Ku eshte dyqani i akulloreve ? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku eshte dyqani i akulloreve ?

Ku eshte dyqani i akulloreve ?

· 32 · 1362

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

ne: 23-07-2006, 17:08:49
 Me hahet nje akullore   po nuk di ku eshte dyqani  (?)


Vdes per keto te uruarat  :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 23-07-2006, 19:27:24
S'ka dyqan jo,po ne dreke vjen ai plaku me karroce qe i mban ne termus :D LOL

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-07-2006, 19:38:29
dyqani i akulloreve?

vete bernin aj meret me biznis aj kunati yt LOL LOL

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 24-07-2006, 03:20:01
iiii dyqani i akulloreve gjendet njehere shkon drejt pastaj kthehesh majtas perseri shkon drejt pastaj kthehesh djathtas perseri shkon drejte dhe perseri kthehesh djathtas dhe e sheh nje dyqan te akulloreve ihhhhh qenka mbyllur motiiiii ai dyqan me falni

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 24-07-2006, 13:27:56
ne berat per nje masat    thote kjo   LOL

#5 ne: 24-07-2006, 14:02:17
o njerez ktu poshte punes time eshte nje xhaxhi o mami sa te mira i ban,u hedh edhe cokollate mmmmmmmmmm sa te mira
ndersa  ktu ku jam una bajne akullore te freskta "me gote"
nga te tera shijet,kush vjen nga forumi ktu te puna ime,le te haja sa te doje se qeras una  :) :)

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-07-2006, 04:10:02
Bir none... me hoqet trurin, me shtuat nepsin, me ndezet fiksimin! Ika vrap te marr akullore nga frigoriferi!

... Syrgjoja kthehet me akullore ne tas, buzët te perlyera dhe kemishen te llangosur për ibret...

çfarë po thonit? :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#7 ne: 25-07-2006, 15:27:56
akullore  me  kajmak ... e me  krem  dhe  chokollat ku don  te  xhaxhi  ktu  LOL

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 25-07-2006, 16:40:33
Me bej nje me Tiramisu  te lutem.. :D

Ose nje me rum e kokos  :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 25-07-2006, 16:41:36
Erlehta me bli nje mua LOL :P

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 25-07-2006, 16:43:06
ua ske turp ti mi qe kerkon LOL LOL

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 25-07-2006, 16:46:29
Mi vodhen leket  :S LOL

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 25-07-2006, 16:48:17
He nuk ka gje se te qeras Charlie LOL LOL LOL

 • Postime: 34
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 27-07-2006, 13:48:39
Si e do me kaush apo ne kup?

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 27-07-2006, 13:54:10
Ne tas  LOL LOL

 • Postime: 34
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 27-07-2006, 13:55:33
Ne tas  LOL LOL

pse nuk te pelqen ta lepish.....akullore n?

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 27-07-2006, 14:08:09
ta thash si me pelqen  e me duket se qe e tepert pyetja vijuese...OK

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 27-07-2006, 14:14:34
kush do këtë akullore
ka nje muaj qe nuk ka provuar njeri kete
 

 • Postime: 34
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 27-07-2006, 15:04:29
ta thash si me pëlqen  e me duket se qe e tepert pyetja vijuese...OKtemper temper

learn to take a joke  ;)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#19 ne: 27-07-2006, 16:02:11
He nuk ka gjë se te qeras Charlie LOL LOL LOL

hajde  see  unë  ju qeras  ju  dyjave  mos  keni merak  :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 27-07-2006, 16:18:02
po kot nuk te kemi yll ne ty   :perqafim

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 27-07-2006, 16:25:37
papapapapapapa ku paska arritur dynjaja.
kush qiras me nje akullore sot mer graden" YLL"
hajt se po ju qiras edhe une me nje akullore te dyjave.
se mos e merni per ters juve moj.
nje akullore per te dyja. lol lol lol

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 27-07-2006, 19:48:27
akulole akulole me cokolata ele me recel si te xhaxhit envel  :P

sa qejf i kam ele una akulolet, sidomos parfete ajajajjajajja kkkkriiiim--iii dhe me arrrrrraaa

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 27-07-2006, 20:02:20
ja per ty swan nje icekullore


 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#24 ne: 28-07-2006, 08:15:48
po kot nuk të kemi yll ne ty   :perqafim


nuk me  treguat  si i  doni  .....me  kaush apo  me  tas ...:D

Temat e fundit