×
Hyrja
Profili

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 21765

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 21765

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#50 ne: 08-05-2007, 12:40:47
Ore do kercej njeri nga ju apo si është puna..ose vendosni ndonjë video te paktën se s'jam ftof me pagu hyjren për me pa asgjë.. pfff :P

 • Postime: 12234
Lefter
#51 ne: 08-05-2007, 12:47:47
Hajde pergatiti  ca $ se po vij me  ti mar,jo me dore jo me dore. :D :D

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#52 ne: 08-05-2007, 12:59:50
Un kam 1 jave qe kam shku ne bange e kam marre dollar njishe.. po s'po ma mbysh syrin njeri nga ju qe tja hedh... shkoni jepuni nje te rrume gjoksit dhe lyheni me vaj ujlliri se s'qenka gje LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#53 ne: 08-05-2007, 13:03:46
Me ato 1-shet shko a mashtro femijet e lagjes,po deshe SHOW me qindrake duku ketej. :D
Capkenja
#54 ne: 09-05-2007, 04:20:49
Crystalke do kercej Leftoja per ty qe do ta dredhin trurin fare ahahahah LOL
Capkenja
#55 ne: 09-05-2007, 06:15:17
Kush nga cunat qe kercen do vij te me ndrydhi pak kockat se vid nenja ketu....LOL LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#56 ne: 10-05-2007, 09:51:08
Ti qeke reklamuese e mire,po u mbedhen si shum sot te jap nje perqindje te mire ty. :P :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#57 ne: 10-05-2007, 09:52:20
Hallall dhe kjo mungonte  :D
Je e papame mishelke  :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#58 ne: 10-05-2007, 09:58:31
Degjoni këtu një çik...se jeni dhe te rritur..kam një video ekstra(është shumë shumë e piste porno e gjallë) gjatë xhirimeve qe u bene për perurimin.Ne kishim marr me qera dhe ca femra profesionale(prostituta) për meshkujt tanë.Ne skene janë pjesmarres Sterio,Wili,Ujkun(ky i fundit mbahet për bemat e te medhaja)..Charlie dhe gjejeni veten tuaj vete...


Për arsye mos postimi(është shumë shumë e pistet,,këto filmime ishin bërë shkarazi pasi kishin pire çunat tanë) kush do le tia çoj ne mp ose ne email adrese !


A& A(prunarja dhe bashkeprunarja)
capkene,unë nuk e di ne cfar planeti jeton,Moj Goce si qenka sexy i piset.Sexy është gjeja me e pastër,po te ishte e piset nuk e benim fare :P :)
mishel
#59 ne: 14-05-2007, 12:26:24
E kishte fjalen per videon ajo mor stalon...mos u hap shume b...sh se piu e zeza dashke me pa ti....se kom pa une akoma videon ... :D :D :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#60 ne: 15-05-2007, 20:39:20
Gocani hajdeni iher te kjo dhoma femnave ju  dmth ku bejne striptize djemt ....se vallahi keto cunat e forumit nuk po na e mushin synin tamom ....nuk mjaftokan...
Crystal ejjj shife mi shife ate me brek si nock elefandi
Mishel- jo mi jo shiko ate kauboin ...
Smiley - boooooo shikojeni ate me syze dhe kollare ....
Lisa - per cilen kollare e ke fjalen
Smiley - E po de nuk eshte ne zyre djali doemos per ate qe me ka te var poshte :D
Mishel - aman c'na bet qe na sollet ketu
Ngadale ngadale na ulet ne tavoline Omelsina me Lepurushen .......
Te gjitha ne njeheresh po ju mi ca doni ketu ...ju jeni akoma te vogla :D
Hidhet Crystal - ho mi mo si ka bo kujt dom me pa icik

Lisa si  e etur gjithmon qe eshte ngre doren per  te therritur kamarjerin por pa e hequr shikimin aspak nga djaloshi qe i rrinte thuajse mbi prer :D
Vetem kur ndjen dike qe i binte ne gju ...kthen koken shikon qe Mishel po e qellonte ...
Ca ke mi qe gju......
Shiko .....
Ca ka mi goc....
Dhe kthehet Lisa pak fare nga e drejtoje Mishel me shikimin e saj ...
Kur c'te shikoje kamarjer Max vetem me nje papjon ne fyt .......Mbeti per nje cast por nuk e dha veten ...dhe filloj ta pyes
-Po ti ketu ......pune ? :O
- Po - hidhet Max serbes serbes.......C'fare do merrni  :D

Pastaj degjohen ulerima ....aaaaaa hahahha ha ha ha hhahhah .......eeeeee ai me nocke elefandi kishte filluar te lagte Mishelin :D
Capkenja
#61 ne: 16-05-2007, 04:35:54
Mishel po na mbushet klubi me klienta....oburra pune e vetem pune thuaj cunave !

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
OXSA
#62 ne: 16-05-2007, 04:39:07
Goca a po keni punë?? LOL LOL
Capkenja
#63 ne: 16-05-2007, 04:42:34
Goca a po keni punë?? LOL LOL

Rri ti se te pa Lola qe rri neper klube striptizmi te ndau qe sot !

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
OXSA
#64 ne: 16-05-2007, 04:46:06
Rri ti se te pa Lola qe rri nëpër klube striptizmi te ndau qe sot !
papap une veq bera pyetje moj se a po keni pun se mos po delni ne humbje me kete klub..... :D

mos i kallxo lols ti se jam kan ketu qyyy... :P
Capkenja
#65 ne: 16-05-2007, 04:47:18
Nuk i kallezoj jo..vetem une ti dhe gazeta Zeri i popullit.Kemi pasur pune goxha,po cunat se cfare kane spo dalin me neper pasarele LOL LOL

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
OXSA
#66 ne: 16-05-2007, 04:50:49
e po tani se nuk i kallxon se kam qen ne këtë klub edhe po ulna për një pije hahahaha

aiii qunat e sodin.!!! LOL jan ngujuar me gra ne shtepi nuk i lejojn  te dalin  ne pazare mo,,,..LOL LOL LOL

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#67 ne: 16-05-2007, 14:44:49
 LOL LOL LOL LOL  djalo shka po del ti tinez meje aaa :P hahahahhaha!¨hajt hajt tkallxoj kurt dal une hahahahahhaha!!! ani ti Capkenje nuk me kallxone hiq.... hahahah!!!!
mishel
#68 ne: 16-05-2007, 14:52:37
Kjo lisa s'hoqi dore tu me pa mu...c'kemi mi c'ke se kom morr leje staloni me u haperda ca ...se kam pas mungesa keto kohet e fundit.... :D :D

Ti ki kujdes se je goce beqare e nuk te del fati tu bredh sa lart posht....a nive re dreq..
se une e gjeta vellain tat dhe e stakova menjen

hajde na jep i dore me punet tashi dhe leni llafet  :perqafim

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
OXSA
#69 ne: 16-05-2007, 16:43:58
LOL LOL LOL LOL  djalo shka po del ti tinez meje aaa :P hahahahhaha!¨hajt hajt tkallxoj kurt dal unë hahahahahhaha!!! ani ti Capkenje nuk me kallxone hiç.... hahahah!!!!

hajde bre zemër ulu e merre edhe ti një pije ta pim bash nga një e po ikim nga shtepia hehehe ;) :perqafim

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#70 ne: 16-05-2007, 16:52:36
Gocani hajdeni iher te kjo dhoma femnave ju  d.m.th. ku bëjnë striptize djemt ....se vallahi këto çunat e forumit nuk po na e mushin synin tamom ....nuk mjaftokan...
Crystal ejjj shihe mi shihe atë me brek si nock elefandi
Mishel- jo mi jo shiko atë kauboin ...
Smiley - boooooo shikojeni atë me syze dhe kollare ....
Lisa - për cilën kollare e ke fjalën
Smiley - E po de nuk është ne zyre djali doemos për atë qe më ka te var poshtë :D
Mishel - aman c'na bet qe na sollet këtu
Ngadale ngadalë na ulet ne tavoline Omelsina me Lepurushen .......
Të gjitha ne njeheresh po ju mi ca doni këtu ...ju jeni akoma te vogla :D
Hidhet Crystal - ho mi mo si ka bo kujt dom me pa icik

Lisa si  e etur gjithmon qe është ngre doren për  te therritur kamarjerin por pa e hequr shikimin aspak nga djaloshi qe i rrinte thuajse mbi prer :D
Vetëm kur ndjen dike qe i binte ne gju ...kthen koken shikon qe Mishel po e qellonte ...
Ca ke mi qe gju......
Shiko .....
Ca ka mi goc....
Dhe kthehet Lisa pak fare nga e drejtoje Mishel me shikimin e saj ...
Kur ç'të shikoje kamarjer Max vetëm me një papjon ne fyt .......Mbeti për një çast por nuk e dha veten ...dhe filloj ta pyes
-Po ti këtu ......pune ? :O
- Po - hidhet Max serbes serbes.......Ç'farë do merrni  :D

Pastaj dëgjohen ulerima ....aaaaaa hahahha ha ha ha hhahhah .......eeeeee ai me nocke elefandi kishte filluar te lagte Mishelin :D

ai qe po lagte mishelin me uje ishte ai veshur me rroba zjarrfiksi me pistolen prej lodre..kurse ai me nocke elefanti po lage me gja tjeter

Lepurushja me Omelsinen- na lag edhe neve icik se na ka hyp vapa

Zjarrfiksi - jo juve s'baj prove me ju lag, se me rrasin n'burg

Zbrek kaubojsi nga skena, vjen e merr Smileyn prej tavolines, e sjell ne skene edhe i hyp siper YEEEHHAAAAA

Smiley- dale ore derbardh se do na ba besh ndonje te ba bere

Crystal- Kthen koken te nje qoshe muri e kur shef Lisen me koke poshte e kamt tatpjet duke e majt ai me syze e levizte sikur kishte kryma

Omelsina- uaaa sa turppp..ika te flej un  :-[

mishel
#71 ne: 17-05-2007, 02:16:00
LOL LOL LOL
Capkenja
#72 ne: 17-05-2007, 04:11:36
Epo cbejne femrat,mos pafshin nocka elefanti LOL LOL LOL
wiliams
#73 ne: 17-05-2007, 04:16:22
100 here ju kam thene mbajeni pak veten,po nuk merrni vesh ju. ;).jeni llahtarisur :D

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#74 ne: 17-05-2007, 05:00:51
hajde bre zemër ulu e merre edhe ti një pije ta pim bash nga një e po ikim nga shtëpia hehehe ;) :perqafimhahahahahahahhaha :P hajde pra na boft mir hehehe!!!! :D ;)