Tema e Tironcave. - 45 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 104160

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1100 ne: 25-03-2005, 07:27:02
Miredita Tirona, si po e boni jeten???

Ju persh te gjitheve

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1101 ne: 25-03-2005, 08:11:03
Mjesi Tironca
Me sa shoh ju knejna s'qenkeni zgju akoma vec Europa paska pershendet.

S'qekeni pushim sot?E premte e mire pra?  :)

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1102 ne: 25-03-2005, 08:23:42
Ca mire amon, cuar qe ne 6 te mengjesit :'(

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1103 ne: 25-03-2005, 08:38:38
Per ca stervitesh ti,se nuk e mora vesh une?

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1104 ne: 25-03-2005, 20:38:11
Ka keni hum sot ri?

Licious ty te shoh qe je ne linje pse s'na jep i dore muhabet ketu ke nahija jone se kane nejt urte sot keta

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#1105 ne: 29-03-2005, 18:11:40
SI JU KOM O YLLA BOTE   :-*

:-*   :-*   :-*

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1106 ne: 30-03-2005, 02:46:46
He Tironsa si ju kam pase .....tani po hiki me ja fut i dore gjume kur te zgjohem vij ju bej ka i kave :)

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#1107 ne: 30-03-2005, 05:05:19
Gjsi  TIROOOOOONA   :lule

Lisa tashi shko me flejt ti a kur te çohesh hajde jep llogari ktu ca
ke bo gjith noten  :D  :P


                        :pafshim

 • Postime: 1650

#1108 ne: 30-03-2005, 22:57:00
Mroma Tirona...
Si je keni parakalu ju mre mire ? Bene shyqyr zotit e? :P
keni thy na i zemer a na i dore a?

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1109 ne: 30-03-2005, 23:40:45
Mroma  bizeleeeeeeeeeeeee
Sot ka qene kohe e bukur me thy zemra, doli dilli shyqyr se na myti shiu


88 akoma s'je zgju zotrote,Lisa o zgju e  i ka vajt ora prap me fjet,keshtu qe kur te zgjohesh ti,hajt defte iherna ca ke bo noten  :-[ :D,masanej deftejme ne te tjeret. E mora sipas moshes,okejna?Mos ma merr per ters  ;)

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#1110 ne: 31-03-2005, 04:59:06
gjes TIROOOOOOOOOOOONA   :-*

PS un kom pa n'onder sikur (skenderbeu ke sheshi) kishte zdryp pri

kali e ishte tu bo xhiro me biçklet rreth e qark shatrivanit  :hahaha   :hahaha  

                           :pafshim

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1111 ne: 31-03-2005, 18:53:08
loooool 88 po shpaten e kishte heq prej brezi me apo e mate hala...jo per gjo po kom fryke se nga rendesa shpoheshin gomat e bicikletes.....
Une qe thu ti kisha miq per darke prandaj ndenja vone ...tani i perzuna :D me shqelma mo e dini vete ju :D
Ju Tironsa si ju kom ....si keni qene iher ....Milaniste kur bohet ai misi ne NY apo u bo ene harrova fare une....nga java tjeter ben Merita nje mbremje te nje nga ato sallat ne astoria une do shkoj do shkosh gje ti ... ja fusim i dore napolon ;) :)

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#1112 ne: 31-03-2005, 19:21:57
Iiii..... edhe un dua cik napolon.......edhe pse e kercyem dje <)>

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1113 ne: 31-03-2005, 19:48:07
..Milaniste kur bohet ai misi ne NY apo u bo ene harrova fare une....nga java tjeter ben Merita nje mbremje te nje nga ato sallat ne astoria une do shkoj do shkosh gje ti ... ja fusim i dore napolon ;) :)

Lisa jo mi moter akoma nuk o bo te shtunen tjeter me 9 prill behet Miss-i  ke normen me ardh e?Hajde takohena  :) Ke Lehman College ketu ne Bronx do behet.

Pa shprehu iherna ti,kur behet kjo mbremja edhe adresen motres tate shpejt se ku eshte Merita ose Aurela aty eshte edhe Milanistja (PATJETER)  :)
Po ndonje shok do ti gjesh motres tate mi?Se me iku rinia vetem mua te shkretes  :)


Alda ca me t'bo ty mi qe s'te kena knejna,doje Tali ti n'Tali shkove  :)

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#1114 ne: 31-03-2005, 19:52:17
Ne Itali me ra llotaria moj :D

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1115 ne: 31-03-2005, 21:29:54
Qyqa goce pse paska lloto ene anej  mi?
Une e dija se vec Ameriqia kishte llote,apo e ke llafin per vize?
Pse s'na vje i xhiro knej mi?Apo se ke mor pashaporten Taljone?O 88 ti e ke mor Gjermonen more,pse nuk i fut i xhiro knejna merr edhe Alden me vete

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1116 ne: 01-04-2005, 00:27:56
ADresen nuk e kam akoma motra po ja ta marr neser dhe ta them se jam e ftuar ne fakt nga miq gjithsesi ta marr neser dhe te them :)
Te gadis motra ty mi po nuk i kom tironsa nuk i kom as shqiptare :??? se ti e di mo si jam une ketu...(merre me long te gjitha rracat vetem shqiptare jo) :???
Nejse te bukur dhe me pare qe nuk flet shqip ta gjej une nje :D
Alda hec mi mo boje i xhiro shko merr nje vize se po ju sjellim nga nje garanci edhe ty edhe 88 ne hajdeni vetem se une nuk kam dhoma per te dy ...keshtuqe ti hajde knej nga une 88 po ja cojme Milanistes meqe jeto me familjen ajo dhe  eshte me e mbrojtur nga sulmet qe i pjell truri atij ne mes te nates :D (tirons hesapi) :D

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#1117 ne: 01-04-2005, 12:28:28
o tirona  ku jeni o ylla bote  :-*

lisa.un nuk du garanci se kom pas gjermon po ksajt aldës si tja bojm me e mor me vete

sa per tfejtmen ska pob,se iki flej ke milanistja  :D masanej kur tme
shofesh ti do mlusesh me flejt me mu  :hahaha    ;) po do ta bisedojm  :D  

                          :pafshim    :-*

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1118 ne: 01-04-2005, 12:30:28
sa mire si i bo planet mer amon, sa inteligjent te kemi :lalala

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#1119 ne: 01-04-2005, 13:26:12
sa mire si i bo planet mer amon, sa inteligjent te kemi :lalala
kush ta tha ket apo me bone krahasim me veten   :hahaha  

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1120 ne: 01-04-2005, 13:27:58
Uh vdeksha une se me te krahasu ty me mu, lene mo mer fun bota, jo mer jahu  :lalala

 • Postime: 108

#1121 ne: 01-04-2005, 16:03:01
Mroma Tirona :pafshim

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#1122 ne: 01-04-2005, 18:30:02
ADresen nuk e kam akoma motra po ja ta marr neser dhe ta them se jam e ftuar ne fakt nga miq gjithsesi ta marr neser dhe te them :)
Te gadis motra ty mi po nuk i kom tironsa nuk i kom as shqiptare :??? se ti e di mo si jam une ketu...(merre me long te gjitha rracat vetem shqiptare jo) :???
Nejse te bukur dhe me pare qe nuk flet shqip ta gjej une nje :D
Alda hec mi mo boje i xhiro shko merr nje vize se po ju sjellim nga nje garanci edhe ty edhe 88 ne hajdeni vetem se une nuk kam dhoma per te dy ...keshtuqe ti hajde knej nga une 88 po ja cojme Milanistes meqe jeto me familjen ajo dhe  eshte me e mbrojtur nga sulmet qe i pjell truri atij ne mes te nates :D (tirons hesapi) :D

po he mi pra mona se ftesen po prisja :tym

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1123 ne: 01-04-2005, 18:44:40
Qyqa mi goce metermend per nje ftese paske ngel mi....:??? Po ti e dishe shume mire mi qe ta bejsha une nje ftese ty ca muhabeti per i cope leter....:???

SYJESHILI i ri ne forum ti vella ...hajt mire se na erdhe njehere u shtu dhe nje Tirons hajt po nuk ishe ne usa ta bejme dhe ty nje garanci na shoqero Alden se gjynof te vije vetem :D

88 per bukuri aha nuk ka ngel Lisa se ka rrusha te bukur ketu sa te hajn qent ;)

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#1124 ne: 01-04-2005, 18:48:37
apapapa si te kom un ty..... :D sa meno per shoqen ti......edhe shoqerusin ma gjete qe mos merzitem rruges :D

Temat e fundit