Striptease Club nga "A&A" - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 26245

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 26245

ne: 04-05-2007, 10:15:51
Vajza mblidhuni shpejt ketu , pasi qe sot hapet Club i striptizmit per Burra....
Ky Club u hap nga Mishel & Capkene. Cmimet jane shume te leverdisshme per cdo xhep...
Meshkujt qe do te pranohen per te striptuar ketu me pare duhet te kalojne disa pika te vogla "doganore"...si fillim ju lutem permasat pasi veshjet qe do vishni do jene teper specifike. Ne pjesen e siperme nje T-Shirt me mbishkrimin
"A & A" dhe ne pjesen e poshtme nje pale mbathka me nocke elefanti.
Vetem mos shtyni se Clubi diten e promovimit e ka pikerisht te Shtunen ne dt. 05.05.2007 (tamam diten e deshmorve) dhe duke qene se eshte nje dite e shenuar cdo gje eshte falas...
Duke filluar nga pijet dhe duke perfunduar tek stripat.

Vaproni goca, Clubi ndodhet pikerisht ngjitur me Clubin e Steriotipit...kush ka vajtur atje e di tashme ku ndodhet, gjithsesi per ata qe nuk e dine , tek sheshi Skenderbej kemi vene ne dispozicion nje Pulman , i cili ben linjen qender - Club- Kinostudio-Kombinat etj...

Ju Urojme mirseardhjen ne Clubin tone dhe te qendroni si ne shtepine tuaj./.... :D :D :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 04-05-2007, 10:49:00
Erdha per nje pune... :D Sa leke eshte ora edhe cfare pune do bej?! :D

#2 ne: 04-05-2007, 11:03:00
Omelsine a lexove ti...Shpallja eshte per seksin mashkull moj e uruar, Ti do ulesh ne nje nga poltronat e atij kendit aty dhe do shijosh bukurite qe do shpalosin meshkujt e forumit perpara teje....KUPTOVEEEEE ...

Cdo gje eshte me vetsherbim te pakten diten e pare. DMTH NESER!!!

Hajde vajza, mos na fulliqni keshtu, apo ti bej nje reklame tek Cani??

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 04-05-2007, 11:34:37
uuuuu qenka per djem. :D Po mire moj mos ka ndonje vajze ketej qe s'i ka qef djemt. :P :D LOL LOL


Sorry for the mix-up. :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 04-05-2007, 12:10:46
Idea qe keni ju, nuk ka askush :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 04-05-2007, 12:40:45
uuuu prisni sa te shkoj deri ne banke te marr ca njishe (singles)  :D LOL

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 04-05-2007, 12:56:28
un du me qene i pari
shifni permasat :Dja ku keni ene Bekimin LOL LOL LOL LOL
#7 ne: 04-05-2007, 13:06:20
Ja te vi dhe Capkenja...Dalber je i pari dhe je i ne liste si konkurent, kurse Bekimin me ate foto... Jojo: Jojo: se na tremb zockat qe do vine per te pare.... :D :D

#8 ne: 04-05-2007, 13:19:13
ahahhahahha me shktarrove fare o patriot me këtë lluqin qe ke nxjerre.OH zot oh zot çdo na shohin sytë,kiwi te varura nëpër vesh elefanti mendo pak një mashkull mbi banak afrohet afër teje..afrohet afrohet diku luhet një muzikë tepër sensuale...


Kam gjetur një partnere super,perputhemi ne shumë gjëra,ne iniciale ne shije për veshje te meshkujve..


Goca këtu do të ndiheni mirë,mendoni pak Lefton gjithë atë mashkull mbi banak,pak me tutje Sterio ,pale Ujku oh nene kur te nxjerr gjithë atë lesh qe ka nëpër trup...

Goca do gjeni parajsen ne klubin tonë...vetëm ejani dhe do dilni te kenaqura .

#9 ne: 04-05-2007, 13:28:56
Por strpet nuk lejohen te preken me duar,,,te kuptohemi. cdo gje eprsa i perket atyre eshte "shih me sy e plas me zemer", vetem parickat (nese doni ) tek llasticka e breckave dhe kaq... LOL LOL

#10 ne: 04-05-2007, 13:34:45
eheehe dalë se kam akoma gjëra te tjera për thënë...një herë flm shumë mishel për parathenien.Ishte vërtetë e veçantë,si prunare e madhe qe jam dhe kam ikspirience ne fushën e këtyre pislluqeve mendova sot duke hëngër molle"Pse mos ta bëj unë dhe ajo MIshe´li një klub afër Sterios..ama Club qe ja vlen jo si atje..hyj e dalin robte pa pikë lezeti..

Klubi ynë është krejt ndryshe..momentalis ht po kërkojmë kandidate do kenë një page super te mirë,shlodhje kur të duan..femra sa të duan.

Kandidatet duhet te permbushin këto kerkesa:
Të jenë nga mosha 20-30(seksi i gjallë kokë e këmbë)
Të kenë mbaruar një fakultet,te flasin mirë shqipen.
Ti kenë kembet e depiluara
te jenë singel...
mos te kenë probleme me policine
te kenë patente
dhe mbi të gjitha te dinë si te bëjnë një femër për vete....

për info te metejshme po ju le nr tim ose te mishelit

0692121.. se mbaj me mend
dhe mishelin kerkojeni e dini vete ku..

do postoj pak me vonë se çfarë ju ofrojme ne !

#11 ne: 04-05-2007, 13:56:00
Bekimi qenka me seksi se ty D"Alber paske goxha  bark..kushedi sa lek do bej ai tek ne LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 04-05-2007, 15:23:59
Dalberoooo, eeeeewwww na e shpife.

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#13 ne: 04-05-2007, 17:05:46
Goca mbani koken lart e mos u ligshtoni se ketu ka per te gjitha. :D

#14 ne: 05-05-2007, 05:57:25
Capkene ku humbe moj. mbeti kjo te dhoma stripave me meter ne dore..po si provoi vete kjo nuk i hip ne stage. papapa. a ka ndonje te me japi nji dore me rregullimin e zbukurimeve. se capkenja nga darka del qe aty ku eshte. ehh qeka e veshtire qafsha per Zotin. Do i vesh edhe me pika moj. LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 05-05-2007, 06:11:06
Capkenia jo vetem po mat por me duket se edhe po provon. :P :P

Si duket e paske caktuar kontrollore cilesie. ;) :D


#16 ne: 05-05-2007, 06:27:34
epo e thashe me duket. nejse lere capkenen te shfry talentin e saj ...mua do me ndihmoj kush me arredimin hemmmmm

#17 ne: 05-05-2007, 09:54:01
Capkenia jo vetëm po mat por me duket se edhe po provon. :P :P

Si duket e paske caktuar kontrollore cilesie. ;) :D


Capkenja mat me sy,,,ehuu jo me meter jam cik e perparuar ne kete matje une.Alla nje dite mos te vij une ne Club behet camur ketej dynjaja.Isha sot per te pare mos gjeja ndonje zezak seksi per clubin(jane te degjuar per bemat e tyre ata,mgjs ra fjala tani jam ulur nje nje park dhe para meje kaloi nje alamet mashkulli i zi )


Sterio me vjen keq qe do te vjedhim klientelat,goxha ishe burre i mire si bie kembe femreje ne qafe..po jeta paska qene e tille i forti mbijetoka.He si te duken dekori i Clubit,tani jemi duke e perpunuar akoma me shume po me ata breket qe kam zgjedhur une per te veshur meshkujt(me ndihem e kesaj lart..)them se do dalim dicka me vlere.

GOca lejohet te futen vetem lek neper breke,jo duar kujdes mos te kemi llafe pastaj.
Ika nje here une se po me therret njeri :D

#18 ne: 05-05-2007, 12:31:02
e paske pru koken me ne fund. mos harro ne 12 te nates hapet sipari i Clubit. Dhe mos u vono ok. Hajde luj. Muahh

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 05-05-2007, 18:44:20
A lejohet te besh gili vili me myshterite ketu apo e keni rregulloren strikte??? :D

#20 ne: 06-05-2007, 10:27:17
A lejohet te besh gili vili me myshterite këtu apo e keni rregulloren strikte??? :D
Varet se deri ku do besh gili vili..nqs femrat duan vete atehere po.Mendoj se shumica e tyre do kerkoj ti fus duart vete neper vende te pa prekura LOL LOL

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 06-05-2007, 12:31:37
Çapkëne a mos je tuj bo striptiz ti.
Bash du me të pa unë se jam në qef. Uhuhhuahahha. :P

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 06-05-2007, 17:22:03
Mendoj se shumica e tyre do kerkoj ti fus duart vete nëpër vende te pa prekura LOL LOL

Po qe puna ashtu, do i behet qejfi Dalberit... se vetem ai ka vende te paprekme. LOL LOL

#23 ne: 07-05-2007, 03:04:25
Po qe puna ashtu, do i bëhet qejfi Dalberit... se vetëm ai ka vende te paprekme. LOL LOL

Ahahhaha po hec mere D"Alberin e sille ne skene sepse femrat jane duke hedhur bastin kush djale eshte me seksi...mqs ai se paska problem po i rris rrogen une me kete rast LOL

#24 ne: 07-05-2007, 05:25:42
Sterio shife cik kiosken tone,na marr pleshtat na marrsh jo si ai klubi yt ahaaha

Temat e fundit