Vetem tri fjale! - 51 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vetem tri fjale!

Vetem tri fjale!

· 1256 · 17139

 • Postime: 7084
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1250 ne: 18-03-2021, 18:16:04
A jeni vaksinuar 😁

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1251 ne: 18-03-2021, 19:33:31
Nuk m’la menja... 😂

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1252 ne: 13-04-2021, 10:29:56
Rama Thyefsh Qafen

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1253 ne: 16-04-2021, 17:26:31
Votoni o popull

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#1254 ne: 17-04-2021, 16:13:10
Rregjistrohuni ne Bitclout

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1255 ne: 11-05-2021, 05:39:44
U zhduk korona .🤣

Temat e fundit