×
Hyrja
Profili

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 21766

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 21766

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
OXSA
#75 ne: 18-05-2007, 02:17:15
heheh  SALUT ;)
Capkenja
#76 ne: 18-05-2007, 06:30:10
me vdiqem me goca,se keni idene sa mp kam marr nga gocat nxirr cike lefton me modelin e ri te brekeve....ahahaha LOL LOl

jam me poshte ju kam sjelle 2 modele qe une dhe Misheli kemi vendosur te perdorim tani per tani per klubin tone,biles neser do ti veshin cunat me rastin e ditelindjen se Crystal.

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#77 ne: 18-05-2007, 08:51:35
Kjo lisa s'hoqi dorë tu me pa mu...c'kemi mi ç'ke se kam morr leje staloni me u haperda ca ...se kam pas mungesa këto kohët e fundit.... :D :D

Ti ki kujdes se je goce beqare e nuk te del fati tu bredh sa lart poshtë....a nive re dreq..
se unë e gjeta vellain tat dhe e stakova menjen

hajde na jep i dorë me punët tashi dhe leni llafet  :perqafim
O Gru mos fillo me ma dredh Bishtin se te jap divorcin fet e fet.  ><

Ti Lisa Mos mi kap njerzit per kollarje se te nXjerr prej shtepie per 24 ore.druq ti e di se e ke vllain Fanatik,dua qe te me zbardhesh faqen jo te ma nxish. Dua qe te thon Mileti Moter kishte vetem Filoni.prandaj te kuqen vllai rri mire,mos me acaro nervat. :@

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#78 ne: 18-05-2007, 09:07:51
Ej kush o kjo striptistja mo? (klikoni) :)
wiliams
#79 ne: 18-05-2007, 09:36:29
 :-[ LOL :love: zemrathyer: perq :XX LOL
mishel
#80 ne: 18-05-2007, 09:48:45
Qyqa me burro avash re avash se para se te mi japish duret ti jap vete re dreq....kush o kjo qe ke qit aty ne foto eeeeeeee??? me kte i kalo netet ti, dhe harro me e pru koken ne shpi... LOL LOL LOL

Mos ki merak mer dreq se une jam shif me sy e plas me zemer... LOL LOL LOL ty vetem ty t'kom  :D
wiliams
#81 ne: 18-05-2007, 11:04:30
mishel te kam shume xhan,mos u fut ketu se eshte bere XXXL. :-[.hajde te keqen tek temat tjera :D :perqafim
mishel
#82 ne: 18-05-2007, 12:57:21
hahaha...po si te le burrin ketej...pastaj mos harro se une jam bashkprunarja...si ti le gjithe pasurite te mi marri kjo....capkenja :D

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
OXSA
#83 ne: 18-05-2007, 17:49:31
a ka ndonje femer te re ketej?? :P :D :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#84 ne: 19-05-2007, 07:56:27
Qyqa me burro avash re avash se para se te mi japish duret ti jap vete re dreq....kush o kjo qe ke qit aty ne foto eeeeeeee??? me kte i kalo netet ti, dhe harro me e pru koken ne shpi... LOL LOL LOL

Mos ki merak more dreq se unë jam shih me sy e plas me zemër... LOL LOL LOL ty vetëm ty t'kam  :D
Kjo eshte nje striptiste Serbe,kjo do i japi pavarsin Kosoves,une nuk kaloj netet me te por ngrita nje shendet Per Pavarsin.

Gru pse cfar do me par ti eeee?ska nevoj te te plasi zemra se jom ketu. :)
Capkenja
#85 ne: 23-05-2007, 05:06:05
Staloni.....mos na sill asisoj ku...cka ketej se na qelbe klubin a te keqen capkenja se me prishe cunat e nuk duan me te sfilojne...

Ai Leftoja ky eshte...se i kam blere  breke te reja.Se ku i gris nate per nate nje zot e di LOL LOL

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
OXSA
#86 ne: 23-05-2007, 05:08:27
Capkene si po ju shkojn punët  ne këtë Club????  :P
Capkenja
#87 ne: 23-05-2007, 06:56:01
Si te na shkojne..kur Leftoja ka kris ka ikur me ca zocka,Charlie nuk do me te punoj,mall Wili coc tund laraskat neper skene,ahahahaha
wiliams
#88 ne: 23-05-2007, 14:35:15
Si te na shkojnë..kur Leftoja ka kris ka ikur me ca zocka,Charlie nuk do me te punoj,mall Wili coc tund laraskat nëpër skene,ahahahaha
Cke me veglat e mia moj. :-[.?..he tu merziten tani se bere qef sa deshe . :P.mire mire. :S.une nuk vij me ketu. hmmmmm:..ju pres atje tek ai klubi i sterios,atje ku u njohem ne fillim Capkene. ;).e mban mend..? ;)

 • Postime: 5949
SmiLey
#89 ne: 23-05-2007, 14:39:39
hajt jarebil, na paskeni bo forumin me strip club :P
ç'është e vërteta, vetëm për Lefto djalin dhe xha Milon kisha pagu :d për këta langaraqat e tjerë as 1 penny s'kisha hedh LOL

Lefto degjove oreeee.... dua show una tani :D shpejt se po pret dynjoja LOL
wiliams
#90 ne: 23-05-2007, 14:41:46
hajt jarebil, na paskeni bo forumin me strip club :P
ç'është e vërteta, vetëm për Lefto djalin dhe xha Milon kisha pagu :d për këta langaraqat e tjerë as 1 penny s'kisha hedh LOL

Lefto degjove oreeee.... dua show una tani :D shpejt se po pret dynjoja LOL
mos ju shiko gunen po punen ketyre tjereve o SmiLey :D

 • Postime: 5949
SmiLey
#91 ne: 23-05-2007, 14:45:53
ti iher mos flit, se ty t'i ka pa forumi t'gjitha :P LOL
wiliams
#92 ne: 23-05-2007, 14:51:48
ti iher mos flit, se ty t'i ka pa forumi t'gjitha :P LOL
jo jo i gjithe forumi. :-[.avash . :-[..vetem 2 jane . ;).

 • Postime: 5949
SmiLey
#93 ne: 23-05-2007, 15:02:21
ahahahahaaaaa LOL pelltuq si peshk pa koke re ne tiganin me vaj :d
mqs t'i paskan pare vetem 2, sa per sport na thuj icik cilet jane :P
wiliams
#94 ne: 23-05-2007, 15:04:20
ahahahahaaaaa LOL pelltuq si peshk pa kokë re ne tiganin me vaj :d
m.q.s. t'i paskan pare vetëm 2, sa për sport na thuj icik cilët janë :P
joooooooo kurre nuk e bej ate pune. hmmmmm:..jam shume besnik(jap edhe jeten dhe nuk tregoj) hmmmmm:

 • Postime: 5949
SmiLey
#95 ne: 23-05-2007, 15:23:33
ehh ndaj dhe po mendohesh zotrote :P

 • Postime: 12234
Lefter
#96 ne: 24-05-2007, 09:38:39
hajt jarebil, na paskeni bo forumin me strip club :P
ç'është e vërteta, vetëm për Lefto djalin dhe xha Milon kisha pagu :d për këta langaraqat e tjerë as 1 penny s'kisha hedh LOL

Lefto degjove oreeee.... dua show una tani :D shpejt se po pret dynjoja LOL
hahhaha..Po Leftoja kerce,kerce vetem se  kostoja eshte shume e larte. :D LOL..Vetem klienteles V.I.P po i kercej diteve te fundit. :D

 • Postime: 5949
SmiLey
#97 ne: 24-05-2007, 12:17:50
pse zotrote qysh te dukem una ty :d
ore jam vip e shkuar vipit LOL po ec rrotullohu aty, e leni llafet, oj ky! :P

 • Postime: 12234
Lefter
#98 ne: 24-05-2007, 12:31:58
Se di se me cfare do kenaqesh se jam krejt  eshtra,dhe tek cili asht e ke vene syrin se?! :D :D

 • Postime: 5949
SmiLey
#99 ne: 24-05-2007, 12:36:08
syckat Lefto syckat... se ato mberthejne nje bote te tere :P
po afrohu icik me teper, afrohu.. sa t'i shoh c'lloj rrezatimi leshojne... se mos jane UV ore :D

ndersa ate vendin sekret ia kam lon per ujitje asaj tironses tjeter qe do te vij seshpejti LOL