Tema e Tironcave. - 102 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 119452

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2525 ne: 04-04-2006, 17:48:55
Mirmroma sofra ;)

Smiley ylli ktu jom un danoçe :-* :-*

Ju Tironci/et e tjer si jeni ? • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2526 ne: 04-04-2006, 21:13:34
Ku jeni re, qekeni zhduk t'gjith këtu :P... apo aq e patet, sa iu terhoqa prej veshi... u dogj vreshti LOL LOL

A thu?...  ^o)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2527 ne: 05-04-2006, 15:38:28
Citim nga: ::< 88 >:: ne 04-04-2006, 17:48:55
Smiley ylli këtu jom un danoçe :-*

Hey, c'e ke ket avatar re? Ta paskan ndez frymezimin keq m'duket, se dhe stemen e paske bo t'veçantë :P
Njones pale pale, i paske von dhe numrin 88 :D sikur me pas qen nazi, si ato qe u vinin numrat cifutve ne krah LOL


PS., Hello King! Tell us, what was your noble deed for today, eh :P

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#2528 ne: 05-04-2006, 15:56:29
Pershendetje Sofra!

A ka bujrum? :)

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#2529 ne: 06-04-2006, 08:55:29
Përshëndetje Sofra!

A ka bujrum? :)

Ani edhe vet qika ,  futu moj ku sheh deren hapur futu mos ta nin.. LOL LOL LOL

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2530 ne: 06-04-2006, 09:38:25
Hajt mer moooo... këtu o bo si dogan' me 7 porta, edhe NDAL të themi s'na e fishkellen njeri. :S Se bëjmë shaka! :)

- Mirë se na erdhet te dyja, Aida dhe Blete punetore. Uluni dhe rrini si ne shtepine tuaj :) Do na e falni icik dalektin, se e kena ca te rond. LOL

(ngre zërin icik): SmiLey, ho pra mi, do na e bosh shpejt at' byrekun, rrusho?! (Kjo fjala e fundit ishte për ta marrë me te mira, kuptohet! Se ndryshe jo byreku qe s'piqet, por edhe shtëpia mund te digjet!)

LOL

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#2531 ne: 06-04-2006, 10:18:10
Per mua ska gajle se une pershtatem ku te me vendoni , edhe ne hene me shku une pershtatem.... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2532 ne: 06-04-2006, 13:23:54
Përshëndetje Sofra!

A ka bujrum? :)

Përshëndetje Aide  perq
Edhe pyet :) hyn ri mrena si n'shpi tate... veç rremuj mo na bëj :P
Deshiron noi gliko portokalli apo shalqini :urra: jarge:


p.s.., Mirë se te rrish ne ti Blete punetore :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2533 ne: 06-04-2006, 13:32:11
(ngre zërin icik): SmiLey, ho pra mi, do na e bosh shpejt at' byrekun, rrusho?! (Kjo fjala e fundit ishte për ta marrë me te mira, kuptohet! Se ndryshe jo byreku qe s'piqet, por edhe shtëpia mund te digjet!)

Kujdes se mos t'bin ne ato 2 dhom qe t'kan ngel :P
Vetëm 4 persona mun t'me urdhrojn mu n'çdo ore, edhe ti zotnote nuk perfshihesh tek ato ;)... kshu qe, t'leverdis me shum ta msosh vet sesi ta bosh byrekun (hey, kujdes se mos i vesh flaken gjith pallatit pa kush po pyet për shtepin tate ohoho:)

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#2534 ne: 06-04-2006, 14:57:22

p.s.., Mirë se te rrish ne ti Blete punetore :)

Miresetegjeta SmiLey ty dhe gjithe tirocat.... perq :puth perq  me falni se ne fillim hyna ashtu pa trokitur.. :)

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2535 ne: 07-04-2006, 01:30:39
Vetëm 4 persona mun t'me urdhrojn mu n'çdo ore

4?! Avash mi, se u p'rape n't'katra onet e horizontit! Nejse... "fshat e zanat" thot poplli yn i dashur! LOL

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2536 ne: 07-04-2006, 17:10:31
SI JENI NRYS O YLLAT E SOFRES NR1 :D

O Syrgjym ta paska mështjell punën keq Smiley he :D ej kot e keni si e ngacmoni gocën ajo e ka da mendjen o la  ,Ajo thot kshu o < 88 > o do vdes 130vjeçe beqare :D

Smiley a i thash mir danoçe :D :-* :-* :lule

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2537 ne: 08-04-2006, 04:35:13
 :O ..................  LOL
Ahahahahahhaaaaa ... ti m'shkri mu qe t'mort dreqi kaptinen, qe s'nrysho hiç :puth
Mir ke thon, mos e luj mo :D (ej po veç m'nrysho at avatarin, se shkova 130, ja kshu! :P )

Po pse pa stem ksaj radhe ti re? Nuk e di qe t'kena von n'detyr me majt sofren e bukur :urra:

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2538 ne: 08-04-2006, 04:37:57
Citim nga: ::&lt; 88 &gt;:: ne 07-04-2006, 17:10:31
SI JENI NRYS O YLLAT E SOFRES NR1 :D

O Syrgjym ta paska mështjell punën keq Smiley he :D ej kot e keni si e ngacmoni gocën ajo e ka da mendjen o la  ,Ajo thot kshu o < 88 > o do vdes 130vjeçe beqare :D

Smiley a i thash mir danoçe :D :-* :-* :lule

Ca t'meshtjellme mer daje... s'jam sadist na natyra, s'du me e bo t'vuj gocen e huj  ;) Se t'ish për ashtu, derdhej gjaku gjer n'gju... :P Masanej, ajo n'Ingliterre e un' ne Ameriqi, c'pun kam un n'qaf t'i bi?!

::< 88 >::, o rob zoti, t'te trego daj Syrgjoja i gjo tyja: ngacmimet s'osht e thon t'bohen vetëm për favore, naiher (e me nanji) bohen ene për sport, apo se kshu i do mushka drute! LOL

SmiLey, o danoçja e <88>-it :D mos më merr inot! Sinqerisht e vertet ta thom, me t'keq asiher s'ta kom! :) Icik humor, shaka po bojm, edhe rakine e marojm! :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2539 ne: 08-04-2006, 04:45:26
Ca t'meshtjellme mer daje... s'jam sadist na natyra, s'du me e bo t'vuj gocen e huj  ;) Se t'ish për ashtu, derdhej gjaku gjer n'gju... :P
SmiLey, o danoçja e <88>-it :D mos më merr inot! Sinqerisht e vertet ta thom, me t'keq asiher s'ta kom! :) Icik humor, shaka po bojm, edhe rakine e marojm! :)


Ik re dreq, se t'jet për gjakun der n'gju, ta kadis mir una ty ;) Apo t'ka shku menja me bo prova teknike :P

Ti ec e boj humor,por po harron qe rakin po e pi vet se LOL
Ah se harrova, inoti thon vje me territore... -ec e kuptoje- se je i zgjut ti :P

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2540 ne: 08-04-2006, 05:08:22
S'e kisha vetem ne kuptim figurativ ate shprehjen per gjakun gjer n'gju... :) Ti thuj shyqyr qe s'do bish n'dor time  Jojo:  se e shifje ti :P

Rakia m'boft mire, si rrush e kam (duke pas parasysh se nga rrushi nga dale!) LOL

Sa per territoret, mos ma qaj hallin :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2541 ne: 08-04-2006, 05:41:39
Un s'qaj hallin e botes, je ti qe e qan ;)

T'rre menja shum ty cuno, a thua se m'njef :O
Kush do me ron n'dor tate iher, you had no guts being a nice guy let alone being smth else LOL... pfff ohoho:

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2542 ne: 08-04-2006, 05:53:09
Un s'qaj hallin e botës, je ti qe e qan ;)

T'rre menja shum ty cuno, a thua se m'njef :O

Pse, me njihke ti keshtu? Lexo fjaline e pare dhe te dyte te asaj qe ke shkruar. Pffff... u bone ti!  ^o)

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2543 ne: 08-04-2006, 05:53:57
Kush do me ron n'dor tate iher, you had no guts being a nice guy let alone being smth else LOL... pfff ohoho:

Shkruaj shqip. :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2544 ne: 08-04-2006, 06:12:49
S'do t'marr doren ty sesi shkruaj, more vesh?! Mora thuaj! U BONE TI t'mjapesh mu urdhra, posi posi ^o) ^o)

Ishe ti qe the... uuu shyqyr qe s'do bish n'dor time, se ta shifje ti'... AS IF!!! ohoho:
Ti falendero zotin qe s'ke me ron noiher n'dor time, se do t'dilte gjaku kacunar... pa ta shihje ti, qe as i doktor s'do të bënte derman! ;)

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2545 ne: 08-04-2006, 06:20:59
Ti falendero zotin qe s'ke me ron noiher n'dor time, se do t'dilte gjaku kacunar... pa ta shihje ti, qe as i doktor s'do të bënte derman! ;)

Posi jo... n'ven! LOL

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2546 ne: 08-04-2006, 18:14:50


::< 88 >::, o rob zoti, t'te trego daj Syrgjoja i gjo tyja: ngacmimet s'osht e thon t'bohen vetëm për favore, naiher (e me nanji) bohen ene për sport, apo se kshu i do mushka drute! LOLDhe jo vetëm ;) :D

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2547 ne: 08-04-2006, 18:35:18
:O ..................  LOL
Ahahahahahhaaaaa ... ti m'shkri mu qe t'mort dreqi kaptinen, qe s'nrysho hiç :puth
Mir ke thon, mos e luj mo :D (ej po veç m'nrysho at avatarin, se shkova 130, ja kshu! :P )

Po pse pa stem ksaj radhe ti re? Nuk e di qe t'kena von n'detyr me majt sofren e bukur :urra:

SMILEY si tka danoçi ty zogu :-* :-*  avatarin e kom sexy iherna :D biles do i shtohet dhe nji goc shum simpatike A'mkuptove ;) :-*
 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2548 ne: 08-04-2006, 22:23:04

Ah se harrova, inoti thon vje me territore... -ec e kuptoje- se je i zgjut ti :P

Hajde Hajde ...po flasim per territore ....

Cbo menja e shkrete :) ...kisha edhe une nje shoke me penallti :)

O Smiley O Lule  :D :P

( aaaaaa sdurova dot )

-King

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2549 ne: 09-04-2006, 04:02:36
Un u lodha me ca ktu, sinqerisht... me duhet me shpjegu cdo gje qe shkruj se nryshe t'ze belaja modhe (?)
NUK ka ate kuptim sikurse e ke kuptu ti e Syrgjyn Jojo:
Ndaj matuni mir perpara se t'gjykoni e t'shkruni ato qe menoni ;)

Hajt shnet! :pafshim

Temat e fundit