Tema e Tironcave. - 96 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 103898

 • Postime: 118

#2375 ne: 29-11-2005, 10:49:39
pershendetje te gjithe tironcave.
jam e re ne ket forum dhe shyqyr qe gjeta i dor tironcash me bo muhabet

 • Postime: 1293
 • Gjinia: Femer

#2376 ne: 29-11-2005, 11:43:09
TURP TE KENI, PO UNE EDHE NE TIRANE KUR TE VI, JU AS 'MIREDITA' S'PASKENI ME MA BO...KESHTU SILLENI JU ME MUSAFIRE, PLUS DUKE MARRE PARASYSH SE JENI VEND TURISTIK E ME TRADITA.... :O
Hahaha, po ti c'e paske kapur kshu me qortime. :) Po prit i fijet maj vajze se pa vjen vajza ma e mire, Smiley, e ta jep 1 pershnetje ashtu qe s'e ke marr kurr. E ta pa t'vendos dhe smiley faces to make it prettier. Give  'em time se tironcat jane njerez persmari. :)

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull

#2377 ne: 29-11-2005, 11:51:25


Oh kur do vi ajo e premtja ta thyj qafen une,po veç i gjo kam frike se me aq qejf qe e kam mor,kam hall se mos ben ndonje "pidhuete"  te hallakatme ajo Alitalia edhe mi shperndan kockat neper oqean e jo ne Shishtufine ose Sharre  ^o)

 

Moj te keqen xhaxhi, ca jane keto pidhueta moj. Pupupu ^o)
I thojn "Piruet" se na tromakse. 
E te ma bec vitin e ri gezuar.

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull

#2378 ne: 29-11-2005, 11:54:16
Hahaha, po ti c'e paske kapur kshu me qortime.  Po prit i fijet maj vajze se pa vjen vajza ma e mire, Smiley, e ta jep 1 pershnetje ashtu qe s'e ke marr kurr. E ta pa t'vendos dhe smiley faces to make it prettier. Give  'em time se tironcat jane njerez persmari.

:O

Gjall je ti mi surrat i keq. Me fol ene si loke.

Te te vij turp ka vetja.  Na ke bo per mall. Ec tu ec te fus nji te perqafume.  :P

 • Postime: 118

#2379 ne: 29-11-2005, 14:13:28
kisha harru sa mikpritca jemi ne tironcat

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#2380 ne: 29-11-2005, 20:36:40
Si ju kom o ylla bote :-*

Mistrece si tkom ty rrushi  ? nuk e kom pas ne rregull pc perne kom bo ca mungesa .

Kombinatse rri urt so do i them prof Petritit si je bo goc e keqe okejna :D

O Baby ka Londoni wellcome ne sofen nr 1

Ela si mi ke pas ato kacarrela .

Ena ja ko iherna se ke hum ne ti  :--**

Smiley po ty ylli si t'kom  :-*
 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#2381 ne: 30-11-2005, 10:26:16
Hahaha, po ti c'e paske kapur kshu me qortime. :) Po prit i fijet maj vajze se pa vjen vajza ma e mire, Smiley, e ta jep 1 pershnetje ashtu qe s'e ke marr kurr. E ta pa t'vendos dhe smiley faces to make it prettier. Give  'em time se tironcat jane njerez persmari. :)
oo Bruna, zemer, si je qa ka tre sot, po de, edhe une tuj menu se jane per s mari, erdha e thashe se kane me mprite shume mire, po hic, as mire as nuk me shajten, as asgje....si te mos i qortoj, kur deri tash vetem i kam lavderuar, e me zhgenjyen....

 • Postime: 1293
 • Gjinia: Femer

#2382 ne: 30-11-2005, 19:14:39

Gjall je ti mi surrat i keq. Me fol ene si loke.

Te te vij turp ka vetja.  Na ke bo per mall. Ec tu ec te fus nji te perqafume.  :P
E paske pervetesuar mire reverse psychology. ;) Cfare ben ti njehere? Zajushen si na e ke?

p.s. une s'perqafoj :)

 • Postime: 1293
 • Gjinia: Femer

#2383 ne: 30-11-2005, 19:16:30
oo Bruna, zemer, si je çka ka tre sot, po de, edhe une tuj menu se jane per s mari, erdha e thashe se kane me mprite shume mire, po hiç, as mire as nuk me shajten, as asgje....si te mos i qortoj, kur deri tash vetem i kam lavderuar, e me zhgenjyen....
Po jo mi lal se nuk perfaqesohet 1 qytet i tere veç me njerezit qe shikon ne forum. Po i gjo te keqe qe kam vene re kto kohet e fundit eshte qe ka fillu i tifozllik kalamonllik i cmendur per qytetet te ndryshme....i rre mendja robve se jane me t'miret ne bote per shum gjona po kan harru mu pa ne pasqyre.

Kto temat e sofrave s'ja vlejne. Vetem c'kemi ylli, ca bo rrushi etj. etj.

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#2384 ne: 01-12-2005, 07:06:48
Po jo mi lal se nuk perfaqesohet 1 qytet i tere veç me njerezit qe shikon ne forum. Po i gjo te keqe qe kam vene re kto kohet e fundit eshte qe ka fillu i tifozllik kalamonllik i cmendur per qytetet te ndryshme....i rre mendja robve se jane me t'miret ne bote per shum gjona po kan harru mu pa ne pasqyre.

Kto temat e sofrave s'ja vlejne. Vetem c'kemi ylli, ca bo rrushi etj. etj.
po na shqiptaret keshtu e ekmi me njoni-tjetrin, edhepse ja teprojme ngapak, po kur t'vjen puna mu tregu para t'huajve, krejt bohemi nje, mos ta nin ty.
une qe po studjoj, kom kollokfiume edhe projekte cdo jave....etj, ti? najcak t'3?

 • Postime: 127
 • Gjinia: Mashkull

#2385 ne: 01-12-2005, 11:52:51
Mjesi o Tironca të kqij ne ju mysafira që mir se na erdhët. Bujrum.

ça paskët qen me u përshnet ëre. Po s'dini me bo gjo tjetër juve apo kini noi hall se ju njelet hatri ne s'keni çin me përshnet masanej?

A ka nanjoni nai kafe a nai got raki për kto gocat që na kan msy ... urdhnu desha me thon. :P

 • Postime: 118

#2386 ne: 01-12-2005, 14:20:24
si keni qene mer, si ja kini kalu, kena mor dhe ne oraret e tirones folim mas darke kur kan ardh dritat o mjes qe s'hikin mo.
hajda pra bofshi qejf
shnet e pare t'gjithve

 • Postime: 5949

#2387 ne: 02-12-2005, 07:38:06
Mirmjesi trima :)

Me sa shoh qenkan shtu radhet e partizonve knej :P
Ju dy te rinjte qe na paskeni urdhnu ne sofer (Poisonivy & x), mirese te rrini :)
Mos u merzisni nese s'iu kishte pershendetur njeri por nganjehere jo çdo kush ka nge te lexoj çdo shkrim qe shkruhet, ok ;-)

Kalofshi mire midis nesh ;-)

 • Postime: 5949

#2388 ne: 02-12-2005, 07:50:39
Tani te filloj icik me grupin una... t'i pershendes koke me kok... meqe kam bo mungesa shum :-[

Se pari, Milanisten... ku je mi goce, tani qe vij una paske hum ti :-(
Ej e shikoj qe paske bo plane me shku n'Tiron per X'mas... po pse ne kte te ftoht ti mi? Atje akoma jan tu vujt per drita e uje... ti do me shku ene me u shtu radhes se qumshtit :D
Nejse, te uroj nje udhetim te mbare per ne atdhe... e bofsh qejf sa te shkunden leqet e komve... hihihiii ;-)

<88-tec> si te kom ty mer kopuk? Si po te ecen bixnesi?

Stalone... akoma n'Tiron ti mer bab? Lexova qe paske shku me rregu ca pune familjare... ishalla te realizohen te gjitha planet me sukses! :)

Ela me kacurrela, ene ti e paske pru kaptinen mi. Si je me shent e studime? Se mu m'ka kput gripi moj :-( Kam gati nje jave qe jom keq...

Kondre po mire pershenetje qe s'do me lexu... ec pra hidhu e na boj noi thashethem... se neve na jan gris shumica...looool*

Po kte themelusin e temes ton a e ka pa kush? Solo ku je fut mer dreq qe s'begenis me sofren...eeee?

Nje pershnetje i dergoj dhe Kombinatses & London babe... dukuni me shpesh ju zocka ;-)

Ok, boll mo... besoj i kujtova t'gjith ;-)
Kalofshi mire!
Bye byeeee....

 • Postime: 76
 • Gjinia: Femer

#2389 ne: 02-12-2005, 07:51:51
tung tironsa
jam e re ne kete forum e jam akoma tu pa ca ka, qeka goxha i gjere dhe i bukur

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#2390 ne: 02-12-2005, 11:07:09
Mjesi o Tironca të kqij ne ju mysafira që mir se na erdhët. Bujrum.

ça paskët qen me u përshnet ëre. Po s'dini me bo gjo tjetër juve apo kini noi hall se ju njelet hatri ne s'keni çin me përshnet masanej?

A ka nanjoni nai kafe a nai got raki për kto gocat që na kan msy ... urdhnu desha me thon. :P
mire se ju gjej!faleminderi Kondrapedali qe tu kujtua.

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#2391 ne: 02-12-2005, 11:11:03
Mirmjesi trima :)

Me sa shoh qenkan shtu radhet e partizonve knej :P
Ju dy te rinjte qe na paskeni urdhnu ne sofer (Poisonivy & x), mirese te rrini :)
Mos u merzisni nese s'iu kishte pershendetur njeri por nganjehere jo çdo kush ka nge te lexoj çdo shkrim qe shkruhet, ok ;-)

Kalofshi mire midis nesh ;-)
Mire se ju gjej Smiley, me vjen shume mire per mikepritjen.

 • Postime: 118

#2392 ne: 02-12-2005, 13:01:22
si u ngryset mer car keni bo a keni bo nei dor pare
hajt shnet pra se po shifemi

 • Postime: 1460

#2393 ne: 03-12-2005, 07:16:54
Ore shume Tirona qekan mledh ktu. Pa ta shofim nji here se kush eshte me gangsteri ktu.  :P

Ruj se i afrohet njeri avllis time per zotin te pusi kom me ja fut kaptinen :P

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#2394 ne: 03-12-2005, 09:49:51
tung tirona
ne zemrat tona
me jete e me stona.... :)

 • Postime: 5949

#2395 ne: 04-12-2005, 08:53:32
Mire se ju gjej Smiley, me vjen shume mire per mikepritjen.

Mirese vjen :)
Mund te vish e te hysh ne biseda sa here te kesh deshire :)

Mire u lexofshim! :pafshim

 • Postime: 1460

#2396 ne: 05-12-2005, 04:21:55

çer e bohet knej maton
Paska dale goca me shezllon

Tirona ka qen plot me goca t'bukra
Kohet fundit jane bo si kuklla

Po na ikin nji nga nji
Kane zone tmerr nga kjo katunarï

Cer e te bojn ato te shkreta
Sot nuk dilet mo me bicikleta

Vajza t'bukura ka gjithandej
Po Tirona i ka pas perhere.

 LOL LOL LOL

 

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#2397 ne: 05-12-2005, 13:18:20
Mirese vjen :)
Mund te vish e te hysh ne biseda sa here te kesh deshire :)

Mire u lexofshim! :pafshim
mire se te gjej, ca ka t'3 te ti?
a ma e mire poezia ime a e ujkut?

 • Postime: 3056
 • Gjinia: Mashkull

#2398 ne: 07-12-2005, 11:10:51
forca tironaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#2399 ne: 08-12-2005, 05:51:11
nje pershendetje per te gjith tironcat e tironcet se i kemi ylla bote

smiley ne tiron jam akoma e do e haj vitin e ri ketej boll e hengra 7 vjet ne holland po ti mir i ke punet me shnet mir je ? te pershendes shum

po gruja sqeka duk fare ktej , na shkruj mi gruje se na ka marr malli muahhhhhhhhh mir ardhsh

RESPEKTE TGJITHVE

Temat e fundit