Tema e Tironcave. - 46 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 104157

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1125 ne: 01-04-2005, 19:41:24
Weeeeeeeeeeeee me 88 me bika me fjet?
Hallall  :-[
88 ke mendje me ardh ti lale?Hajt se kom zone rradhen une  :)
P.S. Lisa e du Tirons une motra s'du zezakt e Amerikes as paret nuk ja du sa t'kem Shabonin gjalle  :)


Sy jeshil mire se erdhe ne hajnine tone!

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1126 ne: 01-04-2005, 23:32:32
Alda po ca thu mi ene sy jeshil ....apo nuk ma paska jeshil si rrush tajk ;) :D

Milaniste motra jo mi jo nuk i kom zezake jo per ty po ne Tironsa nuk i kom jo ...e di ti :??? po kur nuk ke pulen do hash dhe sorren i thone asaj :D

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1127 ne: 01-04-2005, 23:35:56
Cere sorre mi,jo mi jo po qe puna  per sorre me mire jam vetem  :D

O Tirons o hic fareeeeeeeeeeeeeeee :'(

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1128 ne: 01-04-2005, 23:48:42
Pu pu pu ca motre kam asnje tolerim nuk bon...te dalte tironsi prej hunesh ty ishalla po ka ta  gjet mi ...kom me i thone Shabonit me te cu ne Tirone e me te lone aty deri sa te bohesh me burre :D :D

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1129 ne: 01-04-2005, 23:51:15
Pse mi s'ka ketu po duhet me shku deri atje e?
Pse mi ka ra zia ketu per Tironsa
Pak ka ne NY mi?
Vaj me det thuaj qe do me me pleks me njerez me ngjyre ti muaaaaaaa


Sikur do me sillje ate 88 mi?

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1130 ne: 01-04-2005, 23:55:31
Po mi po ai kishte me ardhe vete mi se kishte pashaport.....ku jon keto tironsa mi se une vallaj nji me numrin nuk e paskam njoft ...medet per mu thuj...:D hajt mo do kete pa ene per ne ..qeka me i thone Shabonit me me cu mua ne Tirone jo ty :D

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1131 ne: 01-04-2005, 23:59:34
Kadale ti kadaleeeeeeeeee
Do me shku ti? Prit iher se duhen pare per me i cu tezeve,hallave,xhajave gjysherve komshijve etj
Puno ene icik puno boll na ka dhone Shaba

Tironsa ka sa te duash mi moter,ti co ku vje shpesh knejna,nigjo te jap nje keshille kur te shofesh ndonje cun Shqiptar qe duket qe o Tirons d.m.th tip krize   futja i te bertitme  "Zjermo te rujt zoti"   ka me kthy koken Tironsi ene ka me thone n'ca lagje ke pas jetu n'Tirone   ti zhemla?

Me beso se bo efekt direkt  ;)

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1132 ne: 02-04-2005, 00:19:57
C'are thu mi me duhet me ble dhurata per te gjithe edhe per mocen e komshiut eee ( moca komshiut machori :D ) jo mi goc se nuk me ka hik petlla mu hala ...mu mezi me dalin dy valixhe pervete jo te morr dhe per te tjeret...une ngela tu pagu 100$ per valixhe shtes mi...apo nuk e kane rrit tani :??? me le rehat amon...
Ejj po keni pa ju motren e vogel me te mesu me gjujt ...po mire e ka se tironsit  dune metode ne vete :D :D allasojsh jane  vallaj :D

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1133 ne: 02-04-2005, 00:27:16
Po normale zjermi bo efektin direkteeeeeeeeeeeeLisa po pse mi kujto se dola bosh kesaj rradhe e?
$376 i kam pagu vec per over-weight kur ika per vit te ri mi goceeeeee ene sa njerez kisha harru pa ju ble gjo  :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1134 ne: 02-04-2005, 00:54:48
Ty te paska hik truni vallaj  :D C'te duhet ty me gjithe lagjet e Tirones mi mo ....ca ti bej une thuj qe kom i vlla qe ja fillo me liste(stalion) :D :??? po ti rri me merresh me fisin ti :D

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 02-04-2005, 01:02:28
Po merret Shaboni miiiiiiiiiiiiiiiii pse do zbras account-in tim per miletin une e ?

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1136 ne: 02-04-2005, 04:16:59
Citim nga: Milani$tja ne 02-04-2005, 00:27:16
Lisa po pse mi kujto se dola bosh kesaj rradhe e?
$376 i kam pagu vec per over-weight kur ika per vit te ri mi goceeeeee ene sa njerez kisha harru pa ju ble gjo  :D

Mire qe jon shume e te ik petlla me u ble gjithve, po ne atyre qe u ble sta qujne mer lal, te thone i faleminderit sa me la gojen ene ja bojne lene se erdhi nga Londra ene i ket gjo te vogel na solli.

Keq me u cu e keq mos me u cu, te kap fryka :???
Dhe vallaj valixhet tona gjithmone overweight, dhe thuj po robat e tuja, robat e mia i cep te vogel mernin

 • Postime: 108

#1137 ne: 02-04-2005, 04:32:40
SYJESHILI i ri ne forum ti vella ...hajt mire se na erdhe njehere u shtu dhe nje Tirons hajt po nuk ishe ne usa ta bejme dhe ty nje garanci na shoqero Alden se gjynof te vije vetem :D

Po mo qe neser, me Alden e, ose qe sot qofse do :D

Alda hata do ja kalojme :occ

 • Postime: 108

#1138 ne: 02-04-2005, 04:33:23
apapapa si te kom un ty..... :D sa meno per shoqen ti......edhe shoqerusin ma gjete qe mos merzitem rruges :D

Ske per tu merzit jo, gjoja funit qe do bosh eshte do merzitesh :D

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#1139 ne: 02-04-2005, 05:41:27
Citim nga: Milani$tja ne 01-04-2005, 23:35:56
Cere sorre mi,jo mi jo po qe puna  per sorre me mire jam vetem  :D

O Tirons o hic fareeeeeeeeeeeeeeee :'(
O TIROOOOOOOOOON   :-*

milaniste si shpirt tkom  :-*  

kto te tjerat si puna lises nuk ekan nigju  qe kenohet kasten kong per çunat e tirones si thot

   çunat qe ika tirona
   as kerkun si bo mo nona
   
    shum te mir per shoqni
    FORT I OMEL PER DASHNI  ;)

ik porosite ke gjumashi ,e kno xhavit dedej .

         

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1140 ne: 02-04-2005, 12:44:51
Me Lisen mos u merr se ka Lisa kasetat me konge tirone qe paras e te lindje ti ne une bashk i ka nigju e i ka knu Lisa te gjitha...ahh sa domixhane ka boshatis lisa me ato konge...pjanece vogel e babit kam qene vallaj...ja shaboni e ka fajin :D

 • Postime: 1650

#1141 ne: 02-04-2005, 14:43:26
Ho iher ere ca bohet? Ka ju kom? Ka ka perfunu Albolicious?  :-[
Milaniste kujt i thu bizele ti mi kokerr groshe  :D

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull

#1142 ne: 02-04-2005, 15:09:29
Ho iher ere ca bohet? Ka ju kom? Ka ka perfunu Albolicious?  :-[
Milaniste kujt i thu bizele ti mi kokerr groshe  :D


Pemthym ca ishte bo aty tek galeria. Papapa
Mi rreshto icik heres tjeter kur te vij sipas hapjeve vertikale. Albolicious ku je ti se u bom per mall.   :love:

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer

#1143 ne: 02-04-2005, 21:47:46
awwww sa sweet jeni ju  :P

una knej verdall...kam pas ca probleme...nejse...

ti milaniste e morem vesh qe do shkosh ke missi...kush tjeter do shkoje???

ps: ajo Ada ke galeria do marri pjes...kshuqe me duhet me shku me bo tifozllfik  :P

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1144 ne: 03-04-2005, 00:03:41
Bizeleeeeeee mos me thuaj kokerr groshe se do lodhesh tu rreshtu groshet deri sa te behet gjatesia ime  :D
Zjermo me ke e ngatarro Milanisten ti me ate  xhuxhen ke portokallia?

Kush tjeter do vi ke Missi hajde takohena atje  bejme ene icik tifo per Aden.


Licious me verte e ke qe do vish mi?


Lisa po ti motla?
Per hajer jarebi te pakten i shohim surratin njoni tjetrit


Ky qe thote "pemthym" si njeri i njoft po me duket  :)


P.S. 88  s'para pelqe Tironsa kjo do zezaket  po kot nuk them une:


O TIRONS O VDES E VETME


Nje Tirons qe me pelqete mua o Lisa ishte ne Queens,ishte YV BOTE po ce do...


Hajdeni ke missi se ju premtoj t'ju fus per free meqe eshte hera e pare qe ju takoj

 • Postime: 1650

#1145 ne: 03-04-2005, 01:07:49
Pemthym ca ishte bo aty tek galeria. Papapa
Mi rreshto icik heres tjeter kur te vij sipas hapjeve vertikale. Albolicious ku je ti se u bom per mall.   :love:

Leje mer ti galerin... Edhe Albolicious kot i qyrravitesh se e ka rradhen te gjat ortej.  :D

Milaniste nqs un jam bizele athere ti duhet ta bosh autostraden tiron durres me kokrra bizele te arrish gjatsine time  :P

Buttyli....i mean Albolicious..ku je ti sexi? :-[

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull

#1146 ne: 03-04-2005, 02:58:39
Citim
Leje mer ti galerin... Edhe Albolicious kot i qyrravitesh se e ka rradhen te gjat ortej.  :D
Citim

Cin rradhe mer? Abuuuu...  :??? Leje mer ti se si njifke njerzit ti. Ku ka rradhe sot.  8)
Degjo mu degjo. Ku bohet ky konkursi per miss? Amoni ma boni i ven per ket solistin se i ka shalet si shishe birre, ja merr te gjithave ne kthes.   :P


 :D

 • Postime: 1650

#1147 ne: 03-04-2005, 03:08:21
Ore llulle..e njef ket Arshikun qe paska milanistja ne Queens mre se ene ti aqe rri...
Leji er bab shalt e mia se sjan mall per me u shit ne fea market :???
Concentrazione..mon o se mo na bish ndashni me mu edhe kush rri te duro masanej.... :hahaha
« Editimi i fundit: 03-04-2005, 03:16:40 nga Solist »

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull

#1148 ne: 03-04-2005, 03:27:10
Fillove ne ti me concentrazione. Bravo (figura lol)

O mer se kompliment te bona qe je elegant, i dhash hint gocave, ku merr vesh ti mer :tym
Di ariu c'eshte tagjia. (version alla 3 e notes lol)

Jo mer bab, une Milansiten e njof po ate ne Queens vallaha se kam degju ne iher. Rendesi ka te mos jete ndonje njeri i math qe vjen per vitri edhe mos te jete zozak hahaha na habite, ik fli palle se na gdhive, do habitet kjo Alblucios a si ma therresin.

P.S: Shif icik kush me ka bo ban tek galeria mu mer ><, do ti fus plumin ne njonit kot. :???
« Editimi i fundit: 03-04-2005, 03:38:09 nga Don Giovanni »

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1149 ne: 03-04-2005, 04:40:14
Gjesi Tirona, si ju kom sot?

Temat e fundit