Tema e Tironcave. - 107 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 116174

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2650 ne: 27-06-2006, 14:10:43
po nga te kemi ty mishel???????????????????????

#2651 ne: 27-06-2006, 14:13:34
une per te le ktej nga keto ane kom le. mo....te materniteti i rruges se trenit...po vallai hi mo shume s'di

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#2652 ne: 27-06-2006, 14:16:12
qekmi komshi

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2653 ne: 27-06-2006, 14:16:31
une jo qe kam le aty po kam dhe shtepine aty..

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2654 ne: 27-06-2006, 14:17:37
ska vujt plaka kur mka bo

#2655 ne: 27-06-2006, 14:20:49
lum plaka e plaku qeka me thone mo....hajttt me te mira ene juve....hahahha :perqafim

#2656 ne: 27-06-2006, 14:22:42
moj lisa gjalle je....apo ke nevoje per noi gjo....

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2657 ne: 27-06-2006, 19:28:22
Po ku i numrove moj ti Leftat se unë jam pa numer jam i vetëm ne kyt botë... :P

Ah more Lefte, more Lefte... sa ke për t'mesu ti :P
Ore lefta = xhixha, para, Lekë, money (si do me ta shpreh nryshe :d)
Nuk e kisha për ty jo, se e di qe një ka bo nona, s'ka me as te 2-t e as te 3-t... xhanem me mirë kështu, se me pëlqejnë masakrat mua LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#2658 ne: 28-06-2006, 08:46:36
Doli Misheli e na u bo koordinatore
Me kontrabande po na del per dore

Aman mij goce na thuj dhe ne se ca do trafikosh
Se nji zot e di se ca do bosh me paret qe do fitosh

Vetem me mish pul;e te bardh mos merr
Se edhe SmileY keto i ka ne defter

Do beheni ndonje grup i fuqishem
E ne te tjeret i bie dalim si dhishem

Na lini ca rradhe moj goca te "mbara"
Se per leke eshte bo kesh gjithe dynjanja


 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 70
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2659 ne: 28-06-2006, 10:42:41
Hatboy mire qe te paskan rene nervat njehere.Paske filluar ta zbusesh pak muhabetin po i zvogelon ato gjerat qe ke shkruar.E sheh c'ndodh kur je i nxehur nuk di c'fare shkruan.Nuk dua te filloj te sqaroj pse te kam shkruar ato gjera por lexoi prape dhe mundohu ti kuptosh duke pare dhe c'fare ke shkruar ti.Por po te them qe une se kam me ty se tregon qe je tifoz i Tirones por pse fillove te ofendosh publikisht anetare te forumit dhe fillove ta zaptosh temen me argumenta qe nuk i perkisnin.Berni e kuptoi qe beri gabim qe u grric dhe ndaloi kurse ti vazhdove rrugen.Nuk e kuptove qe edhe shoku qe kishe perkrah nuk te perkrahu me se e kuptoi qe e tepruat dhe tani pret autokritike nga ty.Shpresoj qe te pakten tani te me kesh kuptuar sepse une tani do ndjek keshillen e nje shoqeje dhe s'merrem me me ty!

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2660 ne: 28-06-2006, 10:54:28
he mer blaster do te qytetarizohet dhe ky hatboji mos ki merak , se i jap lala dajak  hmmmmm:

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#2661 ne: 28-06-2006, 12:43:41
mbi te gjitha shyqyr qe e paske kuptu ti blaster pse reagova ashtu un , ti mund te ndjekesh keshillat e kujt te dush po kot sesht fjala urt ngjo 100 vet e boj si di vet , nevrik bohem vetem kur me prekin ndjenjat un ,      
tirona ultras forever

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2662 ne: 28-06-2006, 13:05:09
pa na thuaj njehere pse reagove ashtu ????????????????? mund te na e shpjegosh te lutem , sepse po te ecesh me ate fjalen qe the me lart , mendoj se do te jesh shume i gabuar... hmmmmm:

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#2663 ne: 28-06-2006, 13:10:49
po ti mer ste kthe njeri pergjigje qe merresh me mu, qe me ke gjith diten ne lagje ,fk tirona

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#2664 ne: 29-06-2006, 21:25:35

Smiley na mi goce mos u merakos ne jemi komshinj .....kur i duhet ka i filxhon sheqer vje e merr po mu desh fare kosi shkoj e mor ....tashi mo për këto pune jan komshite :D


Per ato qe permende edhe me u morr me thashetheme. :p
Nejse se na hutut me kto fara kosi si me qen dyqon bulmeti. :D
Kur te dush na i kafe boje i zo shkojm me pa filxhon :D

#2665 ne: 01-07-2006, 10:54:07
Doli Misheli e na u bo koordinatore
Me kontrabande po na del për dorë

Aman mij goce na thuj dhe ne se ca do trafikosh
Se nji zot e di se ca do bosh me paret qe do fitosh

Vetëm me mish pul;e te bardh mos merr
Se edhe SmileY këto i ka ne defter

Do beheni ndonjë grup i fuqishem
E ne te tjerët i bie dalim si dhishem

Na lini ca rradhë moj goca te "mbara"
Se për Lekë është bo kesh gjithë dynjanja


 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Ti zotnia jote a kishe gjo me mu???? ene kordinatore do bohem , ene me kuntrabande do merrem //posi....
edhe nga ajo mo e keqja mo.....po hajt se nuk ka ca te duhet ty....u bote ju gjithe  :P

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2666 ne: 01-07-2006, 11:53:51
cfare keta po vene femrat te na drejtojne forumin  uauuuuuuuuuuuuuuuuu u sa mire

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2667 ne: 01-07-2006, 21:30:35
pse re, s'po ta mushin synin ty, a si :P
t'jete per ju, e ktheni n'fushe dominoje :d harroni qe dopio 6-ten e mba femra n'dor LOL LOL

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2668 ne: 01-07-2006, 22:04:36
Ah more Lefte, more Lefte... sa ke për t'mesu ti :P
Ore lefta = xhixha, para, Lekë, money (si do me ta shpreh nryshe :d)
Nuk e kisha për ty jo, se e di qe një ka bo nona, s'ka me as te 2-t e as te 3-t... xhanem me mirë kështu, se me pëlqejnë masakrat mua LOL


ke harruar ti thuash dhe "shella" si i thone Tironsit  :D Leqe aman kujt ja thua ...ashtu si e ke bere ti ai nuk ka fuqi te pjerdhe jo te lexoje bisedat ne forum :D

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2669 ne: 02-07-2006, 05:36:55
domino tavell , i got raki dhe i qep te njom do lala

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2670 ne: 02-07-2006, 05:43:57
ke harruar ti thuash dhe "shella" si i thonë Tironsit  :D Leqe aman kujt ja thua ...ashtu si e ke bërë ti ai nuk ka fuqi te pjerdhe jo te lexoje bisedat në forum :D

ahahahahahahhahahah aaaaa LOL LOL a thu mi LOL  
nimoje pra icik ti :P ke për t'shku ne për muj mjalti n'Prizren, kshu qe duhet ta kesh ne "top form" çunin :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2671 ne: 02-07-2006, 05:46:16
domino tavell , i got raki dhe i qep te njom do lala

pse re, dhe tavell ditke me loz... shiiii shiiii njoni, t'ka faj :P
po murlan, di :P

hey, po car rakie ke, kumlle apo rrushi... se Lisa ka pretenime t'mdhoja :D

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2672 ne: 02-07-2006, 10:39:46
murlan , pesqinsh , lojen e derrit mac dhe shume te tjera qe mendoj se ti nuk i di,,, smiley

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2673 ne: 02-07-2006, 16:24:23
ja qe gabohesh ne te menduar, marolso ;)
SmiLey di shume me teper se ato lojra qe ke permen :urra: (duhet te kishe thene lojen e shtatave, te rrenave, te spathise... gjeji ti te tjerat ne vazhdim :P)

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2674 ne: 02-07-2006, 17:01:16
O Marolsi dhe Hatboy me thoni pak sa doli ndeshja dje midis Tiranes dhe Elbasanit qe u zhvillua ne Struge :D Si more me gjith ato ylla qe keni ne skuader nje gol me penallti shenuat,eshte per te ardhur keq me ate skuader qe keni,jeni bere taman si Reali Madritit ka lojtar yje po sbejn asgje.

Ta dine keto tjeret rezultatin sidomos Solisti  :D Elbasani - Tirana 3 - 1  ;)

Temat e fundit