Vetem tri fjale! - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Vetem tri fjale!

   Vetem tri fjale!

  · 1271 · 32028

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 09-06-2006, 09:14:58
  me doket edini se si funksjonon loja


  qani per postimet?
  « Editimi i fundit: 13-01-2020, 18:50:39 nga M A X »

  #1 ne: 09-06-2006, 09:26:30
  jo, qame dje

  #2 ne: 09-06-2006, 09:36:44
  jam ne qef.

  #3 ne: 09-06-2006, 09:53:57
  jam në qejf!

  • Postime: 298
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #4 ne: 09-06-2006, 09:56:57
  une dhe ti

  #5 ne: 09-06-2006, 10:00:22
  qaj po deshe

  • Postime: 298
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #6 ne: 09-06-2006, 10:02:15
  jo sme qahet

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #7 ne: 09-06-2006, 10:10:04
  kam  qare dje  :(

  jam shashtrise s'qajturi  LOL

  #8 ne: 09-06-2006, 10:13:51
  mbaj zorret fort!

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #9 ne: 09-06-2006, 10:18:57
  nuk po mundem :D

  #10 ne: 09-06-2006, 10:33:38
  leri te ikin :D

  • Postime: 298
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 09-06-2006, 10:40:47
  Jeta e bukur

  #12 ne: 09-06-2006, 10:46:32
  kush te genjeu?

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #13 ne: 09-06-2006, 10:49:51
  mire e ke :)

  #14 ne: 09-06-2006, 10:51:34
  nga e di?

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #15 ne: 09-06-2006, 10:53:04
  nga  prevoja ime LOL

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #16 ne: 09-06-2006, 10:54:02
  ku eshte ajo

  • Postime: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #17 ne: 09-06-2006, 10:54:25
  provova dicka reale.....!!!

  #18 ne: 09-06-2006, 10:56:35
  na thuaj cfare?

  • Postime: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #19 ne: 09-06-2006, 11:00:55
  nuk ta them

  #20 ne: 09-06-2006, 11:13:17
  eme thuaje tani

  #21 ne: 09-06-2006, 11:31:10
  duam ta dime!

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #22 ne: 09-06-2006, 11:47:11
  sigurisht qe po

  • Postime: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #23 ne: 09-06-2006, 12:21:20
  Jo eshte segret

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #24 ne: 09-06-2006, 12:42:27
  sa gjuhe folni?

  Temat e fundit