Vetem tri fjale! - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vetem tri fjale!

Vetem tri fjale!

· 1256 · 18147

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 08-07-2006, 13:36:50
top si molla :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#651 ne: 08-07-2006, 13:41:53
mollat jane t'embla :D

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 08-07-2006, 13:45:10
te pelqekan eee :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#653 ne: 08-07-2006, 13:47:39
Ti amo amore   :D

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 08-07-2006, 13:49:15
shif ky idashurumi

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#655 ne: 08-07-2006, 13:51:58
Marrezisht edhe ate.... :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 08-07-2006, 13:55:23
po pse kshu? :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#657 ne: 08-07-2006, 13:56:57
Ajo me mashtroj.... :P

#658 ne: 08-07-2006, 14:14:20
Ka edhe te tharta.. hmmmmm:

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#659 ne: 08-07-2006, 16:50:09
kush eshte ketu..?

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 08-07-2006, 17:10:53
jam edhe une

 • Postime: 369
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#661 ne: 08-07-2006, 17:27:02
edhe une jam

 • Postime: 369
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#662 ne: 08-07-2006, 17:27:40
kush eshte tjeter

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#663 ne: 08-07-2006, 17:29:51
prap une jam

ti ktu je?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#664 ne: 08-07-2006, 17:31:14
edhe  pak  poo

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 08-07-2006, 18:55:59
gezuar per gjermanin :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#666 ne: 08-07-2006, 19:58:23
po tamam, GEZUAR! :urra: :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 08-07-2006, 20:04:28
edhe ti a? LOL

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#668 ne: 08-07-2006, 20:08:14
sigurisht, edhe unë! :P

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 08-07-2006, 20:09:50
ti din se
kan duhet me
dasht ne futboll :P

 (anglia dhe gjermania!)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#670 ne: 08-07-2006, 20:14:49
yes, damn right! :urra: ;)

njeri, shpirti im :d
tjetri, shpirti vllait :P

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 08-07-2006, 20:17:05
ndoshta te kam
 diqka qe mendojme
  nje soj na :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#672 ne: 08-07-2006, 20:22:48
he, c'me ke? :P

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#673 ne: 08-07-2006, 20:24:23
se di as
 vet une cke LOL LOL

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#674 ne: 08-07-2006, 20:24:56
epo ik mbushu! LOL :P

Temat e fundit