×
Hyrja
Profili

Ku eshte dyqani i akulloreve ?

Ku eshte dyqani i akulloreve ?

· 32 · 629

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 28-07-2006, 08:28:35
aman dhe ju    po nuk ka fare rendesi....akullore te jete  ^o)

 • Postime: 4261

#26 ne: 28-07-2006, 16:51:38
aha ....atehere ta  beje nje  ne  tas  ...sepse ne  kaush kam  frik  se te  shkrihet  ne  kete  vap e  pastaj  behesh  e  gjitha  pis .... :-[

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#27 ne: 28-07-2006, 19:16:02
sa thelle qe mendon dhe ti re aman  :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 28-07-2006, 19:18:55
Erlehta, te qeras lali i akullore ty??? Jo se e bej nga dashuria, por me duhen ca leksione gjeografie, dhe them te te shfrytezoj pak. :D LOL

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 28-07-2006, 19:27:56
shi shi sa i bie qylit ti  LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#30 ne: 28-07-2006, 19:35:26
Te falemnderit qe pranove. Je shum e mir. :perqafim

Lale, me qe ra fjala, nga bien ato ishujt antile? :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#31 ne: 21-02-2020, 19:49:10
I gjete Antilet o Beko  :P

Temat e fundit