Tema e Tironcave. - 95 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 103861

 • Postime: 127
 • Gjinia: Mashkull

#2350 ne: 19-11-2005, 12:20:57
Helou Tironca.

Si ju ka pas daja juve? A keni bo noi gjo t're? Apo përher me i bir i bini fyllit :P?

Hajt t'i gzoni dritat e mo mir u boft kjo pun. Veriu s'qeka për t'i zon bes se ene liqejt nuk e makan llafin LOL. Kjo s'do me thon që jom bo socialist ëre.

Hajt shnet e t'mira e ju kënoftë ...  :P

 • Postime: 1650

#2351 ne: 19-11-2005, 12:40:49
I qeka prish AF-ja kondres. :D

 • Postime: 127
 • Gjinia: Mashkull

#2352 ne: 19-11-2005, 16:53:08
I qeka prish AF-ja kondres. :D


Po pse ëre m'qit t'palamet ti mu?  :P

Har mas here ja fus ne i xhiro knej una po përher me përshënetje e gjej temën ^o)

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#2353 ne: 20-11-2005, 11:06:47
Mirmjes iherna!
Ku jeni mer ku jeniiiiiiiii 
Se m'ka mor malli
Paskeni te reja ju knej e?

Stalone? Ne Shqiperi ti?
Hajt se shifna  muajin qe vjen,dua me e mledh iher shoqnine anej meqe ditlindja m'ra knej ti bej iher zullum ato/a andej.Ty do t'kem n'krye po mos harro me bo gati unazen  pasiguri:


Azgono po ti c'na thu? A ke shku ne Shqiperi? M'ka mor malli per qyfyret e tua dleqo.

Blevta po ti mil mi? C'thote Anglia?

Lisa si t'kam ty motla?
Te premten ne NJ une qe pa gdhi se ka SALE  :P ne PARAMUS gjithe diten, se eshte ajo pra e premtja e zeze.
Dilni popull e harxhoni pareeeeeeeeeeee

Kombinatse po ti mi, a ke drita? Uhhh je ne Angli ti,jo ne Kombinat.

Kondre mire i ke pedalet ti? LOL
Omelsina mire?

Bizele mbete tu nrru emer ti, po shyqyr e mora vesh qe je ti,keshtu qe qofsh mire.

Uh harrova me ju pyet
Si ja kaluat me Ramazonin?
Une u bona trime e ndava mendjen edhe e mbajta te gjithe,nuk kishte gje me te veshtire me u ngrejt c'do dite,kuptohet deri sa u mesova.
Hajde zoti mbare te gjithve njehere.


P.S. Lisa te enjten ka Alb Party ne 11 street vjen Irma Libohova dhe Ardit Gjebrea,eshte ne oren 10 P.M deri ne 4 A.M. Nuk e di ca do besh ti po une nuk rri pa e lene pa shku me e dredh iher belin  kur te knoj ajo O JANE SHERBET PER BAKLLAVAAAAAAA

Ika tani,ngjohemi!

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#2354 ne: 20-11-2005, 18:25:28
Si ju kom o ylla bote :-*

Mistrece nga mu n'pergjithsi mir fort gjynof me u qa ,kurse per n'Shqipri hala skom nda mendjen deri tashi a me hik per vitin e ri a jo tu pa tu shkrujt ..... ej si s'mthe ku ishe gjith ket koh he apo ke pas probleme me shaben ?

Smilye si t'kom pas me shnet ty rrushi ,mir ke qen ?

Unknown_Girl  e gjete ne ti rrugen si vihet ktu ke sofra  :D

Ela moj ela si mi ke pas ato kaçurrela ???? :D
 • Postime: 830
 • Gjinia: Femer

#2355 ne: 20-11-2005, 18:38:37
Mirmbroma te gjith Vipave te Tirones  :P
dhe pershendetje  juve te tjerve ! 

MistreciaTironse ckemi mir ?! moj kaq shpejt te zuri skleroza ty mi dreq  :P   

<88> kishte trafik mer daj  dhe  ku te le rradh ti me postu :P

Hajt shnet dhe kalofshi mir !
Respekte

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#2356 ne: 21-11-2005, 05:36:57
Citim nga: &lt;88&gt; ne 20-11-2005, 18:25:28


Ela moj ela si mi ke pas ato kaçurrela ???? :DMire yllo ti si ke qene? Si po ja con? C'do gje po shkon ne drejtim te duhur besoj.

Gjithe te mirat, ja kalofsh mire

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#2357 ne: 21-11-2005, 06:48:30
holaaaaaaaaaaaaa tironaaa si jeni ca boni ca na thuni si po ja kaloni ja erdha perseri tju pyes si jeni e si ja keni kaluar , me shendet mir tgjith?

mistrec e o shpirto si tkom ty un nga shpija mir i ke pas ? te pres ne tiron se shpejti LUV YOU :D
smiley un jam kthyer te bej bashkimin familjar ne shqiperi edhe do kthehem serish ne holland neser fus letrat ne ambasad edhe do pres deri sa te me dali viza
vitin e ri do e boj ne tiron besoj po na erdhi mistrecja akoma me mir

Mistrece unazat gati i kom ka nje vit loooooooooooool
po te pres si ujti paket hajt se o tu me ik truni ktej , jon hallakat krejt kto ktej kan ik per lesh me troc me e then loool
ju poershendes tgjithve
shpresoj dhe deshiroj tja kaloni mir qe te gjith pa perjashtim
RESPEKTE

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#2358 ne: 21-11-2005, 07:41:23
Stalone uroj qe cdo gje te eci ne drejtimin e duhur

 • Postime: 127
 • Gjinia: Mashkull

#2359 ne: 21-11-2005, 14:02:07
Hala ke viza ti mre? S'paske gjet nai pashaport fallco me kalu si Rambo?   ohoho:

Si keni qen tironca? Keni bo gjo?

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#2360 ne: 21-11-2005, 18:02:09
Tirona ne zemrat tonaaaaaaaaaaa


Si jeni nrys o popull?


Stalone paske ardh ti? Good Luck me dokumentat zoti mar e mir jarebi.


88 knej kam qene verdalle neper NY apo s'lashe dhe punen hop anej hop knej,pastaj jena edhe n'shkolle e ky viti na i ka lidh komet me spango :P
Me Shabonin s'kam halle jo, o i mir i shkreti  ^o)

Nace-Kombi he mi ti,si je ti? Mire shkolla? Jeten si ma ben?
Ehhhh skleroza moj moter se kisha gati 4 muaj pa ardh ketu.


Hajt noten e mir bofshi
Ju rujt zoti!

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#2361 ne: 23-11-2005, 11:51:20
...merre me mend, une tuj kujtu se tironsat s'kane hape teme...po qe e gjeta...shpresoj t'ju gjej shnosh  e mire, dhe mjaft te yllezuar, mu ashtu sic ju pelqen...mire se ju gjej!

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#2362 ne: 23-11-2005, 12:20:21
rrelse dhe mistrece flm per urimet por mesa po shof un spo dun me mi dhon jo po nejse cte ket shkrujt i madhi zot shnetin te kemi ne radh te par pa kto pun rregullohen

ju pershendes te gjithve dhe ju them se me mungoni shum

RESPEKTE

 • Postime: 5

#2363 ne: 24-11-2005, 11:39:30
Si i kom gjith tironcat jua morsha te keqen lol. A PO PERGATITENI PER VITIN E RI. Une kam shume provime ket vit s besoj se do iki ne Tirone der nga pashket per half term po ju qe jetoni ne Tirone na postoni nonji MESAZH me te rejat nga Tirona lol. Ose nonji fotografi nga kto mujt e fundit do ishte fantastike. me ka mor malli shume se ka qe vjet ne mars qe s kam qen atje. me kan then jan hap ca disco te reja si LIVING ROOM. Na rroft londra ne, atje boet jeta. JU PUC TE GJITHVE LONDON BABE. :-*

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull

#2364 ne: 25-11-2005, 10:33:21
Ose nonji fotografi nga kto mujt e fundit do ishte fantastike.

i ke tre freskta fare keto fotot  :) keto 3 ditet e kaluara jane ber kur ka qene i ftohti shikoje se çfare ka ber  :P.

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#2365 ne: 25-11-2005, 15:22:49
Edhe ty t'behet qejfi mer fmi i keq?

S'ke faj jo,se kur s'tu permyt Elbasoni,masnej e qitshe llapen jashte mire tiiiii censurim:

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull

#2366 ne: 25-11-2005, 15:34:58
Edhe ty t'behet qejfi mer fmi i keq?

S'ke faj jo,se kur s'tu permyt Elbasoni,masnej e qitshe llapen jashte mire tiiiii censurim:

Un fmi i keq  Jojo: ti e shikon se fotot jane ber neper periferi dhe jo ne qender ajo fotoja me debor eshte ne Dajt se ne Tirane nuk bie bore kollaj.

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#2367 ne: 25-11-2005, 15:39:07
Ne fakt ke te drejte ti,se une kam lind ne Babrru LOL

Mos u tall jo me Tironen po as me provincat se po te erdha aty e di c'te bej apo jo?


Ballist i keqqq

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#2368 ne: 25-11-2005, 16:02:19
O Azgono po ti me rradhe e bo?
Kur vi une iken ti?

Bjere mer kaptinen e bukur ketu,se s'ka lezet nahia pa ty.

Blevta po ti ku je mi?


Hej zot,kur vi une s'jeni juve?Si e leni venin bosh?

Kombinatse po ti ku je mi?
Javes tjeter do ta pershendes Kombinatin per ty  ;) sidomos ate rrugen tate

 • Postime: 127
 • Gjinia: Mashkull

#2369 ne: 26-11-2005, 04:15:31
He re kalamoj të kqi e mistreca a ju erdhën dritat :) ?

Mistrece, ça ka me nodh javën që vje :P ? Do internohesh e? Na e bjer i cop Tiron kur t'kthehesh.  

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#2370 ne: 27-11-2005, 10:19:57
Mjesiiiiiiii


 :O Ca behet kshu ketu iher?  Une bi me ja bo TA ene gjej vec Kondren ketu,po ju te tjeret nga beheni? S'ju vje "terp"  :-[

Vuj hallit thujjjjjjjjj

Kondre o te internume mer cun 1 muaj e ca anejjjjjj

Ssssssssstttttttt  ishalla kane gjeneratore ato venet e "bukra" anej  se na flliqen masnej,na lane mes kater mureve.

Oh kur do vi ajo e premtja ta thyj qafen une,po vec i gjo kam frike se me aq qejf qe e kam mor,kam hall se mos ben ndonje "pidhuete"  te hallakatme ajo Alitalia edhe mi shperndan kockat neper oqean e jo ne Shishtufine ose Sharre  ^o)

Eh medetttttt

Nejse mo si t'jete e shkrujtme.


Copen e Tirones nga kush ven e do hehehe,une do mor icik nga zogu zi se jane edhe ne punime e siper ata anej
O zot duhet me i mor borxh kepucet atyne qe punojne ne Construction,se s'ka zgjidhje tjeter.

Ika iher une ika
HAJT BOFSHI QEJF E SHNET E "DALLAR" E EURO 

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#2371 ne: 27-11-2005, 10:45:56
Ore harrova une me pyet


Nga keta/o forumistet qe njoh nuk pashe ndonje ke  Jetons Party

Lisa ti shkove anej nga Aurela mi? Nuk erdhe andej e?

O zot sa bukur qe ishte,aq shume njerez kishte qe deri ne 12:30 kam ndejt ne rradhe me u fut brenda,dhe pastaj vazhdoj mbremja deri ne 4 e ca.

Arditi e ka shkri,por edhe Irma me pelqeu shume,nuk e mendoja se do kishte aq shume njerez  pasi nuk jane kengetar te rinj ne moshe por ja qe kishte.

Dje me duket ishte Liridona ne Queens, ca nga njerezit e mi shkuan por une s'shkova pasi si kam degjuar kenget e tyre keshtu qe mendova se s'do kenaqesha.

 • Postime: 830
 • Gjinia: Femer

#2372 ne: 27-11-2005, 15:05:45
Mirbroma Tironca  
MistreciaTironse  ckemi mir ?! vetem ti e mban sofren gjall ktu !  :P
Kur te kalosh ne Kombinat bej nje vizite Myslym Ketes po deshe  :P
nejse
Bofsh qef dhe rruge te mbar  ;)


 • Postime: 5

#2373 ne: 28-11-2005, 13:10:20
Cun i mire faleminderit shume per fotot lal. Me kishin then ato te shpis qe esh ftote po se dija qe paska rene dhe bore lal. Me vjen kaq keq per familiet tona dhe te gjithe robt ne Tirane se nuk mjafton qe qeveria s eshte eficiente dhe si pais me electricitet( me thane ato te shpis qe kte vit esh ber me skandal se c ka qene kto vitet e fundit per drita)po dhe zoti si ndimon duke i dhene nje kohe kaq te ftohte. kushedi si dridhen pleqte e shkrete mbuluar me batanie ne erresire, me vjen per te qare. ishalla po ishef zoti dhe i rregullon me drita. JU PUC FOLT LONDON BABE  :-*

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#2374 ne: 29-11-2005, 09:22:06
...merre me mend, une tuj kujtu se tironsat s'kane hape teme...po qe e gjeta...shpresoj t'ju gjej shnosh  e mire, dhe mjaft te yllezuar, mu ashtu siç ju pelqen...mire se ju gjej!
TURP TE KENI, PO UNE EDHE NE TIRANE KUR TE VI, JU AS 'MIREDITA' S'PASKENI ME MA BO...KESHTU SILLENI JU ME MUSAFIRE, PLUS DUKE MARRE PARASYSH SE JENI VEND TURISTIK E ME TRADITA.... :O

Temat e fundit