberi. E ka ngaterru veten me mua. :D :D
Capkenja
#43 ne: 08-05-2007, 05:45:43
Degjoni ketu nje cik...se jeni dhe te rritur..kam nje video ekstra(eshte shume shume e piste porno e gjalle) gjate xhirimeve qe u bene per perurimin.Ne kishim marr me qera dhe ca femra profesionale(prostituta) per meshkujt tane.Ne skene jane pjesmarres Sterio,Wili,Ujkun(ky i fundit mbahet per bemat e te medhaja)..Charlie dhe gjejeni veten tuaj vete...


Per arsye mos postimi(eshte shume shume e pistet,,keto filmime ishin bere shkarazi pasi kishin pire cunat tane) kush do le tia coj ne mp ose ne email adrese !


A& A(prunarja dhe bashkeprunarja)

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#44 ne: 08-05-2007, 08:03:20
Capkenje hidhe njehere knej nga un ate videon.. e di vet ti ku te klikosh per t'ma dergu  ;)  :P Jo per gje po dua te shof kush nga kto eshte tregu me burr LOL
mishel
#45 ne: 08-05-2007, 08:14:13
moj capkene po ajo video eshte me copyright? ca eshte kjo eee. qeka bo nomi ate not. une sdi gjo se kam qene e zonun me do pune haha. e kam hum ket pjese.

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#46 ne: 08-05-2007, 09:14:58
Degjoni këtu një çik...se jeni dhe te rritur..kam një video ekstra(është shumë shumë e piste porno e gjallë) gjatë xhirimeve qe u bene për perurimin.Ne kishim marr me qera dhe ca femra profesionale(prostituta) për meshkujt tanë.Ne skene janë pjesmarres Sterio,Wili,Ujkun(ky i fundit mbahet për bemat e te medhaja)..Charlie dhe gjejeni veten tuaj vete...


Për arsye mos postimi(është shumë shumë e pistet,,këto filmime ishin bërë shkarazi pasi kishin pire çunat tanë) kush do le tia çoj ne mp ose ne email adrese !


A& A(prunarja dhe bashkeprunarja)

Filluat ju vjedhjen e filmave qe behen ne CLUBIN tim. :@ :@ :@

Capkene mos ceno te drejtat e autorit se ndyshe do perfundoni ne gjykate (me prunare dhe me bashkeprunare) :P :P

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#47 ne: 08-05-2007, 09:23:32
Ndizni blututhet. :D :D
Capkenja
#48 ne: 08-05-2007, 12:22:54
eshte shume e piset..nuk ia vlen me u shprenda :D

Sterio hap krahun lale se e di vete muhabetin ti :D

Videoja eshte prone e klubit tone..skenat flasin qarte LOL LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#49 ne: 08-05-2007, 12:35:46
Heeeeejjj ..Tahs sa e pah kete teme.Po kush guxonte beje streptease me pare se une? :D

Hajde goca nxirni Leket se do bej une te paberen per juva. :D


P.S.Me mbushni mendjen qe t'a publikoj neper forum nje incizim timin qe me kan  bere kete jave nje ne Club ne Shkup(ishte si nje gjysem striptizi  ;)).