Vetem tri fjale! - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Vetem tri fjale!

   Vetem tri fjale!

  · 1271 · 32029

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #675 ne: 08-07-2006, 20:26:37
  ik mbushi ti

  prej temes time :P LOL

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #676 ne: 08-07-2006, 20:46:45
  pse me tapi...

  e ke zon temen :P LOL

  s'du me ik! :D

  prej inot tat! LOL

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #677 ne: 08-07-2006, 20:47:58
  inati im eshte

  shume i madh! :P

  kshtu qe ti

  apo ik apo

  te vrava tash :D

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #678 ne: 08-07-2006, 20:53:46
  rri urte aty,

  as nji fjale,

  te mos leshosh! :P

  => pernryshe, te vara! LOL LOL

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #679 ne: 08-07-2006, 20:54:43
  jo nje fjal

  por tri fjale

  ikam leshue une :D

  hajde provoje ore LOL LOL

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #680 ne: 08-07-2006, 20:57:53
  prit, se erdha :D

  me hanxhar n'dore! LOL :P

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #681 ne: 08-07-2006, 20:58:52
  hajde me qka

  te duash ti

  mos harro se une kam Dragonfire nuk eshte fire normal po te dragonit :D

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #682 ne: 08-07-2006, 21:09:11
  posi posi, opingat!!!! LOL LOL

  TNT-ja me e fuqishme,
  se zjarri i dragoit ;) :D

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #683 ne: 08-07-2006, 21:10:38
  ok ok ok

  une derzohena pra!

  naten e mire
  smiley, gjume te mire!

  #684 ne: 09-07-2006, 02:44:41
  fli te rritesh LOL LOL LOL

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #685 ne: 09-07-2006, 05:33:38
  ashtu t'pafsha, t'dorezuar :P LOL

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #686 ne: 09-07-2006, 05:35:29
  t'dorezohet dhe dreqi  :D

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #687 ne: 09-07-2006, 05:43:53
  domosdo, ta pret menja :P :D

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #688 ne: 09-07-2006, 05:49:18
  jo te gjithe.... :D(dreqnit)

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #689 ne: 09-07-2006, 05:50:52
  asaj nuk i dihet! LOL :P

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #690 ne: 09-07-2006, 05:54:39
  Eshte imagjinate  ajo.... :D

  #691 ne: 09-07-2006, 05:59:51
  ca muhabeti eshte? :S

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #692 ne: 09-07-2006, 06:02:25
  muhabet dallavere forumore :P

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #693 ne: 09-07-2006, 06:10:23
  vdes Leftoja për dallavere :D :P

  #694 ne: 09-07-2006, 06:12:39
  shkruajte kater fjale ;)

  • Postime: 776
  • Karma: +8/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #695 ne: 09-07-2006, 07:46:36
  kjo kritikon shume :D

  • Postime: 2208
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

  #696 ne: 09-07-2006, 08:46:06
  S'lejohen komunistat ketu  :D :D

  • Postime: 776
  • Karma: +8/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #697 ne: 09-07-2006, 09:16:28
  ata çliruan shqiperine :D

  • Postime: 31
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #698 ne: 09-07-2006, 09:22:32
  pse rren ti?

  • Postime: 2208
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

  #699 ne: 09-07-2006, 09:23:06

  ata çliruan shqiperine :D
  s'na duhen me tani  :D

  Temat e fundit