Tema e Tironcave. - 106 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 116168

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2625 ne: 26-06-2006, 23:55:07
is that a good or bad thing?  :P
Ku i bi me e past ti lagjen tu bofsha?

me thone te drejten e mire apo e keqe nuk e di po keto pune me rrezik jane :D
Une jetoj New Jersey po 5 min nga NY........kojshi e quaj une dhe kaq larg :D


Smiley na mi goce mos u merakos ne jemi komshinj .....kur i duhet ka i filxhon sheqer vje e merr po mu desh fare kosi shkoj e mor ....tashi mo per keto pune jan komshite :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2626 ne: 27-06-2006, 05:53:38
eh posi, nga filxhani i kosit e sheqerit... kaloni tek filxhani tjetër :P

mgjth,Soloja e di, një herë te nuhas diçka te dyshimte :d ia kepus koken si sulltan Murati LOL


p.s., btw, Bluna sends her regards 2 u all :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2627 ne: 27-06-2006, 11:46:27
Moj po pse shkon aq larg ti sa ti kepusesh koken Solos (cilen kok njehere meqe ra fjala :D)  Ti me ke mua ketu besnike.....ti e di dhe po zgjati doren e majte une i kepus te djathten....te betohem.....per kok tende .....jemi thjesht komshinj :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2628 ne: 27-06-2006, 12:32:09
eh mirë mirë... tashi qe bone be te besoj :P
ta lemë çunin rehat tashi, se do ta këtë zënë lemza :d


#2629 ne: 27-06-2006, 12:34:58
po ku je  moj tironce nga ...ups...nga je ti mi???? :perqafim
o smiley po ke humb fare mi goce....puc puc

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2630 ne: 27-06-2006, 12:39:30
ja verdall nëpër sheshet e tirones jom :D :P
lexo MP-ne :)

#2631 ne: 27-06-2006, 12:49:57
epo boll brodhe mi goce se te kapin pulicia pastajna

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2632 ne: 27-06-2006, 12:52:56
Pse ben kontrabande gje kjo.... :D

Ehhh qe do e mar edhe une  rugen per ne Tirone... :D

#2633 ne: 27-06-2006, 13:01:25
ky sikur do marri rrugen per kurbet////shiko merr trasten plot me buke se o rruge e gjate biro... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2634 ne: 27-06-2006, 13:04:43
...e gjate edhe e mundimshme   :D..Kush i duro gjitha ato kthesa ne Qafe te Prrushit... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2635 ne: 27-06-2006, 13:06:19
lefto për çfarë s'me akuzon mileti ketu mua :D... e shef edhe për kontrabande me thonë se merrem :P
e kush pa... unë qe te gjithë i bëj te merren me kontrabande :D... vet, veç numeroj leftat LOL LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2636 ne: 27-06-2006, 13:13:27
Jo jo mire e ke meqe edhe ndonjehere  me mbush mendjen edhe te behem kamikaz... :D..Po ku i numrove moj ti Leftat se une jam pa numer jam i vetem ne kyt bote... :P...Po hec me trego se cafre do kesaj radhe te kontrabandoj andej... :D

#2637 ne: 27-06-2006, 13:18:20
a more lefto...smiley kete rradhe rrugen do e bej vete dhe ne kembe....dhe do trafikoj gjera te papame e te pangjume.... :P

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2638 ne: 27-06-2006, 13:22:32
uuuuuuuuuuuuuuuuuuu u erdhi hat boi me duket se do boka nje autokritike te forte :engjell:

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#2639 ne: 27-06-2006, 13:23:20
ti po mer blaster qe qeke tironc , dhe sa mir i dike ca ka simbole tirona , po ti per ca e ke trunin qe i njifke trut te tjerve , mos je psikolog se duhet te ket dhe tem per psikologjin ktu ku mund te flasesh ti , na trego ti ca simbolesh ka TIRONA un dhash nji shembull sic eshte klubi tirones po nuk thash qe eshte i vetmi ,,, un nuk flas vetem per ekipin e tirones gjith kjo nisi nga nje provokim qe kishte bere  ai berni per ekipin flas gjith diten tek sktirana.com dhe ktu flas per tironen ne pergjithesi , lexo mesazhet perpara se te gjykosh ,  hajt shnet

#2640 ne: 27-06-2006, 13:30:59
une po iki se palsi sherri knej...hajt noten gjithe tironcave dhe gjumin e omel ma bofshi mo :P

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#2641 ne: 27-06-2006, 13:52:27
jo mer plak ca sherri po duhet me i sqaru ato t,zgjutit sidomos ket marolsin qe e kom ktu njit me  mu qe paska von dhe kapele sot , ka qef me gja icik me mu ky ,hajt bofshit qef t,gjithve

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2642 ne: 27-06-2006, 13:57:34
eeeeeeeeee hatboi po mendohet

#2643 ne: 27-06-2006, 14:00:46
pa sa i marum qeka ky tipi....hahahaha... hej ca bohet ktej ka ju i here ta morrim vesh...u bome gjithe tironca....ene una...;alalalala

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2644 ne: 27-06-2006, 14:01:56
ske cfare te me sqarosh ti mu sepse une kam dy shkolla te larta mbi supe , punoj ne nje sherbim intiligjence ne ministri , dhe per me shume qe i kam nja 6 vjet permbi ty :perqafim

#2645 ne: 27-06-2006, 14:03:47
hej marolsi....jam o plake...robo jom femen...

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2646 ne: 27-06-2006, 14:04:41
spo te kuptoj mishel per ke e ke llafin????????????????????? hmmmmm:

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2647 ne: 27-06-2006, 14:06:34
me fal mishel pardon  :perqafim

#2648 ne: 27-06-2006, 14:06:51
aman aman...mos filloni me na shtjellu diplomat se na patakset.... :D

#2649 ne: 27-06-2006, 14:07:45
marolso e kisha me nje qe so ktejna...hahaha

Temat e fundit