Ku eshte dyqani i akulloreve ? - 2 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku eshte dyqani i akulloreve ?

Ku eshte dyqani i akulloreve ?

· 32 · 1361

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 28-07-2006, 08:28:35
aman dhe ju    po nuk ka fare rendesi....akullore te jete  ^o)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#26 ne: 28-07-2006, 16:51:38
aha ....atehere ta  beje nje  ne  tas  ...sepse ne  kaush kam  frik  se te  shkrihet  ne  kete  vap e  pastaj  behesh  e  gjitha  pis .... :-[

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#27 ne: 28-07-2006, 19:16:02
sa thelle qe mendon dhe ti re aman  :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 28-07-2006, 19:18:55
Erlehta, te qeras lali i akullore ty??? Jo se e bej nga dashuria, por me duhen ca leksione gjeografie, dhe them te te shfrytezoj pak. :D LOL

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 28-07-2006, 19:27:56
shi shi sa i bie qylit ti  LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#30 ne: 28-07-2006, 19:35:26
Te falemnderit qe pranove. Je shum e mir. :perqafim

Lale, me qe ra fjala, nga bien ato ishujt antile? :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#31 ne: 21-02-2020, 19:49:10
I gjete Antilet o Beko  :P

Temat e fundit