Vetem tri fjale! - 16 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Vetem tri fjale!

   Vetem tri fjale!

  · 1271 · 32025

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #375 ne: 22-06-2006, 17:33:12
  kesh tu e

  kqyr lojen more :D

  • Postime: 1044
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #376 ne: 22-06-2006, 18:22:08
  edhe une po :)

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #377 ne: 22-06-2006, 19:41:59
  tash kur flen?

  • Postime: 1044
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #378 ne: 23-06-2006, 02:29:10
  tash u zgjova ;)

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #379 ne: 23-06-2006, 03:13:15
  si dhe une

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #380 ne: 23-06-2006, 03:22:05
  Mirëmëngjes të gjithëve!

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #381 ne: 23-06-2006, 06:51:49
  ahh more genjeshtar
  ty lart po
  te them une

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #382 ne: 23-06-2006, 07:10:47
  ti i besojshe :P

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #383 ne: 23-06-2006, 07:21:06
  une i besova
  por jo edhe
  aq aq shum

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #384 ne: 23-06-2006, 08:34:37
  me pare i besoj

  qenit sesa atije LOL

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #385 ne: 23-06-2006, 10:31:28

  LOL   oo,no comment LOL

  • Postime: 1044
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #386 ne: 23-06-2006, 13:36:44
  kush genjen ketu :P

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #387 ne: 24-06-2006, 04:28:47
  sdi more, ti?

  • Postime: 305
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #388 ne: 24-06-2006, 05:47:30
  ketu te gjithe genjejne nga pak por per te mire te punes , me kuptoni hmmmmm:

  #389 ne: 24-06-2006, 07:04:53
  mire jeni njerez ?

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #390 ne: 24-06-2006, 07:06:22
  po shume mire

  #391 ne: 24-06-2006, 07:09:31

  mirë jeni njerëz ?
  ....tokesore dhe jashtokesore..ke harruar ta shtosh ne pyetje çapkene..

  #392 ne: 24-06-2006, 07:10:41

  po shumë mirë

  ashtu qofshi gjithmone :D

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #393 ne: 24-06-2006, 13:04:05
  edhe ti ashtu :D

  • Postime: 1044
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #394 ne: 24-06-2006, 13:55:14
  tungjatjeta si jeni :P

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #395 ne: 24-06-2006, 13:57:05
  Sa fresket sot.

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #396 ne: 24-06-2006, 19:07:00
  jo more nxeht :)

  #397 ne: 24-06-2006, 22:09:05

   Alboz 4 ever

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #398 ne: 24-06-2006, 22:18:57
  jo bre jo :P

  #399 ne: 25-06-2006, 02:03:46
  mos kundeshto ti :P

  Temat e fundit