Tema e Tironcave. - 101 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 110711

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2500 ne: 25-03-2006, 17:20:10
Me pushime është, lexojeni këtu: yippieee! (është postimi i fundit i saj deri me sot)

Shume i vemendshem ne mesim ti Syrgjyn, bravo! :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2501 ne: 25-03-2006, 17:23:44
heh mirë do ja bosh ..se i duhet
i dorë dru  :P

Ti re king stallash, pse nuk shikon t'ia japësh vet drurin vetes tate, jo për gjo por t'vje mo omel ashtu, shpeto dhe paq ;) se me m'ra mu n'dorë, klith fort për shpëtim coz nazi is coming to town LOL

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2502 ne: 25-03-2006, 17:30:20
...kam lexuar disa shkrime te çunave qe kanë shkruar qe ka shkuar me pushime s'e di sa e vërtetë është  :)

Shi shiiii paskan shkruajtur për mua :O... ueee qenkam bërë VIP dhe s'e dija LOL

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2503 ne: 25-03-2006, 17:37:53
flm smiley edhe ti <88> ju puccc folttttt

Je e mirese ardhur :) perq

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2504 ne: 25-03-2006, 20:17:23
Ti re king stallash, pse nuk shikon t'ia japësh vet drurin vetes tate, jo për gjo por t'vje mo omel ashtu, shpeto dhe paq ;) se me m'ra mu n'dorë, klith fort për shpëtim coz nazi is coming to town LOL

Heh, nejse une nuk shava mbara shpine ...
Ti sa erdha fillove citimet.... :) VAzhdo :)
King Stallash e ? ok ...

-King

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2505 ne: 26-03-2006, 04:36:44
Ah mer King... si thote populli : "Keshtu i do mushka drute!"... apo eshte: "Mushka do dru!"?

SmiLey, kokemushke ngele qe ngele... ehhhh. Kujtova se vajtja ne llixha dhe terapia me bime uji te rregulloi aktivitetin hormonal, por aha... :P

PS. Kingo, nxirr kamxhikun, rripat prej lekure dhe prangat nga sirtari dhe behu gati, se po vjen njera... LOL

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2506 ne: 26-03-2006, 04:51:34
Heh, nejse unë nuk shava mbara shpine ...
Ti sa erdha fillove citimet.... :) VAzhdo :)
King Stallash e ? ok ...

-King

Shkruhet MBRAPA shpine!
E se dyti, nuk isha une qe shkruajta mbrapa shpine... por ishe ti qe sa cava ferren une per disa dite fillut sa hap e mbyll syte dallaveret ktu ;)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2507 ne: 26-03-2006, 04:56:26
SmiLey, kokemushke ngele qe ngele... ehhhh.

Ate kokemushken tregoja ndonje tjetre ;)
Në nuk do qe keto qe ke thene të të bien si gure mbi koke, atehere mos e zgjat! Kapish  ^o)

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2508 ne: 26-03-2006, 08:54:06
E pe Syrgjyn sa me do mua ajo ...

Citimi i dyte sapo erdhi isha une. Kjo tregon shume.

Flet keq ajo se eshte gjysem "Vlora".Kur ta shaj une pastaj ashu sic duhet
do ftillohet po une do iki e do ju a le amanet :)
...po kujt po i plas prapanica aman :)

Lere ti iki inati ...se vetem inat ka ajo ...nuk ka te keqen ne shpirt.
Nuk ka pse nevrikosem athere ...Hajde mireseerdhe vogelushe Smiley :)

Na thuaj, Smiley, ku shkove me pushime, si kalove dhe ke mashkull do deshe te kishe rrembyer e te ishte aty me ty :)
 
-King

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2509 ne: 26-03-2006, 18:03:18
Para sofra nr1 :D

Smiley paske ardh ti danoçe :-*

ej paske ardh me frymzim he  hahahahahah  konzentracione konzentrazione mos u hallakat LOooooooL LOL edhe mos i beritit çunave si e oma zeqos ne moj te thones se do ta hy m'lapra more vesht ..mora thuj LOL LOOOOOL

Ej çuna mos u merzisni ju re kur ju bo kshu kjo re  se ashtu e ka dashnin ajo me t`bertitme me t'rrafme me t'qame me tuluritme LOL :D  kot nuk kan dal ato shprehjet popullore

Smilo dreqo ku m'gjave mu ti kon e kon papapapa LOL


 

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2510 ne: 26-03-2006, 18:57:53
Citim nga: ::&lt; 88 &gt;:: ne 26-03-2006, 18:03:18
...kjo re  se ashtu e ka dashnin ajo me t`bertitme me t'rrafme me t'qame me tuluritme LOL :D  kot nuk kan dal ato shprehjet popullore ....

hahahahah

 LOL  ohoho:

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2511 ne: 26-03-2006, 19:05:31
hahahahah

 LOL  ohoho:

he Kingu te pelqeu he ;)

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2512 ne: 27-03-2006, 08:45:11
Citim nga: ::&lt; 88 &gt;:: ne 26-03-2006, 19:05:31
he Kingu te pëlqeu he ;)Po ka lezet ...ja dhe dikush qe mund ti flasi Smileyt balle per balle...
dhe ti thote punet ashu sic jane ...

Po nga ana tjeter ...me xhentleman ore
se po nevrikoset Smiley dhe pasojat ...nuk do mund te llogariten ...
 ;)

Kush do e paguaj eshte puna ...Per mua nuk behet fjale sigurisht
po dhe ai fukarau i shkrete ...sikur nuk shkon kjo llape them une |88|...

-King

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2513 ne: 27-03-2006, 17:06:27
MROMA SOFRA ME E MIR N'BOT :D
o Kingu per ç'llape thuan mo per llap lope apo llap keçi se nuk po tmr vesht LOL ore mduket se qeke pe Korçe ti mo he? :D fol qart e trroç mos i bi rrumullak si magelani ;)

Smiley :-* hajde zjermo hajde se na mori molli per kaptinen tate :D :-*  

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0

#2514 ne: 29-03-2006, 04:14:21
smiley lei mi motla mos u mer me ata ben llafe kot se po mos tishin xheloza ste kacmonte njeri

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2515 ne: 29-03-2006, 11:54:35
smiley lei mi motla mos u more me ata bën llafe kot se po mos tishin xheloza s'të kacmonte njeri

Heh shpirti i keq...  perq perq

ti gjitha i kuptoke :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2516 ne: 30-03-2006, 16:26:13
smiley lei mi motla mos u more me ata bën llafe kot se po mos tishin xheloza s'të kacmonte njeri

S'bej llafe un mi jo, as ngene s'ua kam fort dreqnave ;)
Ja vdesin te bejn icik si cuba se kshu osht kur s'ua var femra LOL

Puc folt :puth

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2517 ne: 31-03-2006, 17:48:07


Smiley ylli mos mu merzit zogu se tkom danoçe tkom :-* :-* :D

                         :pafshim  

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2518 ne: 01-04-2006, 05:45:43
Citim nga: ::&lt; 88 &gt;:: ne 31-03-2006, 17:48:07


Smiley ylli mos mu mërzit zogu se tkom danoçe tkom :-*

Sillu mirë, se t'hyna me hithlla :P LOL
 perq :puth :lule


p.s.. Stema shuuuuuuuume e lezetshme kësaj radhe :urra: :engjell:

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2519 ne: 01-04-2006, 07:05:32
Sillu mirë, se t'hyna me hithlla :P LOL
 perq :puth :lule


p.s.. Stema shuuuuuuuume e lezetshme kësaj radhe :urra: :engjell:

Hello Smiley :)
Hellloo |88|

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2520 ne: 01-04-2006, 07:16:18
Hail, King! :D

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2521 ne: 01-04-2006, 07:22:44
Respektin tim i nderuar
Syrgjyn.

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#2522 ne: 04-04-2006, 11:24:41
tirona ultras forever gocat e tirones forever [

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2523 ne: 04-04-2006, 17:18:11
Oh yeah, forever more :P

Ku jeni re, qekeni zhduk t'gjith këtu :P... apo aq e patet, sa iu terhoqa prej veshi... u dogj vreshti LOL LOL

Ai <88-ci> s'di nga m'është zhduk :S


PS., Ups se harrova, nëse nuk e patet munsin me pa Portokallin e kësaj te diele, ju sugjeroj ta shikoni... se ishte fantastik :D Sidomos pjesa e Ninit si gabel... ahahahaaaa ai osht i nolt LOL

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2524 ne: 04-04-2006, 17:21:19
Oh yeah, forever more :P

Ku jeni re, qekeni zhduk t'gjith këtu :P... apo aq e patet, sa iu terhoqa prej veshi... u dogj vreshti LOL LOL

Ai <88-ci> s'di nga m'është zhduk :S


PS., Ups se harrova, nëse nuk e patet munsin me pa Portokallin e kësaj te diele, ju sugjeroj ta shikoni... se ishte fantastik :D Sidomos pjesa e Ninit si gabel... ahahahaaaa ai është i nolt LOL

HeLLo te te gjithe

Temat e fundit