×
Hyrja
Profili

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 101898

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#2525 ne: 04-04-2006, 17:48:55
Mirmroma sofra ;)

Smiley ylli ktu jom un danoçe :-* :-*

Ju Tironci/et e tjer si jeni ? • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#2526 ne: 04-04-2006, 21:13:34
Ku jeni re, qekeni zhduk t'gjith këtu :P... apo aq e patet, sa iu terhoqa prej veshi... u dogj vreshti LOL LOL

A thu?...  ^o)

 • Postime: 5949

#2527 ne: 05-04-2006, 15:38:28
Citim nga: ::< 88 >:: ne 04-04-2006, 17:48:55
Smiley ylli këtu jom un danoçe :-*

Hey, c'e ke ket avatar re? Ta paskan ndez frymezimin keq m'duket, se dhe stemen e paske bo t'veçantë :P
Njones pale pale, i paske von dhe numrin 88 :D sikur me pas qen nazi, si ato qe u vinin numrat cifutve ne krah LOL


PS., Hello King! Tell us, what was your noble deed for today, eh :P

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#2528 ne: 05-04-2006, 15:56:29
Pershendetje Sofra!

A ka bujrum? :)

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#2529 ne: 06-04-2006, 08:55:29
Përshëndetje Sofra!

A ka bujrum? :)

Ani edhe vet qika ,  futu moj ku sheh deren hapur futu mos ta nin.. LOL LOL LOL

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#2530 ne: 06-04-2006, 09:38:25
Hajt mer moooo... këtu o bo si dogan' me 7 porta, edhe NDAL të themi s'na e fishkellen njeri. :S Se bëjmë shaka! :)

- Mirë se na erdhet te dyja, Aida dhe Blete punetore. Uluni dhe rrini si ne shtepine tuaj :) Do na e falni icik dalektin, se e kena ca te rond. LOL

(ngre zërin icik): SmiLey, ho pra mi, do na e bosh shpejt at' byrekun, rrusho?! (Kjo fjala e fundit ishte për ta marrë me te mira, kuptohet! Se ndryshe jo byreku qe s'piqet, por edhe shtëpia mund te digjet!)

LOL

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#2531 ne: 06-04-2006, 10:18:10
Per mua ska gajle se une pershtatem ku te me vendoni , edhe ne hene me shku une pershtatem.... :D

 • Postime: 5949

#2532 ne: 06-04-2006, 13:23:54
Përshëndetje Sofra!

A ka bujrum? :)

Përshëndetje Aide  perq
Edhe pyet :) hyn ri mrena si n'shpi tate... veç rremuj mo na bëj :P
Deshiron noi gliko portokalli apo shalqini :urra: jarge:


p.s.., Mirë se te rrish ne ti Blete punetore :)

 • Postime: 5949

#2533 ne: 06-04-2006, 13:32:11
(ngre zërin icik): SmiLey, ho pra mi, do na e bosh shpejt at' byrekun, rrusho?! (Kjo fjala e fundit ishte për ta marrë me te mira, kuptohet! Se ndryshe jo byreku qe s'piqet, por edhe shtëpia mund te digjet!)

Kujdes se mos t'bin ne ato 2 dhom qe t'kan ngel :P
Vetëm 4 persona mun t'me urdhrojn mu n'çdo ore, edhe ti zotnote nuk perfshihesh tek ato ;)... kshu qe, t'leverdis me shum ta msosh vet sesi ta bosh byrekun (hey, kujdes se mos i vesh flaken gjith pallatit pa kush po pyet për shtepin tate ohoho:)

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#2534 ne: 06-04-2006, 14:57:22

p.s.., Mirë se te rrish ne ti Blete punetore :)

Miresetegjeta SmiLey ty dhe gjithe tirocat.... perq :puth perq  me falni se ne fillim hyna ashtu pa trokitur.. :)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#2535 ne: 07-04-2006, 01:30:39
Vetëm 4 persona mun t'me urdhrojn mu n'çdo ore

4?! Avash mi, se u p'rape n't'katra onet e horizontit! Nejse... "fshat e zanat" thot poplli yn i dashur! LOL

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#2536 ne: 07-04-2006, 17:10:31
SI JENI NRYS O YLLAT E SOFRES NR1 :D

O Syrgjym ta paska mështjell punën keq Smiley he :D ej kot e keni si e ngacmoni gocën ajo e ka da mendjen o la  ,Ajo thot kshu o < 88 > o do vdes 130vjeçe beqare :D

Smiley a i thash mir danoçe :D :-* :-* :lule

 • Postime: 5949

#2537 ne: 08-04-2006, 04:35:13
 :O ..................  LOL
Ahahahahahhaaaaa ... ti m'shkri mu qe t'mort dreqi kaptinen, qe s'nrysho hiç :puth
Mir ke thon, mos e luj mo :D (ej po veç m'nrysho at avatarin, se shkova 130, ja kshu! :P )

Po pse pa stem ksaj radhe ti re? Nuk e di qe t'kena von n'detyr me majt sofren e bukur :urra:

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#2538 ne: 08-04-2006, 04:37:57
Citim nga: ::&lt; 88 &gt;:: ne 07-04-2006, 17:10:31
SI JENI NRYS O YLLAT E SOFRES NR1 :D

O Syrgjym ta paska mështjell punën keq Smiley he :D ej kot e keni si e ngacmoni gocën ajo e ka da mendjen o la  ,Ajo thot kshu o < 88 > o do vdes 130vjeçe beqare :D

Smiley a i thash mir danoçe :D :-* :-* :lule

Ca t'meshtjellme mer daje... s'jam sadist na natyra, s'du me e bo t'vuj gocen e huj  ;) Se t'ish për ashtu, derdhej gjaku gjer n'gju... :P Masanej, ajo n'Ingliterre e un' ne Ameriqi, c'pun kam un n'qaf t'i bi?!

::< 88 >::, o rob zoti, t'te trego daj Syrgjoja i gjo tyja: ngacmimet s'osht e thon t'bohen vetëm për favore, naiher (e me nanji) bohen ene për sport, apo se kshu i do mushka drute! LOL

SmiLey, o danoçja e <88>-it :D mos më merr inot! Sinqerisht e vertet ta thom, me t'keq asiher s'ta kom! :) Icik humor, shaka po bojm, edhe rakine e marojm! :)

 • Postime: 5949

#2539 ne: 08-04-2006, 04:45:26
Ca t'meshtjellme mer daje... s'jam sadist na natyra, s'du me e bo t'vuj gocen e huj  ;) Se t'ish për ashtu, derdhej gjaku gjer n'gju... :P
SmiLey, o danoçja e <88>-it :D mos më merr inot! Sinqerisht e vertet ta thom, me t'keq asiher s'ta kom! :) Icik humor, shaka po bojm, edhe rakine e marojm! :)


Ik re dreq, se t'jet për gjakun der n'gju, ta kadis mir una ty ;) Apo t'ka shku menja me bo prova teknike :P

Ti ec e boj humor,por po harron qe rakin po e pi vet se LOL
Ah se harrova, inoti thon vje me territore... -ec e kuptoje- se je i zgjut ti :P

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#2540 ne: 08-04-2006, 05:08:22
S'e kisha vetem ne kuptim figurativ ate shprehjen per gjakun gjer n'gju... :) Ti thuj shyqyr qe s'do bish n'dor time  Jojo:  se e shifje ti :P

Rakia m'boft mire, si rrush e kam (duke pas parasysh se nga rrushi nga dale!) LOL

Sa per territoret, mos ma qaj hallin :)

 • Postime: 5949

#2541 ne: 08-04-2006, 05:41:39
Un s'qaj hallin e botes, je ti qe e qan ;)

T'rre menja shum ty cuno, a thua se m'njef :O
Kush do me ron n'dor tate iher, you had no guts being a nice guy let alone being smth else LOL... pfff ohoho:

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#2542 ne: 08-04-2006, 05:53:09
Un s'qaj hallin e botës, je ti qe e qan ;)

T'rre menja shum ty cuno, a thua se m'njef :O

Pse, me njihke ti keshtu? Lexo fjaline e pare dhe te dyte te asaj qe ke shkruar. Pffff... u bone ti!  ^o)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#2543 ne: 08-04-2006, 05:53:57
Kush do me ron n'dor tate iher, you had no guts being a nice guy let alone being smth else LOL... pfff ohoho:

Shkruaj shqip. :)

 • Postime: 5949

#2544 ne: 08-04-2006, 06:12:49
S'do t'marr doren ty sesi shkruaj, more vesh?! Mora thuaj! U BONE TI t'mjapesh mu urdhra, posi posi ^o) ^o)

Ishe ti qe the... uuu shyqyr qe s'do bish n'dor time, se ta shifje ti'... AS IF!!! ohoho:
Ti falendero zotin qe s'ke me ron noiher n'dor time, se do t'dilte gjaku kacunar... pa ta shihje ti, qe as i doktor s'do të bënte derman! ;)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#2545 ne: 08-04-2006, 06:20:59
Ti falendero zotin qe s'ke me ron noiher n'dor time, se do t'dilte gjaku kacunar... pa ta shihje ti, qe as i doktor s'do të bënte derman! ;)

Posi jo... n'ven! LOL

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#2546 ne: 08-04-2006, 18:14:50


::< 88 >::, o rob zoti, t'te trego daj Syrgjoja i gjo tyja: ngacmimet s'osht e thon t'bohen vetëm për favore, naiher (e me nanji) bohen ene për sport, apo se kshu i do mushka drute! LOLDhe jo vetëm ;) :D

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#2547 ne: 08-04-2006, 18:35:18
:O ..................  LOL
Ahahahahahhaaaaa ... ti m'shkri mu qe t'mort dreqi kaptinen, qe s'nrysho hiç :puth
Mir ke thon, mos e luj mo :D (ej po veç m'nrysho at avatarin, se shkova 130, ja kshu! :P )

Po pse pa stem ksaj radhe ti re? Nuk e di qe t'kena von n'detyr me majt sofren e bukur :urra:

SMILEY si tka danoçi ty zogu :-* :-*  avatarin e kom sexy iherna :D biles do i shtohet dhe nji goc shum simpatike A'mkuptove ;) :-*
 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull

#2548 ne: 08-04-2006, 22:23:04

Ah se harrova, inoti thon vje me territore... -ec e kuptoje- se je i zgjut ti :P

Hajde Hajde ...po flasim per territore ....

Cbo menja e shkrete :) ...kisha edhe une nje shoke me penallti :)

O Smiley O Lule  :D :P

( aaaaaa sdurova dot )

-King

 • Postime: 5949

#2549 ne: 09-04-2006, 04:02:36
Un u lodha me ca ktu, sinqerisht... me duhet me shpjegu cdo gje qe shkruj se nryshe t'ze belaja modhe (?)
NUK ka ate kuptim sikurse e ke kuptu ti e Syrgjyn Jojo:
Ndaj matuni mir perpara se t'gjykoni e t'shkruni ato qe menoni ;)

Hajt shnet! :pafshim

Temat e fundit