Tema e Tironcave. - 92 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 104024

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#2275 ne: 19-10-2005, 12:48:29
...pershendetje tironcave, love u Poisonivy,
by the way ti Stalone dhe ti Kacurelsja, hyni pak te 'sofra kosovare' edhe tregojuni se me njihni edhe se une kam qene ketu para veres, vecse kam pauzuar pak...
flm, peace......... :) :) :)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#2276 ne: 19-10-2005, 20:46:01
Stalonee mos m'be kshu ti mo, mos mu hap fort se t'bana fertele :D
Waa ky, s'guxo robi me i than 'Luv u' se i bje te fiket...

keni pa, s'keni pa ju?

Ti shprehesh ndjenjat cunit, edhe me ik cuni per boje ne kte mynyre e? Nc Nc Nc

He ca ke ti? T'kom fiksim fare :hahaha yvvv bote je :D

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#2277 ne: 20-10-2005, 05:01:04
pershendetje sofra pershendetje si ju kam me shnet shum mungesa na keni bo
sidomos ai 88-shi humi dhe ai

poisoniyv thnx per pershendetjet te pershendes gjithashtu

amele moj nuk po te kundershtoj moj jo , sepse un tash jam beqar , gruja e par me la , ma boni naften tani i ke te gjitha te drejtat ti te besh cka te duash me mua jam i teri i joti , ja arrite qellimit mi driq ja more burrin shoqes LOL LOL  shoqes i ke dal borxhit vallai i ke then maje burrin fort se kan me ta marr tjeret por ajo ste ka nigju mir mduket ;)
i love you to moj budallaqe loooooooooooooooooo oooooooooooooool

pershnetje tgjithve RESPEKTE

 • Postime: 5949

#2278 ne: 20-10-2005, 14:57:26
Smiley, aman se me bere te ndjehem mese e indinjuar dhe e prekur me kte rast. Mendoja se do gjeja cik mbeshtetje me te embel, por me doli nje mur i forte qe me vrau brrylin :P U drepresionova, shkaperceva ca dallge dhe ca blloqe qe kishin blloku trafikun...
Ahhhh c'ma more frymen moj e bekuar : ) (LoooL) A ta baj i salute une ty tashi?

Mendoj se ke then boll. Ne ke hyre me la hesape te te tjereve ben mire te informohesh drejte ne fillim ;)
S'me pelqen humori me spond... se te jete per ashtu, jam me origjine nga ai vend qe jane zanatci per ket pun :P
Mgjth, je mese e mirepritur te shkruash pa haterhime ;-)

 • Postime: 5949

#2279 ne: 20-10-2005, 15:03:20
Mirembrema njerez ;-)

Mire se keni urdheru dhe ju te munguarit :)
Uroj qe te jeni sa me mire ;-)

Stalone jom shkri si s'jom shkri re... po jo vetem nga leqet e komve, por dhe nga paret e veshet bashk :D... pupupuuuu thashetheme shume anej nga Tirona re, s'rrine robt pa mar vesh se c'behet :P
Nejse... ja dhe pak dite, se do me bin vesht rehat (looool)

Ju uroj nje mbremje te kendshme!
Hajt pacim trima ;-)

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#2280 ne: 20-10-2005, 17:08:29
Erdha per nje vizite te shkurter vetem tju pershendes edhe tju them qe jeni shume te mire

 • Postime: 4
 • Gjinia: Mashkull

#2281 ne: 20-10-2005, 17:36:01
Si ju kom o ylla bote :-*

Stalono nuk humim kollaj ne jo ...po mir ke qen ti ?

Ela me kaçarrela po ty si t'kom mi ?

Smiley yllo po ka ty mir çdo gjo he • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#2282 ne: 20-10-2005, 20:21:45
Stalone e kuptove ti me ne fund e? Ahhh shyqyr se me lodhe :P
I teri i imiiii? *Kaperdihet me veshtiresi...sec kam nje bllokim ne frymarrje taashi qe s'po e marr vesh* (hahaha) Luv uuu mrapshtine :D

Smiley, shaka po beja moj!!

 • Postime: 4
 • Gjinia: Mashkull

#2283 ne: 21-10-2005, 17:56:06
Si jeni nrys o yllat e sofres nr 1  ;)


 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#2284 ne: 22-10-2005, 03:51:44
Amon kush eshte ky AZGONI? ;)

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2285 ne: 22-10-2005, 14:55:51
Si jeni nrys o yllat e sofres nr 1 ;)


Ca 1-shash jeni juve ore Elbasani po ju ben zbor ne futboll  :P

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#2286 ne: 22-10-2005, 16:42:40
Ca 1-shash jeni juve ore Elbasani po ju ben zbor ne futboll :P
i neshje mezi fitut 1-0 dhe ate mezi kur Tirona lujti me rezerva ..papapapap

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull

#2287 ne: 22-10-2005, 16:53:37
a din kush sa banor ka tirana??

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#2288 ne: 22-10-2005, 17:05:54
a din kush sa banor ka tirana??

Tashi me gjith t'ardhmit jon bo ke 850.000 te regjistru po jon ne nja 2-300.000 t'pa lajmrum .... shkurt Metropol  ;)

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull

#2289 ne: 22-10-2005, 17:52:55
aha shume mire, se prishtina i ka 800,000 banor tash   :)

 • Postime: 3056
 • Gjinia: Mashkull

#2290 ne: 23-10-2005, 07:34:22
tirona me te mire se ka nona mer jamon :)

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2291 ne: 23-10-2005, 08:18:42
Citim nga: <88> ne 22-10-2005, 16:42:40
i neshje mezi fitut 1-0 dhe ate mezi kur Tirona lujti me rezerva ..papapapap

Po ja fut kot fare lal pse ore Muka,Rraklli,Duro e ndonje lojtar tjeter si te duken ty.

Shikoje se cfar ka then trajneri i Tiranes.

Leonardo Menekini, trajneri i Tiranës: "Megjithëse zhvilluam një pjesë të parë të mirë, Elbasani na vuri në pozita të vështira. Pas pësimit të golit loja u bë edhe më e vështirë për Tiranën. Kundërshtari ishte një ekip mjaft i mirë që luan me zemër dhe rregull. Për këtë dua ta përgëzoj këtë ekip. Elbasani ka një mbrojtje shumë të mirë.

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#2292 ne: 23-10-2005, 10:20:01
ore ca na folni per futboll ktu , ti berno nuk je i mirprit ktu ne kte menyr te foluri
tirona njish ka qen e njish esht e njish do mbetet kurse futbolli ndryshon cdo vit

 • Postime: 3056
 • Gjinia: Mashkull

#2293 ne: 23-10-2005, 15:21:01
tirona eshte e jona mer daj ka vdek ai muhabet

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#2294 ne: 24-10-2005, 03:12:14
 :-* :-* :-*JU PUC

 • Postime: 27
 • Gjinia: Femer

#2295 ne: 24-10-2005, 13:22:12
Pershendetje Tironsve  ;)
Sa shume llafe qe boni ju, Tirosat snjihen si llafazoner mer lol

Hajde shnet e pare :D

 • Postime: 5949

#2296 ne: 24-10-2005, 21:01:55
Mirmroma sofra! :engjell:

Si jeni o njisha... mire apo me halle e probleme?
Ju pershendes te gjitheve e qofshi sa me mire! :)
Mbaresi e shendet paci! ;-)

p.s., <88-tec> na knaqe me ato stema :lule

 • Postime: 3056
 • Gjinia: Mashkull

#2297 ne: 26-10-2005, 09:07:14
TIronaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#2298 ne: 26-10-2005, 16:27:13
Si ju kom o yllat e sofrës nr1 :-*

Sara po ku na kishe hum gjith kto koh he ..... hajd wellcome back  ;)

Stalono mir tina ?

Hajduti_i_Zemrave wellcome back ne ti ...

Smiley si shpirt t'kom un ty mo :-*

 • Postime: 5949

#2299 ne: 26-10-2005, 18:43:18
Ec atyyyyyyyyy <88-tec>   kam thene une qe je njish ti per kto stema :lule

Tiroooooooooooonaaaaaaaa -->  


A e moret vesh? :D

Temat e fundit