Tema e Tironcave. - 97 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 102084

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer

#2400 ne: 08-12-2005, 09:27:05
Me vjen keq STalone...jam une njehere..gruaja do vij pas.. ;)

Ckemi naqe...mire ke qene?
Po pershendes dhe une gjithe tironcit...meqe te njoh ty Stalone... ;)dhe vertet  nese njerzit e tirones..jane sa cereku jot...vertet atehere..jeni shume te mire... :)

respekte sidomos  per ty Tironc...

 • Postime: 5949

#2401 ne: 08-12-2005, 14:00:59
mire se te gjej, ca ka t'3 te ti?
a ma e mire poezia ime a e ujkut?

Po ku di un car quan t're ti ri :P
Sa per poezin, e jotja esht me patriote... ndersa e ujkut esht me e humorit :D
You rash... he bites... awwww have to stay away from you two LOL

 • Postime: 5949

#2402 ne: 08-12-2005, 14:05:05
smiley ne tiron jam akoma e do e haj vitin e ri ketej boll e hengra 7 vjet ne holland po ti mir i ke punet me shnet mir je ? te pershendes shum

Ta besoj Stalone, ta besoj :)
Me vjen mire qe tu dha mundesia ta kalosh anej ket Vit t'Ri... s'ka me mire se prane familjes, lum si ti! Une kom qejf t'vi per Easter anej :-[
Te uroj t'ia kalosh sa me mire! ;-)

p.s., Un mire jam tani, me zuni gripi per nja 1 jave me boni si pet byreku mo... por tani jam cu perseri n'kom si partizone :P

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#2403 ne: 08-12-2005, 18:42:13
Po ku di un car quan t're ti ri
Sa per poezin, e jotja esht me patriote... ndersa e ujkut esht me e humorit
You rash... he bites... awwww have to stay away from you two LOL

jo mori, larg ujkut mundesh me nejt se ai eshte shume i tille....po larg meje pse?! :(

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#2404 ne: 08-12-2005, 20:20:38
Si ju komo yllat e sofres nr1 :-*

Mistrece ku hume ti prap kshu rrusho ?

Stalone a u ambjentove na nji cik me zhurmat e Tirones a hic  :D ej ca ka na nji gjo t're anej ........?

Smiley si t'kom ty yllo ,un jom mir fort si gjithmon weç shum pun pune .. per fund viti mo ...ej t'paska kap ne ty gripi e papapapa ne un kom qen na tre dit si paqaf :D

hajd shnet pare e dashni  byeeeeeee • Postime: 5949

#2405 ne: 09-12-2005, 14:52:27
jo mori, larg ujkut mundesh me nejt se ai eshte shume i tille....po larg meje pse?! :(

Po prej teje se nese je si ajo lulja qe me ke vendosur nick-un moj, ene larg na duhet me t'qendru icik apo jo :P
Po ec mos u merzit se shaka boj dhe un :-[

 • Postime: 5949

#2406 ne: 09-12-2005, 14:59:48
Citim nga: <88> ne 08-12-2005, 20:20:38
Smiley si t'kom ty yllo ,un jom mir fort si gjithmon weç shum pun pune .. per fund viti mo ...ej t'paska kap ne ty gripi e papapapa ne un kom qen na tre dit si paqaf :-D

Ahahahahahaaaaa pse re me 'paqaf' ti... ku t'ka fluturu qafa kshu LOL
Hihiiiii se me shkrive t'mort dreqi kaptinen tate... ej amon pse ne ty t'zu gripi kshu... mu me te vertete me kputi fare ksaj radhe... jam bo 45 kg :O
Nejse... po s'thu shyqyr qe paske pun, se ajo t'ma gjall ;-)
Meqe po te ecen mir bixnesi... ca do m'bosh dhurate per Krishtlindje... ec luj xhepat se e di un qe je xhurmet ti :P

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#2407 ne: 09-12-2005, 19:11:20
Po prej teje se nese je si ajo lulja qe me ke vendosur nick-un moj, ene larg na duhet me t'qendru icik apo jo :P
Po ec mos u merzit se shaka boj dhe un :-[
jo spo merzitna se pe di qe je e mire, krejt nforum po t'dojne ty,
e nikun e kam vendose me propozimin e shoqerise, edhepse pak poison.... :)

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#2408 ne: 09-12-2005, 19:35:06
Ela me kacurrela, ene ti e paske pru kaptinen mi. Si je me shent e studime? Se mu m'ka kput gripi moj :-( Kam gati nje jave qe jom keq...

Eh aman se per zotin na mbyti gripi, gjithandej nga te shkosh te tere thone 'jemi me grip' Studimet mire, ja me provime tani si fund semestri qe eshte. Ti si ja ke kaluar? Lodhur apo merzitur?

88 si ke qene ti yllo, c'thone punet e hallet? Nusen si e ke?

Po Stalonen a e keni pare gje se u be nje kohe shume e gjate pa folur me te, nese e shikoni beni te fala nga mua.

Ju pershendes te gjitheve perzemersisht

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#2409 ne: 09-12-2005, 19:46:07
Si u nryset o ylla :-*


paska ra qeci knej ka sofra nr1 :D

Smiley si mi 45kile ti hahahah po nuk paske ra shum se ti 50kile vishe me gjith krevat  LOL  ej rrushi shprehu car t'do shpirti ty per dhurat fol e ska problem okejna ;-)  

byeeeeeee

 • Postime: 1460

#2410 ne: 10-12-2005, 05:14:52

Eh ca ka pjell kjo Tiron
S' ka burr none qe ja kalon

Cuna e goca me shumice
Sot jan te gjithe me teprice

Vetem se trecereku jane arratis prej halli
Ata qe kan mbetur ketu i ka marr malli

Si u bo kjo Tirona e shkrete
Nji nga nji po iken ky milet

A do vij ajo dite e bardhe
Te gjithe te mblidhemi ne kete vathe

Dhe aq te larget nuk e shikoj
Ca kthehen e ca shkojne

Do tu prese te gjitheve nje bilete
Njeri tjetrin ta shohim me te vertete

Ju qe keni mall Tironen e dikurshme
Boten do tua beja te tejdukshme

Ju qe jeni ketu e se vleresoni
Do ju bej qe kohen e dikurshme serish ta jetoni.

Na merr malli per Liqenin dhe Parkun Rinia
Sot nga do te shkosh na mbyti katunaria

S'kemi c'ti bejme kasaj katraure
Kthetrat e Globalizimt na bene pacavure.

 :( :( :(

 • Postime: 5949

#2411 ne: 10-12-2005, 09:53:00
Miredita sofra ;-)

Si m'jeni gdhi?Uroj per shtate pale qejfe... ahahahaa :-D

Kacurrelse pse ne ty te zu gripi kshu? Ne fakt ke t'drejt se ke te takosh shumica me grip. Vellai im eshte i vetmi qe s'e ka zon :D

<88-tec> uuu mu bofsh kurban, shiiiii si m'thot rrotaxhilja '50 kile me gjith krevat' LOL
Ok, meqe qe nga avatari dukesh mjaft bindes per te plotesuar deshirat e tjerve, une kerkoj per dhurat nje Jaguar me ngjyre menteje si ne silver …ec tashi shpejt ma dergo me post speciale… hihihiiiii ;-)

Ujku e ke qendis ket poezin, shum bukur e ke spikatur. Nji e vertete e dhimbshme…ehh sa m'ka marr malli per vitet e gjimnazit & universitetit atje..ç'na i kujtove  :(


Ju uroj nje fundjave te kendshme t'gjithve! ;-)

 • Postime: 5949

#2412 ne: 10-12-2005, 09:56:45
jo spo merzitna se pe di qe je e mire, krejt nforum po t'dojne ty,
e nikun e kam vendose me propozimin e shoqerise, edhepse pak poison.... :)

Po na ben me turp tashi :-[
C'ne qe shoqeria t'ka propozu kete nick... apo se 'pickon' pak ti :P

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#2413 ne: 10-12-2005, 12:21:10
holaaa pershendetje te gjithve

thuget naqe mir ardhsh dhe ti , vetem hajdeni ska rendesi kush vje para apo mrapa , ju pres me krah hapur
shum  puthje per ty thuget muahh naqe qofsh mir perher.

smiley po un tani jam larg familjes moj se ne holland isha me familje un, kurse ne shqiperi jam vetem , vetem dmth pa familjen time , se ketej kam shum por sma mbush njeri syrin mua me shum se nena e baba dhe motra ime vogel qe me ka marr malli shum  , nejse
shyqyr qe qeke ber me mir bukuroshe ishalla ste zen me garipi upss gripi doja me then :D
respekte

kacurrelse un  mir jam lal mir ja ketej verdall vi nga nje her edhe ju vizitoj juve , po ti beji te falat direkte moj moj jo me posten e tallashit se si bjen ndermend kujt me mi sjell te falat muve nga ty :D nejse flm shum qe pyet per mua
shpresoj dhe deshiroj qe te jesh mir gjith te mirat paç rrelse kisss
88-sho u ambjetova pak , por ktej rrumpall esht perher nuk shtyhet fare , goca ka me shumic por te mirat jan me pakic loool, ca thot jeta mir plako??
RESPEKTE per te gjith

 • Postime: 3057
 • Gjinia: Mashkull

#2414 ne: 10-12-2005, 12:25:16
respekte pac tironco :)

forca tironaaaaaaaaaaaaaa aaaaa

 • Postime: 5949

#2415 ne: 10-12-2005, 12:48:24
Stalone_terminatore :P... po ti re shkrujte qe kishe shku me bo bashkim familjar atje... kujtova mos e kishe familjen atje n'Tiron (?)
Ke shume te drejte, s'ka si familja...kane vend te veçante ne zemrat tona :)
Sa do rrish atje... apo deri per Vit t'Ri?

Pershendetje ne ti Hajduto, se s'u lodhe ne ti tu brohorit per Tiron perher ;-)


-Kalofshi nje mbremje t'bukur! C ya ppl ....

 • Postime: 3057
 • Gjinia: Mashkull

#2416 ne: 10-12-2005, 12:59:34
si te lodhem per tironen mi se e kena si shpirt :)

ooooooo tironaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa

 • Postime: 5949

#2417 ne: 10-12-2005, 15:12:14
E kena re, si s'e kena ;)... por kto kohet e fundit me car shoh ne TV... pupuuuu e kan qelb fare :O :(

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2418 ne: 12-12-2005, 06:10:12
O Tironca si ju kam a do fitoni kete jave me Elbasanin  :P

 • Postime: 5949

#2419 ne: 12-12-2005, 06:25:00
Kena me ia fut kaptinen ne nje torbe :P... ene ec... per shishtufin kena me i nda masnej LOL

Berno lene Elbasanin por mblidh forcat per Boterorin... me talionin je... se helbete tifoz i vdek i Milanit ti :D

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2420 ne: 12-12-2005, 07:35:28
Me ka ber me dhimbje koka Milani mbrem jo se kishte faj Milani po Gjyqtari ja dhuroi te 3 golat Interit ka ber nje gjykim as pak real po pat fat Interi se Milani nuk pat mbrojtesit vetem Stam ishte kurse Nesta u zevendesua ne pjesen e 2 se u demtua Maldini me Kafun ishin te demtuar prej ketyre dhe albitrit fitoi Interi po loja ka qene shum e bukur.

Sa per Italin lexova dicka tani qe kishte thene Lipi po mos te dilnin ne vend te par ne grup kishte shume mundesi tu ndeshnin me Brazilin ne 16 po prap besoj se Italia eshte favoritja nr 1 per boterorin.

Ndersa sa per Tiranen do ta shikoni cfar spektakli do bej Elbasani kete jave ne TR.

#2421 ne: 12-12-2005, 09:31:59
Me ka ber me dhimbje koka Milani mbrem jo se kishte faj Milani po Gjyqtari ja dhuroi te 3 golat Interit ka ber nje gjykim as pak real po pat fat Interi se Milani nuk pat mbrojtesit vetem Stam ishte kurse Nesta u zevendesua ne pjesen e 2 se u demtua Maldini me Kafun ishin te demtuar prej ketyre dhe albitrit fitoi Interi po loja ka qene shum e bukur.

Sa per Italin lexova diçka tani qe kishte thene Lipi po mos te dilnin ne vend te par ne grup kishte shume mundesi tu ndeshnin me Brazilin ne 16 po prap besoj se Italia eshte favoritja nr 1 per boterorin.

Ndersa sa per Tiranen do ta shikoni çfare spektakli do bej Elbasani kete jave ne TR.

Forca Elbasani,ju do na nderoni:)

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#2422 ne: 12-12-2005, 17:24:46
Si m'jeni nrys o yllat e Tirones  

Berno do i bast  si do ju fusim nja dy petlla :D

Stalono po mos u mer me ato t'shumices ti po shif ke pakica kot nuk thon pak e sakt heheheh ej hajd ishalla kry ato dokut iher se te tjerat shkojn e vin  ;)

Smiley si t'kom ty yllo?ej po ti ma paske doren e rond mi rrush ti t'sillke direkt m'jaguar syve LOL

 • Postime: 5949

#2423 ne: 12-12-2005, 18:01:53
Citim nga: &lt;88&gt; ne 12-12-2005, 17:24:46
Smiley si t'kom ty yllo?ej po ti ma paske doren e rond mi rrush ti t'sillke direkt m'jaguar syve LOL

Pse ca kujto SmiLeyn ti :P 
Ehuuuuu... jom goc me klas t'nolt una, du veç gjona klasike :-[
Ec aty m'shkund xhepat ti mua e leni llafet... se e di un e di... s'kursehesh per mu e gjith mehallen ...loool*

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#2424 ne: 13-12-2005, 18:46:31
Po na ben me turp tashi :-[
C'ne qe shoqeria t'ka propozu këtë nick... apo se 'pickon' pak ti :P
hahahahhaa, paj kapak kanihere kur e kerkon nevoja,
se perndryshe nuk jam tip poison une, perkundrazi, edhe pse ka pase rast kane menduar se jam mashkull.

Temat e fundit